تا سال 1401 پردرآمد‌ترین شغل‌ها در ایران کدام خواهند بود؟

این لیست را همیشه گوشه‌ ذهن داشته باشید...

پردرآمدترین شغل‌ها در ایران

 


این سؤال که ما چه شغلی را انتخاب کنیم و وارد چه صنعتی شویم؟
همیشه ذهن ما را به خودش مشغول می‌کند، همه مردم بخصوص در ایران با وضعیت اقتصادی پیش رو به دنبال آن هستند که شغلی پر درآمد و نسبتاً راحت را داشته باشند تا بتوانند هزینه زندگی خود و خانواده‌شان را تأمین کنند.

شغل‌های پول‌ساز نیز بر اساس تغییر زمان مدام در حال عوض شدن هستند.
10 سال پیش در ایران بساز و بفروش‌ها بیشترین درآمد را داشتند، اما امروزه آن‌قدر بازار ساختمان خراب شده که این شغل حدوداً نابود شده است.

ما با تحلیل و بررسی شرایط جامعه ایران و بازارهای جهانی می‌خواهیم شغل‌های را به شما معرفی کنیم که از آینده کاری خوبی برخوردار خواهند بود و چشم انداز آن‌ها روشن است؛ اما قبل از این باید بگوییم که فاکتورهای دیگری نیز در رابطه با موفقیت در یک شغل وجود دارند.

مثلاً شاید شغلی خوب در یکی از استان‌های کشور نتیجه ندهد و در یکی دیگر موفق باشد، یا اینکه نحوه انجام آن شغل نیز بسیار مهم است. اما اگر بخواهیم از فاکتورهای نوع اجرا فعلاً صرف نظر کنید و تمرکزمان را روی نوع شغل بگذاریم می‌توانید یکی از شغل‌های زیر را با توجه به علاقه و مهارت خود برای آینده مورد برسی قرار دهید و انتخاب کنید.

 

1 » شغل‌های بخش کامپیوتر و اینترنت ایران درحال رشد است

با توجه به وضعیت حرکت جهانی به سمت زندگی‌های مبتنی بر اینترنت و استعدادی که در کشور ما وجود دارد و همچنین پایین بودن هزینه راه‌اندازی این‌گونه شغل‌ها، شما اگر استعداد این کار را دارید می‌توانید وارد یکی از شغل‌های این مجموعه شوید.

از مزایایی این نوع شغل‌ها این است که شما در شروع فقط به دانش و چند سیستم کامپیوتری احتیاج دارید به طوری که سرمایه گذاری آن حتی از راه اندازی یک فلافل فروشی نیز کمتر است.

» برنامه‌نویسی: برنامه نویسان نرم افزار بخصوص برنامه‌نویسی برای اپلیکیش و بازی‌های موبایل آینده فوق‌العاده روشنی پیش چشم آن‌هاست. شما در این بخش می‌توانید به ساخت اپ های خوب برای بازار داخلی و حتی خارجی بپردازید و از درآمد بالایی برخوردار شوید.

» راه‌اندازی وبسایت: کسب و کار مبتنی بر سایت خود را راه اندازی کنید، وبسایت ها نیز در کشور ما به شدت در حال توسعه هستند، سایت شما می‌تواند آموزشی، خبری، فروشگاهی یا غیره… باشد که راه اندازی آن نیز با سرمایه‌های بسیار کم ممکن است.

اگر بتوانید یک تیم علاقه‌مند نیز جمع کنید می‌تواند با حداقل سرمایه این سایت را راه بی اندازید. برای نمونه سایت‌های مانند مامان پز، دیجی کالا، زومیت، کجارو و…. از نمونه‌هایی هستند که در این کار به خوبی درخشیده‌اند.

در مورد راه‌اندازی کسب و کار آنلاین چه میدانید؟ آیا می دانستید به راحتی شما هم میتوانید با راه اندازی فروشگاه اینترنتی درآمد خود را میلیاردی کنید.

» ایجاد اپلیکیشن: شما می‌توانید یک کسب و کار را روی اپلیکیشن ببرید، مانند همین اسنپ، دیوار یا هر چیز دیگری که امروزه به صورت سنتی انجام می‌شود و شما فرصت آن را دارید که یک مدل جدید آن را پیاده کنید.

کارهای بسیار دیگری مانند نویسندگی، مترجمی، طراح سایت، طراح گرافیک و هزاران شغل دیگر وجود دارد که می‌تواند از طریق اینترنت به دیگران خدمت رسانی کند و درآمد خوبی را کسب کند.

 

 

2 » شغل‌های حوزه‌ی علوم‌پزشکی 

اگر شما اهل درس خواندن هستید، می‌توانید شغل‌های پزشکی را انتخاب کنید، امروزه متأسفانه فاصله درآمد پزشکان ایرانی با سایر شهروندان بسیار زیاد است و شما می‌توانید از این فرصت برای ورود به این شغل‌ها استفاده کنید.

شغل‌هایی که به شاخه پزشکی مرتبط می‌شود می‌تواند از جمله دکتر جراح، دندان پزشک، پرستار، دکتر متخصص و …. باشد.

شغل‌های رده پزشکی به خاطر خدماتی بودن همیشه نیاز به نیروی کار دارند و کمتر کسی است که این مسیر را خوب طی کند و موفق نشود. درآمد بسیار بالایی پزشکان از دیگر مواردی است که شما باید در انتخاب این گونه شغل‌ها در نظر بگیرید.

در ضمن شغل‌های مجموعه پزشکی جز مورد نیاز ترین شغل‌های جهان معرفی شده‌اند.

یک کار آسان‌تر در این زمینه که کمتر مردم آن را می‌شناسند پرستاری از سالمندان است که تخصص آن‌چنانی نمی‌خواهد، گفته می‌شود هر ساله نیاز به پرستارانی که از افراد مسن در خانه‌هایشان پرستاری کنند در ایران 5 برابر می‌شود و این می‌تواند یک هدف برای کسی باشد که نمی‌تواند درس زیادی بخواند، اما با یادگیری شرایط احیای بیمار، مراقبت و تزریق آمپول‌ها می‌تواند یک پرستار خانگی خوب با درآمد بالا باشد.


پکیج ترفندهای پولسازی در ایران پکیج ترفندهای پولسازی در ایران

3 » کشاورزی و دامپروی نوین در ایران

در گذشته کشاورزی در ایران زحمت‌های فراوانی داشت و روستاییان به صورت سنتی و خانوادگی این کار را انجام می‌دادند، این سبک کشاورزی به خاطر سختی زیاد و بهره‌وری کم آرش چندانی نداشت و همین امر سبب کوچ روستایان به شهر برای پیدا کردن شغل‌های بهتر شد.

اما امروزه داستان متفاوت شده است، با پیشرفت تکنولوژی، افزایش جمعیت و روش‌های نوین، کشاورزی به یک شغل مهم در سراسر جهان تبدیل شده است و ایران نیز به خاطر داشتن زمین‌های فراوان می‌تواند محل مناسبی برای کشاورزی پیشرفته باشد.

اگر کسی به رشته کشاورزی علاقه دارد می‌تواند با آموزش سرمایه گذاری در این بخش و استفاده از علوم جدید در جهان ارزش افزوده فوق‌العاده‌ای در این شغل ایجاد کند. تنها مشکل کشاورزی در ایران کم بود آب و خشکسالی است که آن هم با بکارگیری و مدیریت شیوه‌های نوین آبیاری قابل حل است.

برای مثال شما نگاهی به آمار مصرف مرغ در ایران بی اندازید، تولید مرغ یکی از آن دسته شغل‌های زیر مجموعه کشاورزی است که این روزها هرچقدر که تولید شود بازار فروش آن وجود دارد.

 

 

4 » صنعت گردشگری ایران را فراموش نکنید

یکی از شغل‌هایی که در گذشته خیلی کم مورد توجه عموم قرار داشت صنعت گردشگری بود بخصوص در بخش بوم‌گردی بود. چیزی که باعث شده تا نام گردشگری در فهرست ما جای بگیرید ویژگی‌های موجود در آن در اثر حاضر است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم

ایران خوشبختانه دارای یکی از فراوان‌ترین مکان‌های گردشگری جهان است، از طرفی مردم جهان دیگر دوستدارند که حتماً در هتل‌های چند ستاره اقامت کنند و توجهی ویژه‌ای به بوم گردی دارند که شرایط این نیز در ایران فراهم است.

از طرفی گشایشی که برجام در روابط با جهان به وجود آورد، نوسازی ناوگان هوایی و فوق ستاره شبکه های اجتماعی باشید باعث شده تا نگاه‌ها به ایران تغییر کند و گردشگران میل ورود به کشور ما را داشته باشند.

اما نکته‌ای که می‌تواند شما را پولدار کند تفاوت قیمت ریال و دلار است. هرچقدر که قیمت دلار بالاتر برود برای شمایی که گردشگر خارجی وارد کشور می‌کنید شرایط بهتر خواهد بود.

 

5 » غذای ایرانی هر روز محبوب‌تر دیروز

صنعت غذا یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کاری جهان است. ایرانیان نیز به فرهنگ غذایی اهمیت زیادی می‌دهند چیزی که باعث شده تا صنعت غذا در آینده ایران قابل رشد باشد تغییر فرهنگ خوردن غذا است.

درواقع ایرانیان برای خوردن غذا کم کم در حال بیرون آمدن از خانه هستند و سعی می‌کنند وعده‌های بیشتری را در بیرون از منزل و رستوران‌ها بگذرانند.

یکی از دلایل آن شاغل شدن والدین و آپارتمانی شدن خانه‌هاست که فرصت و شرایط آشپزی را سخت‌تر کرده است. شما با یک برنامه خوب می‌توانید در این صنعت فعالیت خود را شروع کنید و مطمئن باشید که آینده آن روشن است مگر اینکه خودتان در عملی کرده ایده‌تان اشتباه کنید.

راز های کسب درآمد با آشپزی که افراد کمی از آن خبر دارند با این راز ها درآمد خود را در این صنعت میلیاردی بکنید.

 

6 » بازارهای مالی جدید را دست کم نگیرید

درگذشته مردم ایران شناخت آن‌چنانی از بازارهای مالی نداشتند. در واقع آن‌ها راحت پول خود را در بانک می‌گذاشتند و درصد بالایی سود می‌گرفتند.

اما امروزه بانک‌ها در حال کاهش سود خود هستند و در 10 سال آینده سود پرداختی آن‌ها زیر 5% خواهد رسید. از همین رو کسانی که علاقه به کار کردن با سرمایه نقدی دارند باید وارد بازارهای مالی بورس شوند.

بورس اوراق بهادار، بورس کالا، بورس سکه و ارز آینده روشنی را داشته است. در همین 5 سال گذشته بورس ایران رشد بالا 200% را تجربه کرده که از دید عموم مردم مخفی مانده است. عموماً بورس‌ها در تمام جهان محلی برای ثروتمند شدن هستند.

 

7 » توریسم درمانی : از تخصصت پول در بیار

پردرآمدترین شغل ها با توریسم درمانی
پردرآمدترین شغل ها با توریسم درمانی

درست شنیدید ، توریسم درمانی !! در همه جای دنیا جراحی زیبایی خواهان زیادی دارد و به همین خاطر همواره افراد حاضر در این صنف درآمد های خوب و قابل قبولی داشته اند.

به دلیل کمتر بودن هزینه های درمانی و بیمارستانی هر سال مسافران زیادی جهت انجام عمل زیبایی یا خدمات زیبایی به ایران سفر میکنند.
تقاضای بالا ، قیمت مناسب و وجود نیروهای متخصص و خوب سبب شده که توریسم درمانی جزو پردرآمد‌ترین شغل‌ها در ایران باشد.

 

 

 

8 » راهنمای تور (تور لیدر) : همیشه در سفر باش و پولدارشو

پردرآمدترین شغل ها با تور لیدری
پردرآمدترین شغل ها با تور لیدری

 

با شروع فصل تابستان و افزایش ورود توریست به شهر های گردشگرپذیر کشورمان مانند شیراز ، اصفهان ، تبریز و… بازار تورها و همچنین راهنماهای تور یا تور لیدر ها داغ شده است.

تورلیدر یا راهنمای گردشگر فردی است که به واسطه آشنایی و تسلط بر نقاط مختلف شهر اعم از بازار ، رستوران ها ، جاذبه های طبیعی و اماکن تاریخی و .. تاریخچه و ویژگی های آن را برای گردشگران توضیح میدهد.

اگر با زبان انگلیسی آشنایی دارید و از جاذبه های گردشگری اطراف خودتان آگاه هستید همین الان دست به کار شوید و تبلیغ کار خودتان را در شبکه های مجازی بکنید و فعالیت داشته باشید.با این کار هم درآمد قابل قبولی کسب میکنید هم باعث آشنایی افراد دیگر با فرهنگ کشورمان میشوید.

 

 

9 » وکالت : میلیونر شدن با چاشنی نجات

پردرآمدترین شغل ها با وکالت
پردرآمدترین شغل ها با وکالت

اگر دنبال چالش و هیجان با چاشنی پول هستید به وکالت خوش آمدید. وکالت جزو رشته های دانشگاهی پرطرفدار در ایران هست که جایگاه اجتماعی خیلی خوبی هم دارد.

ممکن است هدف شما از انتخاب این کار پولدار شدن باشد ولی هیچ موقع فراموش نکنید که هدف اصلی این شغل ایجاد عدالت و دفاع از افرادیست که حقشان پایمال شده است و بعد کسب درآمد …

 

 

 

 

10 » کسب درآمد اینترنتی : بعضی وقتا یه کامپیوتر کافیه …

پردرآمدترین شغل ها با فروشگاه اینترنتی
پردرآمدترین شغل ها با فروشگاه اینترنتی

امروزه دیگر برای پول در اوردن از اینترنت نیاز به ایده عجیب غریب نداریم، کافی است فقط شروع کنیم و با کمی برنامه ریزی و نظم کار ها را جلو ببریم تا کم کم مهارت های مربوط به کسب و کار آنلاین را یاد بگیریم.

میزان درآمد شما از اینترنت بستگی به حوزه انتخابیتان دارد و میتوانید با فروش محصولات ( فیزیکی – دانلودی ) یا روش های دیگر که در مقاله زیر به صورت کامل جمع بندی شده است درآمدزایی کنید.

 

 

 

 

11 » تدریس آنلاین: بهشتی برای اساتید

پردرآمدترین شغل ها با تدریس آنلاین
پردرآمدترین شغل ها با تدریس آنلاین

 

اگر در کار خود حرفه ای هستید با برگزاری وبینار میتوانید به درآمد میلیونی برسید.
برگزاری وبینار نیاز به هیچ سرمایه اولیه و تجهیزاتی ندارد و فقط و فقط وابسته به علم و مهارتی دارد که شما دارید .

پس از شیوع ویروس کرونا مردم به آموزش دیدن آنلاین علاقه نشان دادند و بازار داغ تری برای کسب درآمد از طریق وبینار را ایجاد کردند.

 

(وبینار به هر رویداد آنلاینی میگویند که در فضای مجازی به صورت زنده، تعاملی و در یک زمان از قبل تعیین شده برگزار میشود.)

پلتفرم های زیر برای برگزاری وبینار نمره قابل قبولی گرفته اند :

eseminar.tv
skyroom.online

webynar.ir
weberno.com

.

 

12 » تولید محتوای متنی و تصویری : بنویس تا رستگار شوی …

کسب درآمد با تولید محتوا

 

فکر نکنم کسی روی کره زمین باشد که تا حالا از موتور جستجوگر گوگل استفاده نکرده باشد کسب و کار های اینترنتی بدون تولید محتوا هیچ جایگاهی ندارند.

خبر خوب این است که به میزان تعداد سایت های موجود در سطح وب برای شما کار به عنوان تولید کننده محتوا وجود دارد.

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید و قلم خوبی برای نوشتن متون کوتاه و بلند دارید، همین الان دست به کار شوید و در سایت هایی مثل پونیشا به عنوان مترجم ، کارشناس تولید محتوا خودتان را مطرح کنید و پروژه بگیرید.

 

 

13 »  راه‌اندازی فروشگاه آنلاین : تو خواب هم پول در بیار

فروشگاه اینترنتی یکی از پردرآمدترین شغل ها در ایران
فروشگاه اینترنتی یکی از پردرآمدترین شغل ها در ایران

 

اگر به دنبال کاهش هزینه ها و ایجاد یک راه درآمد زایی پرسود هستید همین الان دست به کار شوید و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و محصولات خود را بر روی وبسایت ، کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام به فروش برسانید.

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود از پرداخت مالیات یا اجاره مغازه درامان هستید و به خاطر همین هزینه های کمتر، میتوانید اجناس را با قیمت ارزان تر بفروشید تا مشتریان بیشتری جذب کنید.

 

اما چگونه فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

در ابتدای کار میتوانید از اینستاگرام یا کانال تلگرام به عنوان فروشگاه آنلاین استفاده کنید و محصولات خود را بفروشید در مرحله بعد میتوانید وبسایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید
برای این کار لازم نیست هزینه میلیونی بکنید میتوانید از فروشگاه ساز های آنلاین استفاده کنید
در زیر لیست چند فروشگاه ساز آنلاین را اوردیم :

sazito.com

bdok.ir

portal.ir

webzi.ir

shopfa.com

 

14 » کسب درآمد از اینستاگرام : تعامل کنید تا ثروتمند شوید

پردرآمدترین شغل ها با فروش در اینستاگرام
پردرآمدترین شغل ها با فروش در اینستاگرام

به نظر شما روزانه بهترین پاساژ یا بازارها در ایران چه تعداد بازدید کننده دارند ؟ آیا کسی که در شهر شما نیست میتواند از محصولات شما دیدن کند و در صورت تمایل محصولی از شما بخرد ؟ به سوالات مطرح شده با ذهنی باز فکر کنید.

امروزه بازار اینستاگرام حسابی داغ شده است و طبق آخرین آمار حدود 24 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند. فرصتی که اینستاگرام به شما میدهد برای دیده شدن ، در هیچ جای دیگری نمیتوان یافت و به کمک آن میتوانید محصولات خودتان را به فروش برسانید

 

اما برای موفقیت و فروش بیشتر در اینستاگرام نکاتی را لازم است بدانید که ما در این مقاله به طور خلاصه بیان میکنیم :

 • پس از این که اکانت اینستاگرام خود را ساختید در اولین گام اکانت خود را به حالت بیزینس تغییر میدهید چون که این نوع اکانت برای فهمیدن کلی آمار خوب و جالب که بهمون امکان آنالیز و تصمیم گیری بهتر میدهد بسیار مناسب است.
 • قدم دوم تولید محتوا و قرار دادن پست بر روی اکانت اینستاگرام است که بسته به کسب و کار و کشش مخاطبانتان باید برای تعداد آن تصمیم گیری کنید. در حالت کلی روزانه یک عدد پست و استوری تعاملی به شما بازخورد خوبی میدهد و باعث میشود الگوریتم های اینستا با شما مهربان تر برخورد کنند.
 • توجه کنید که اینستاگرام دانشگاه نیست و کاربران برای سرگرم شدن به این شبکه اجتماعی آمده اند پس تا حد امکان سعی کنید مطالب را ساده ، خلاصه و کوتاه بیان کنید تا کاربران راضی باشند.
 • اگر میخواهید خیلی تخصصی صحبت کنید بهتر است که مطالب آن را در چند پست تقسیم کنید یا این که یک وبسایت راه اندازی کنید.
 • خلاق باشید تا به یاد بمانید و بدانید که با کپی کردن و کم کار بودن خیلی خیلی زود محو و ناپدید میشوید .
 • مانند اینستاگرام سوخت جت محتوای تصویریتان را با واتر مارک و لوگو مجموعه قرار دهید تا رقیبان از عکس شما نتوانند استفاده کنند و در صورت ذخیره شدن عکس با دیدن لوگو مجموعه برند شما را به یاد می آورند.
 • از لوکیشن در پست های خود استفاده کنید چون علاوه بر بالا رفتن اعتبار صفحه شما باعث تاثیر ربات های اینستاگرام در صفحه شما میشود.
 • در صورتی که محتوای خوب و مفیدی دارید روزانه پست بزارید در غیر این صورت باعث میشوید که مخاطبان نسبت به محتوای شما اعتمادشان را از دست بدهند و دیگر شما را دنبال نکنند.
 • در متن مقاله هم نوشتیم که تعامل کنید تا ثروتمند شوید ، به گونه ای پست های خود را طراحی کنید که کاربر درگیر موضوع مطرح شده شود تا نظر شخصی خودش را اعلام کند. این گونه نرخ تعامل در صفحه شما نیز بالا تر میرود.
 • از مشتریان خود پرسونا تهیه کنید و بدانید که آن ها به چه چیزی اهمیت میدهند برای مثال قیمت برایشان مهم است یا کیفیت ؟ با پاسخ به سوالات این چنینی میتوانید برای کسب و کارتان یک پلن خوب بریزید.
 • هدف اول یک فروشگاه آنلاین فروش محصولات است اما این را به مشتریان خود انتقال ندهید که فقط به فکر پول درآوردن هستید چون این کار سبب میشود که اولین و آخرین خرید آن مشتری از شما باشد. به جای آن سعی کنید به فکر ارزش آفرینی باشید تا علاوه بر فروش محصولات خودتان ، حس خوبی نیز در کاربر ایجاد کنید.
 • با طراحی کمپین های مختلف و ارائه تخفیف های متنوع برای خود مزیت رقابتی ایجاد کنید تا مشتری ترقیب به خرید از شما شود.

اصول اولیه اینستاگرام مارکتینگ در این مقاله برای شما گفته شد ، امیدواریم که با رعایت موارد گفته شده و خلاقیت خودتان همراه با بهره بردن از قدرت ذهن و تفکر به جایگاه خوبی در بیزینس خود برسید.

 


پکیج ترفندهای پولسازی در ایران پکیج ترفندهای پولسازی در ایران

329 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ری می گوید

  سلام دوستان تورو خدا وارد این بازاریابی شبکه ای نشید بیچارتون میکنه در ضمن درآمدش هم شرعا مشکل داره

 2. کاربر سوخت جت ال می گوید

  کلا باید پارتی بازی باشه تا کار پیدا کنی

 3. کاربر سوخت جت دی می گوید

  سلام من 35 سالمه ونیاز به یک شغل پردرامد برای خودم دارم لطفا اگر از دوستان شغل را سراغ دارند به بنده معرفی کنند ممنون

  1. کاربر سوخت جت یل می گوید

   سلام دوست عزیز
   کسی رو پیدا کنین که نتورک کار میکنه،اون میتونه خیلی بهتون کمک کنه.

 4. کاربر سوخت جت ید می گوید

  دوست عزیز لطفا آدرس غلط به مخاطب ندهید من چند سالی تو شرکت های مختلف بازاریابی شبکه ای بودم ،و این کار در ایران جواب نمیده و پیشنهاد میدم کسی وقت خودش تو بازاریابی شبکه ای هدر نده

 5. کاربر سوخت جت m.h می گوید

  من سه ماهی هست که دارم بازاریابی شبکه ای(نتورک)کار میکنم

  خدارو شکر کارش خوبه چون آنلاین هست و حقوق ثابت نداره من این کار رو دوست دارم سرمایه

  چون هرچقدر تلاش کنی پورسانتت بالاتر میره سرمایه اولیه هم نخواستن

  درسته اولش شاید حقوقت از وزارت کار هم کمتر باشه اما بعد یکسال میتونی حداقل ماهی ۸ میلیون پورسانت رو ردکنی

  البته هستن کسایی که میان بدون هیچ تلاشی میخوان ۲۰ میلیون پورسانت بگیرن در حالی که بدون تلاش خودت ممکن نیست

 6. کاربر سوخت جت ador می گوید

  نتورک پول ساز ترین شغل ایران و جهان هست

 7. کاربر سوخت جت رش می گوید

  سلام… 200 ملیون سرمایه دارم بنظرت آن
  چه کارگاه تولیدی بزنم که مطمئن باشه درآمدش…. 09379960600
  ممنون

 8. کاربر سوخت جت شی می گوید

  نتورک یا بازاریابی و یا شرکت های هرمی اصلا وارد اینجور کار ها نشید من خودم وارد شدم لیدر هم شدم 18 تا هم زیر مجموعه داشتم ولی تهش فهمیدم هیچی به من نمیرسه و فقط مخصوص اون بالای هاست

 9. کاربر سوخت جت شی می گوید

  سلام دوستان من سیرجان کار نتورک انجام میدم کسی خواست وارد کار بشه درخدمتم

 10. کاربر سوخت جت عر می گوید

  بیز خیلی مسخره بود من کلی هم ضرر کردم

 11. کاربر سوخت جت یا می گوید

  من کارشناسی مرمت دارم، میخوام شغلی رو انتخاب کنم به نظر شما معماری و مرمت رو ادامه بدم یا آرایشگری یادبگیرم یا معرق و منبت چوب؟

  1. کاربر سوخت جت shid می گوید

   ارایشگری بهترینه تو اگر هم ک ی میکاپ ارتیست یا گریمور بشی میتونی با ی میکاپ رو صورت ی نفر کم کم دومیلیون در بیاری مسکاپ عروس ک دیگه خیلی خیلی بیشتر از اینا دوره هاشم خوبه قیمتش بهترین کاریه ک میتونی بکنی یادگیری ارایشگری اونم میکاپه

 12. کاربر سوخت جت ود می گوید

  دوستانی که جویای کار هستند برای کار در یک سیستم مشارکت مردمی و سرمایه گذاری
  در خدمتم

 13. کاربر سوخت جت لی می گوید

  ببخشید من کارشناس ارشد پرستاری…. این که نوشتید پرستاری سالمندی و تخریبش کردید اصلا دیدگاه درستی ب جامعه نمیده. ببینید پرستاری سالمندی ی گرایش از ارشد پرستاری و برا قبول شدنش باید کنکور سراسری داد… بله ن مثل خیلی رشته ها ک بدون کنکور قبول میشن… لطفا توجه داشته باشید…

 14. کاربر سوخت جت دل می گوید

  من در ترکیه هستم و از بیکاری دارم دیوونه میشم یکی بگه چیکار میشه کرد قبل از کرونا تو یه کافی شاپ کار میکردم ولی با دنیای کارهای اینترنتی اصلا اشنا نیستم

  1. کاربر سوخت جت ضا می گوید

   سلام میتونی امار دربیاری زعفران چقدر میخرن ؟با وجود اشنا نبودن ریسک خیلی زیادیه اما اگه پا باشی تواونور باش من اینور بتونیم ازفرصت ها استفاده کنیم

   1. کاربر سوخت جت رد می گوید

    سلام.زعفران خوب داری

    1. کاربر سوخت جت یر می گوید

     اره من خب دارم ولی بتید خب بخرن تا بفرستم درجه 1

  2. کاربر سوخت جت اد می گوید

   توخونه ساندویچ سرد تولید کن بسته بندی پلاستیکی کن بده بازار کم کم جوازهای بهداشتی رو بگیر.

 15. کاربر سوخت جت ره می گوید

  منم خسته شدم از بیکاری..نمیدونم چ کاری رو شروع کنم…

  1. کاربر سوخت جت ahin می گوید

   سلام‌ من میتونم بهتون یع کار میلیاردی در پیشنهاد بدم من در زمینه بازریابی شبکه ای فعالیت می‌ کنم میتونم کمکت کنم

   1. کاربر سوخت جت از می گوید

    سلام..دقیقا چه کاری؟؟مثل فروش!!؟

   2. کاربر سوخت جت teza می گوید

    سلام چجوریه

   3. کاربر سوخت جت سن می گوید

    سلام و خسته نباشید خدمت شما

    دوست عزیز امکانش هست در مورد ایده ایی که دارید بیشتر توضیح بدید ؟

   4. کاربر سوخت جت لی می گوید

    سلام ،بی زحمت به من معرفی میکنی

   5. کاربر سوخت جت نی می گوید

    چی هست کاره میلیاردی؟

 16. کاربر سوخت جت شه می گوید

  تمایل به شروع کار در شرکت گسترش طراحان نقش الماس هستید؟

  1. کاربر سوخت جت لی می گوید

   بله اگه امکانش هس یه جوری بیشترتوصیح بدین بهم راجبش

  2. کاربر سوخت جت لی می گوید

   چجور کاریه؟

  3. کاربر سوخت جت hgan می گوید

   سلام چجور کاریه؟

 17. کاربر سوخت جت Pari می گوید

  کسایی که توی اینیستا دابسمش میزنن والا از همه بهتر پول درمیارن. افسوس که فرهنگ جامعمون به همچین افرادی بها میده که هیچ چیزی برا ارائه ندارن.

  1. کاربر سوخت جت sina می گوید

   دقیقا

   1. کاربر سوخت جت مد می گوید

    خیلی زود برگرد تو مملکت خودت. اینجا هر چی باشه باز هم وطن خودته میتونی یه حرکتی بزنی. بهتر از غربته

 18. کاربر سوخت جت مد می گوید

  اسنپ باکس بهتره توی تهران یا اسنپ فود؟

 19. کاربر سوخت جت ضل می گوید

  من علاقه ی زیادی به عکاسی و گرافیک دارم.

 20. کاربر سوخت جت له می گوید

  مایل هستید نت ورک کار کنید؟

  1. کاربر سوخت جت teza می گوید

   اگه منظورت نتورک مارکتینگ ،به هیچ وجه چون چیزی به جز ضرر رساندن نیست هم ضرر مالی به دلیل گرانی افتضاح کالاها و خدماتشون ،و هم ضرر روحی به خاطر توهم دادن به آینده موفق داشتن به افراد ،

   1. کاربر سوخت جت لی می گوید

    شغل شریف شما چیه؟” چقد در مورد نتورک میدونید؟؟

    1. کاربر سوخت جت لی می گوید

     داداش من توی شرکت بیز کار کردم چه بخوای چه نخوای و اینکه اون خرفی تو گوشت می خونن دذوغه،با ماهی ۴ میلیون پورسانت تو سال ۹۳ اومدم بیرون بخاطر گند کاری لیدرم کل مجموعم ریزش کرد

   2. کاربر سوخت جت اد می گوید

    افرین دقیقا همینه ولی متاسفانه کسی جلوشونو نمیگیره

  2. کاربر سوخت جت ad94 می گوید

   بله چطوری شروع کنیم

  3. کاربر سوخت جت ان می گوید

   بله.من خیلی مایلم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**