برای پرسش سوالات و یا شرکت در اتاق فکر ابتدا باید وارد شده یا ثبت نام کنید

همکاری مردم برای جلوگیری از ساخت فیلم های بی محتوا

پاسخ داده شده
1
0

سلام دوستان
دیشب در یک مهمانی به اجبار نشستیم پای تلوزیون وفیلم بی ارزش رحمان۱۴۰۰ رو دیدیم. محتوای پایین فیلم ک بماند هیچ میخواستم در مورد تاثیری ک این دسته از فیلمها بر روی سیستم فکری یک جامعه میگذارد رو بگم.
این دسته از فیلمها نه تنها آگاهی مردم رو در مورد مبارزه با فقر و فساد بیشتر نمیکنه بلکه به صورت ناخودآگاه به من مخاطب تلقین میکنه ک هیچ کاری از دست ما ساخته نیست و ما نه تنها نمیتونیم دنیا رو نجات بدیدم بلکه انقد ضعیف هستیم ک خودمون هم به ناچار گرفتار فساد میشیم و همه با هم دنیا رو ب لجن میکشیم.
دو کار بی محتوی هیولا و رحمن ۱۴۰۰ آقای مدیری بدترین تاثیر رو بر جامعه گذاشته. به قدری در قالب خنده اشتباهات رو زیبا جلوه میدن که همه به صورت ناخودآگاه اشتباهات رو با توجیه فکری خودشون ک دیگه تو این دور زمونه همه این شکلین انجام میدن.
این دسته از فیلمها ابتدا میاد فساد کلان رو در تمام قسمتهای جامعه نشون میده و بعد در نهایت اونو به حال خودش رها میکنه و به من تلقین میشه ک قدرت فساد خیلی بیشتر از قدرت اراده انسانهاست.
کاش یک کمپینی تشکیل بشه و از تولید این فیلمهای مخرب جلوگیری بشه. جامعه داره مسموم میشه و به ظاهر هنرمندان و هنرپیشه ها بیشترین سهمو در این وسط دارند.

بهترین پاسخ
1
0

سلام به شما دوست عزیز
بسیار عالی بود و خیلی درست اشاره کردید به این موضوع.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا