این چند قانون جذب عجیب، زندگی تان را از ثروت پر میکنند

قانون جذب؟ برو بابا… تو هم خرافاتی هستی ها !!!!!
این واکنش اکثر مردم است که وقتی با آنها راجع به این صحبت میکنیم که میتوانند به کمک افکارشان چیزهایی را که میخواهند وارد زندگی شان کنند.

مشکل اصلی با قانون جذب، از زمانی شروع شد که فیلمی با عنوانِ «راز» یا The Secret منتشر شد و اکثر مردم را با این قانون آشنا کرد. به دلیل عامه پسند شدن این فیلم، تهیه کننده و فیلنامه نویس آنرا خیلی ساده سازی کرده بود.

چنان ایده اصلی این فیلم ساده شد، تا برای عمومی مردم قابل درک باشد… اینطور هم شد و دقیقا به خاطر همین مشکل بزرگی با این قانون ایجاد شد؛ چون عموم مردم تصور کردند چطور چنین ایده ساده ای وجود دارد که میتواند زندگی شان را متحول کند درحالی که آنها روزی 10 ساعت کار میکنند و سخت زحمت میکشند اما تغییری در زندگی شان صورت نمیگیرد !

اکثر مردم قانون جذب را یک دروغ بزرگ خواندند و آنرا کلاهبرداری برای فروش فیلم پنداشتند… خب، تا یک جایی حق با آنها بود اما در مورد ایده اصلی فیلم، ابدا حق با آنها نیست !

اما فرض کنید فیلم راز هیچوقت ساخته نشده بود… آن موقع چه اتفاقی می افتاد؟
در این صورت همه ی مردم از قانون جذب باخبر نبودند. اطلاعات راجع به این قانون به صورت خیلی غیرمستقیم فقط در لابلای صحبت های نویسندگان، فیزیکدانان و حتی ریاضیدانان بزرگ یافت میشد.

برای اینکه از این قانون مطلع شوید، باید حداقل 10 کتاب مختلف میخواندید و زندگی افراد موفق تاریخ را با جزییات تحلیل میکردید. بهتر بود یک سری به قوانین فیزیک کوانتوم بزنید و آنقدر مطالعه کنید تا به جایی برسید که نیلز بور  فیزیکدان و برنده جایزه نوبل فیزیک میگوید :

 «دیگر این پایین [اتم] قوانین فیزیک حاکم نیستند،
قانونی ماورای قوانینی که ما شناختیم در مورد اتم ها و حرکت آنها صدق میکند…
قانونی که گویا کل جهان هستی بر پایه آن ایجاد شده است.»

و آنقدر ادامه میدهید تا درکی از قانون جذب بدست می آورید، کشف میکنید قبل از اینکه نتایج در دنیای واقعی و عینی قابل رویت باشند، باید قبلا در دنیای ذهنی و تخیل شما بوده باشند، در غیر این صورت هرچقدر هم سعی و تلاش کنید آنرا نخواهید دید.

و بعد احساس میکنید از رازی باخبر شده اید که میتوانید تمام خواسته هایتان را بدست آورید.
انگار فرمولی برای حل تمام مسائل زندگی تان در اختیارتان قرار گرفته، اما توضیح تمام تحقیقات و کتاب هایی که خواندید برای یک نفر که هیچ ایده ای از آنچه یافته اید ندارد، خیلی سخت میشود.

شما اگر آنرا یکدفعه بگویید «آنچه را در ذهن ببینید، میتوانید آنرا بدست آورید.» به شما میخندند ! اینطور نیست؟

 

ارل نایتینگل
ارل نایتینگل

 

پس برای خواندن این مقاله درباره قانون جذب، به دو پیش نیاز لازم دارید :

 • قبول داشته باشید چیزی به نام قانون جذب وجود دارد
  و اگر خیلی مشتاق بودید میتوانید تحقیقات تان را شروع کنید البته به صورت علمی.
 • بتوانید آنچه را میخواهید ببینید (در ذهن)
  زیرا اصل و سنگ بنای قانون جذب، تخیل است.

این دو به شما کمک میکنند تا از چند قانون جذبی که در ادامه میخوانید نهایت استفاده را ببرید و نه تنها از نظر مادی بلکه از نظر روحی نیز ثروتمند شوید.

چند قانونی که میخوانید، چکیده ای از بهترین قوانین جذب هستند که کاملا قدرتمند کار میکنند و افراد موفق از آنها به صورت مکرر استفاده میکنند.

 

آماده اید با چند قانون جذب عجیب آشنا شوید؟

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

تصمیم گرفتم عضو ویژه شومعضویت ویژه پروژه سوخت جت

مدت اشتراک عضویت ویژه تان را انتخاب کنید :

 • یـک سالـه
 • 430,000 تومان
 • 360 روز
 • 35% تخفیف
 • شش ماهه
 • 219,000 تومان
 • 180 روز
 • 35% تخفیف
 • سه ماهه
 • 119,000 تومان
 • 90 روز
 • 20% تخفیف
 • یک ماهه
 • 49,000 تومان
 • 33 روز
 • 3 روز هدیه
در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما بخوانید :

کاربران غیر لاگین
3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. محمد اسکندری می گوید

  سلام به مدیر محترم سایت. ضمن تشکر بابت مطالب مفید 2تا انتقاد در جهت بهتر شدنتون دارم: اول اینکه اکثر مقالات غلط املایی زیادی دارن و خواننده فکر میکنه اصلا خودتون اونارو نمی خونید. دوم نرم افزار تون با وجود ثبت نام یکساله در سوخت جت و درج نان مطالب رو نصفه نشون میده ولی سایت کامل نشون میده

  1. مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان می گوید

   با سلام و تشکر از حسن توجه شما و انتقادتون؛
   در مورد انتقاد اول یعنی غلط املایی حق با شماست، مخصوصا مطالب قدیمی تر غلط های املایی زیادی دارند که درحال ویرایش آنها هستیم اما غلط املایی در مطالب اخیر خیلی کم شده و یا اصلا وجود ندارد. در مورد انتقاد دوم، شما باید از طریق اپلیکیشین ابتدا وارد حساب کاربری تان شوید. در صورت عدم نمایش پس از ورود به حساب کاربری اعلام کنید از طریق بخش تماس با ما همکارانم پیگیری خواهند کرد.

 2. sajjad ghanavati می گوید

  این مقاله فوق العاده بود
  من خودم مدتیه که هر روز 20 دقیقه از فیلم راز رو تماشا می کنم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**