ماجرا زمانی شروع شد که ارل نایتینگل جوان، موضوعی ذهنش را مشغول کرد :

چرا بعضی از افراد خیلی راحت درآمد بالایی دارند؟

درحالی که اطرافیان خودش به سختی کار میکردند و همیشه نگران از دست دادن پول‌شان بودند. این سوال باعث شد تا ارل نایتینگل جوان، سال‌ها دست به تحقیق بزند، انواع کتاب‌های روانشاسی، فلسفی، ادبی مربوط به چهره‌های موفق دنیا را بخواند تا بتواند این راز عجیب را کشف کند. پس از بیست تحقیق بلاخره موفق شد به راز عجیب موفقیت مالی دست پیدا کند…

تصمیم گرفت کتابی بنویسد و این راز مهم را برای اولین بار برای جهانیان فاش کند ! و اینچنین شد که کتاب «عجیب‌ترین راز» ارل نایتینگل متولد شد و تبدیل به پرفروش‌ترین کتاب قرن شد… قسمتی از این محصول را مشاهده کنید :

افراد موفق، ثروتمند و بانفوذ از سراسر دنیا به او نامه نوشتند و صحبت‌هایش را تایید کردند؛ ارل ایستگاه رادیویی خرید و توانست مستقیم با مردم در ارتباط باشد و هر روز عجیب‌ترین رازش الهام بخش افراد بیشتری میشد تا بخواهند در مسیر ثروت‌افرینی گام بردارند. در همان سال‌ها، سخنران‌ها و مربیان موفقیت بنام امروز، تحت تاثیر صحبت‌های ارل نایتینگل قرار گرفتند : تقریبا تمام ثروتمندان، از ارل نایتینگل مشاوره خصوصی میخواستند تا به آنها کمک کند، ثروتشان را دوبرابر یا حتی بیشتر کنند؛ ارل نایتینگل با کمال میل به هرکسی که از او خواهش میکرد کمک کرد.

↓ لینک دانلود پکیج ارل نایتینگل (فقط تا ۲۴ ساعت)

برای مشاهده لینک‌های دانلود اینجا کلیک کنید
این پکیج آموزشی به قیمت 159 هزار تومان  فقط برای مشترکین وبسایت سوخت جت به صورت رایگان قابل دانلود است – اگر اشتراک ویژه ندارید و یا نیاز به تمدید اشتراک ویژه‌ دارید، بخش زیر اقدام کنید:

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است


دانلود رایگان فقط تا 24 ساعت

ارل نایتینگل در آموزه‌هایش یک پادکست مهم دارد که معتقد است اگر آنرا هر روز و به مدت یک ماه گوش کنید، زندگی شما دیگر مثل قبل نخواهد بود و خیلی راحت میتوانید درآمدتان را هر ماه دوبرابر یا بیشتر کنید، این پادکست برای اولین بار دوبله و برای شما آماده شده است. در کنار این پادکست، فیلم بسیار عالی آموزشی از ارل نایتینگ را در این پکیج داریم که به مدت 30 دقیقه هرآنچه در تمام سال‌های زندگی‌اش به عنوان «عجیب‌ترین راز» کشف کرده بود را به صورت خلاصه برای شما توضیح میدهد. شما در این پکیج چه چیزهایی دریافت میکنید :

  1. پادکست ویژه ارل نایتینگل برای افزایش و دوبرابر کردن درآمد ماهیانه – 35 دقیقه
  2. فیلم آموزشی ارل نایتینگل با عنوان «عجیب‌ترین راز» – 28 دقیقه
  3. برگه چک‌لیست ارل نایتینگل در ابعاد مختلف جهت استفاده روزانه
  4. برگه تمرینات روزانه ارل نایتینگل جهت کاربرد و عملیاتی کردن آموزه‌ها

» عجیب‌ترین راز ارل نایتینگل درباره چیست…

شما در این پکیج صوتی و تصویری قدم به قدم یادمیگیرید :

  • چطور قدرت انتخاب افکارتان را بدست بگیرید؟
  • چطور افکاری قدرتمند کننده، فراوانی و ثروت‌‌آفرین در زمین حاصلخیز ذهن بکارید؟
  • چطور ذهن کار میکند و افکار شما را تبدیل به واقعیت میکند؟
  • چه تمرینات روزانه‌ای به شما این قدرت را میدهد که افکاری پولساز و قدرتمند کننده داشته باشید؟
  • چطور فقط با کمک قدرت فکر (و نه تلاش فیزیکی) درآمد ماهیانه‌تان را تا دوبرابر هرماه افزایش بدید؟

دانلود رایگان فقط تا 24 ساعت