برای پرسش سوالات و یا شرکت در اتاق فکر ابتدا باید وارد شده یا ثبت نام کنید

پرسش درمورد ویدیوی آموزشی برنامه ریزی

1
0

سلام و خسته نباشید به تیم پر از انگیزه و بی نظیر سوخت جت
برایم سوالی پیش اومد در این باره که:
اگر به طور مثال در نوشتن اهداف،مهمترین هدف من کسب نتیجه عالی در کنکور هست و این هدف در یک بازه ۱ ساله هستش،آنوقت به دیگر اهداف فکر نکنم؟یعنی اگر هدف دیگرم خواندن ۲۰کتاب آموزشی هست و طبق آن میخواهم یک ساعت روزانه کتاب بخوانم آن را کنار بگذارم؟
فرق هدف با اینکه مشخص کنیم روزانه چه عادتی داشته باشیم چه چیزی هستش؟
با تشکر

1
0

سلام به شما
بله اگر مهم‌ترین هدف امسال‌تان قبولی در رشته خاصی در کنکور هست، شاید لازم باشه امسال هیچ کار دیگه‌ای جز کارهایی که بهتون کمک میکنن به این هدف برسید انجام ندید. اهداف، همان مقصد‌هایی هستند که عادت‌های ما کمکمان میکنند به آنها برسیم.

  • متین محمدی
    خیلی ممنون بابت پاسخگویی یک سوال دیگری داشتم: اگر هدف دیگری داشته باشم که به مهمترین هدفم کمک میکند که زود تر محقق شود،آن موقع باز هم به مهمترین هدفم فکر کنم نه چیز دیگری؟ به طور مثال اگر روزی چند ساعت خارج از دروس به طور اختصاصی زبان کار کنم(البته یکی از اهدافم تقویت زبان انگلیسی ام هستش)هم در کنکورم تاثیر قدرتمندی دارد و هم به هدفم رسیدم. و موضوع دیگری که میخوام بگم این هست که تغییرات کوچک یعنی تشکیل دادن عادات کوچکی که باعث تغییر روند زندگی میشود رو کنار بزارم یا ادامه بدهم؟ بطور مثال میخواهم روزانه مطالب مفیدی مثل همین سایت خوبتون رو روزی حدود ۱ساعت بخونم و در زندگی استفاده کنم،آیا باید از این تغییرات کوچک هم دست بکشم؟ با تشکر
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت ابتدا