نیک وویچیچ کیست؟

یکی از معروف‌ترین سخنرانان انگیزشی جهان، نویسنده مطرح کتاب‌های الهام‌بخش از نظر مجله NewYork Times که در بیش از 60 کشور دنیا و برای بیش از 400 میلیون نفر سخنرانی کرده است.

طبق آمار روزنامه Daily Mail فیلم‌های سخنرانی نیک وویچیچ و کتاب‌های او توانسته زندگی بیش از 1,000,000,000 نفر را بر روی کره زمین دستخوش تغییر و متحول کند و اینبار برای اولین در تاریخ 26 مرداد تهران میزبان این جوان سراسر انگیزه و انرژی خواهد بود !

این همایش درباره چیست و چرا باید شرکت کنید؟ نیک در این همایش به شما راجع‌به…

  • قدرت هدفگذاری و تکنیک‌های برنامه‌ریزی
  • قدرت خودباوری و عشق‌ورزیدن به خود
  • غلبه بر موانع زندگی و چالش‌ها و استفاده از این موانع برای پیشرفت
  • چطور بزرگ‌ترین رویاهایتان را برآورده کنید
  • تبدیل بحران‌ها به فرصت
  • بهترین ترکیب استفاده از مدیریت، خلاقیت و قدرت در زندگی
  • و …

اگر خیلی کوتاه و خلاصه میخواهید راجع‌به نیک وویچیچ بدانید او نیک وویچیچ (Nick Vujicic) متولد چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در استرالیا است و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است.

هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائدهٔ کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد، او در دبیرستان رهبری گروهٔ را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.

یک وویچیچ در سن 21 سالگی از دانشگاه گریفیت با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی فارغ‌التحصیل گردید. نیک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی «زندگی بی حد و مرز» است. از دیگر مهارت های او شنا، موج‌سواری، و گلف است.

او در کتاب خود «زندگی بی حد و مرز» میگوید:

من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر میکنم و به میلیون ها نفر الهام میبخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

او هم اکنون یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند.

نیک در سال 2005 لقب قهرمان ملی استرالیا را دریافت کرد و درحال حاضر مدیرعامل بزرگترین مرکز خیریه آمریکا فعالیت میکند؛ نیک علارغم تصور عموم مردم در زندگی نه تنها نداشتن دست و پا را یک محدودیت ندانسته، بلکه یک نعمت برای الهام‌بخش بودن پذیرفته و همین باعث شد تا به رسالت خود، یعنی تحول زندگی میلیون‌ها نفر برسد.

نیک سخنران فوق‌العاده‌ای هستش، او وقتی بر روی سن قرار میگیرد حضار را غرق در انرژی میکند، آنها را مبهوت خود میکند درحالی که اکثر اصول سخنرانی راجع‌به زبان بدن هستش، نیک بدون دست و پا میتواند شما را آنچنان به اوج هیجان و انگیزه برساند که بخواهید از درب‌های سالن همایش بیرون بدوید و سریع‌ مشغول کار بر روی رویاهایتان شوید !


همین الان بهترین صندلی همایش نیک را رزرو کنید

پروژه سوخت جت با همکاری مجموعه همایش فرازان، شما را دعوت به همایش اختصاصی نیک وویچیچ، برای اولین‌بار در تهران میکند؛ این همایش ممکن است دیگر هیچوقت تکرار نشود… پس فرصت را از دست ندهید.

  • تاریخ همایش ۲۶ مرداد
  • محل برگزاری تهران
  • ظرفیت محدود و فقط 100 بلیط باقی مانده

با کلیک بر روی هرکدام از بلیط‌ها به صفحه پرداخت هدایت میشوید و پس از پرداخت مشخصات بلیط و کد رهگیری برای شما به ایمیل‌تان ارسال میشود :