قوانین و مقررات وبسایت

تمامی محتوای ارائه شده در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی سوخت جت، متعلق به تیم سوخت جت است.
در صورت سواستفاده از محتواهای سوخت جت (مانند: محتوای رایگان، ویژه و محصولات) تیم سوخت جت از طریق مراجع قضایی توانایی پیگیری قانونی دارد.
تبدیل شدن به کاربر ویژه و یا خرید بسته های سوخت جت به معنای “مجوز” استفاده شخص خریدار، از محتوا است و نه مالکیت محتوا. در نتیحه انتشار آنها به شکل عمومی، ممنوع است و قابل پیگرد قانونی.

کامنت‌ها:
هرگونه توهین از قبیل توهین به کاربران دیگر، توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی و … در کامنت‌ها ممنوع است.
کامنت‌ها بعد از تایید پشتیبانی سوخت جت به نمایش عمومی درخواهد آمد.
سوخت جت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. در نتیجه کامنت‌های با محتوای سیاسی، لینک‌های خارج از عرف و … توسط پشتیبانی حذف خواهند شد.
تبلیغات در قسمت کامنت ها ممنوع است. در صورت تمایل برای همکاری لطفا از طریق فرم تماس با ما اقدام فرمایید.

استفاده از محتوا:
در صورتی که تمایل دارید از محتوای سوخت جت در جلسات خود، وبسایت و … استفاده کنید، حتما باید از قبل با مدیریت مجموعه هماهنگ کنید.

نام کاربری:
استفاده از نام‌های‌کاربری خارج از عرف و دارای توهین در سوخت جت ممنوع است و در صورت مشاهده، توسط تیم پشتیبانی حذف می‌شود.

تیم سوخت جت متعهد می‌ش‍ود با استفاده از تمامی ظرفیت های فنی خود از اطلاعات شما محافظت کند و تحت هیچ شرایطی برای استفاده های تجاری، تبلیغاتی و … اطلاعات شما را در اختیار دیگران قرار ندهد.
اطلاعاتی از شما که ما ذخیره می‌کنیم: اسم، شماره تلفن، ایمیل، عکس پروفایل.

درصورتی که نگرانی، ابهام یا سوالی درباره قوانین، قوانین حریم شخصی و شرایط استفاده از سوخت جت دارید، می‌توانید از طریق ایمیل …. با ما در ارتباط باشید.