10 دلیلی که به خاطر آن شکست میخوریم (و راه غلبه بر آنها) | قسمت دوم

10 دلیلی که به خاطر آن شکست میخوریم (و راه غلبه بر آنها)

چیزهایی در زندگی وجود دارند که فرد را از رسیدن به موفقیت باز میدارند و راه هایی وجود دارد تا بر آنها غلبه کنیم.

در کتاب فروشی ها قسمت کتاب های روانشناسی فردی و موفقیت پر است از کتاب هایی که قرار است شما را موفق کند. تمام گفته ها و توصیه های درونش نیز درست است و کسی نمیتواند ایرادی از آنها بگیرد اما چرا همه بعد از خواندن موفق نمیشوند؟

چرا ما راه موفقیت را که پیدا میکنیم (یا اصلا در پیدا کردن راه موفقیت) تمام کارهایی که باید انجام بدیم را میدانیم اما نمیتوانیم تمام آنرا انجام دهیم؟ برنامه ریزی, هدف گذاری, افکار مثبت, تصویر سازی و … اما در آخر در نیمه راه؛ بوووووووم ! همه چیز بهم میریزد.

باز نا امید میشیم و از هرچی کتاب و سمینار و فرد موفق در دنیا هست بیزار میشیم. اما این نوشته راجع به چیز دیگریست, نکته ای که در هیچکدام از کتاب ها به صورت مستقیم به آن اشاره نشده و اگر هم شده به صورت سطحی و در حد معرفی : ” چرا شکست میخوریم؟ ” این نکته ای است که میخواهیم بررسی کنیم…

همه مان راه موفقیت رو کم و بیش میتونیم پیدا کنیم, اما چه چیزی باعث میشود در راهمان شکست بخوریم؟ چه دلایلی برای شکست وجود دارد؟ چطور میتونیم بر آنها غلبه کنیم؟

این مقاله در برابر نوشته های موفقیت
همانند اختراع چتر نجات در برابر اختراع هواپیما است !

شما قرار است در این نوشته بخوانید و یاد بگیرید که 10 دلیل عمده برای شکست وجود دارد. هر زمانی در هر مکانی هر فردی شکست خورده به خاطر یکی یا چند دلیل از این لیست 10 تایی است، حتی خودتان بعد از خواندن به این موضوع پی خواهید برد که شکست هایتان به خاطر کدام دلیل بوده و چطور میتوانیم اینبار بر آنها غلبه کنیم؟

 

10 دلیلی که قرار است مانع راه موفقیت شما شود (و باید بر آنها غلبه کنید) :

قسمت اول این مجموعه |

4. مجددا اقدام نمیکنید :

زندگی آسون نیست, اصلا آسون نیست.
مخصوصا وقتی که رویایی دارید و میخواهید بدستش آورید آنوقت است که تمام موانع ذهنی, احساسی و فیزیکی دست در دست هم میدهند تا شما را به جایگاهی که دیروز بودید برگردانند…

ممکن است از شک و شبه های ذهنی که دارید یا احساس ترس و یا حتی موانع فیزیکی مانند رقیبان باعث نشوند شما به خواسته هایتان برسید و نباید هم بگذارند. زیرا شما در حال تغییر هستید و ذهن انسان به شدت نسبت به تغییر حساس است ,نمیخواهد شرایط جدیدی داشته باشد تا با آن سازگار شود

افرادی که شکست میخورند و پیشرفت نمیکنند ,همان هایی هستند که از شکست هایشان نا امید شده اند. شما نباید ازین دست افراد باشید.

 

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

1 دیدگاه جالب
  1. Mohammad123 می گوید

    بسیار عالی و آموزنده بود این مقاله

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**