چطور میشه
از آجیل فروختن شروع کنی

و به ۲۵۰ میلیون دلار ثروت برسی؟

این عکس را که میبینید مانی خوشبین است؛
در این عکس ۱۴ سال دارد، از بچه‌های باهوش مدرسه به نظر نمی‌رسد، از بچه‌ پول‌دارهای محل هم نیست و این هم می‌دانیم که همراه با خانواده‌اش در یک ماشین داتسون به عنوان خانه‌شان زندگی ‌می‌کردند!

اولین کارش جمع کردن و فروختن زباله‌های همسایه‌ها بود. کار بعدش چندان بهتر نبود….چون در یک فروشگاه مجبور بود آشغال‌‌ها را جمع کند، زمین را بسابد و دستشویی‌ها را تمیز کند و بعد شروع به آجیل فروختن کرد….. و داستان این بدبختی‌ها ادامه داشت.

آینده‌ی چنین شخصی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
خب، خیلی درخشان به نظر نمیاید چون نه هوش خارق‌العاده‌ای دارد، نه سرمایه‌ی هنگفت، نه پدر و مادر پولدار و نه همه‌ی بهانه‌هایی که احتمالا تا الان برای ثروتمند شدن می‌گرفتید.

اما صبر کنید…. یک نگاه به ویدیوی پایین بندازید 👇👇👇


مانی خوشبین اکنون یکی از شناخته‌شده‌ترین کارآفرین‌های ایرانی است. املاکی به ارزش یک‌چهارم میلیارد دلار و یکی از بزرگترین کلکسیون‌های بهترین ماشین‌های دنیا را دارد.

بچه‌ای که زمانی مجبور بود با خانواده‌اش در یک ماشین استیشن زندگی کند و بخوابد و غذا بخورد اکنون سروصدای کلکسیون ابرماشین‌های میلیون‌دلاری‌اش تمام توجهات شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است. همه‌ی این‌ها و میلیون‌ها دلار سرمایه دیگر و زندگی کردن در یک عمارت باشکوه همراه با همسر رویاهایش، تنها بخشی از نتیجه‌ی شعار همیشگی خود اوست: هرگز تسلیم نشو !

در این مصاحبه‌ی یک‌ساعته‌ی مانی خوشبین که برای اولین بار توسط تیم سوخت جت ترجمه و پخش شده است او همه‌ی داستان واقعی‌اش را تعریف می‌کند و از همه‌ی تلاش‌هایش پرده بر‌می‌دارد. راه را به کسانی که می‌خواهند کنترل زندگی‌شان را به دست بگیرند و در هر شرایطی به رویاهایشان برسند نشان می‌دهد.

 

راز ثروت میلیاردی مانی خوشبین
در این مصاحبه برای اولین بار از زبان خودش بشنوید !

برای مشاهده لینک‌های دانلود کلیک کنید
اگر عضو ویژه هستید، میتوانید پیشنهاد ویژه این هفته را رایگان دانلود کنید – اگر اشتراک ویژه ندارید و یا نیاز به تمدید اشتراک ویژه‌تان دارید، حتما از طریق لینک زیر اقدام نمایید: