روش ثروت‌آفرینی با قدرت ذهن

برای ثروتمند شدن قرار نیست سختی بکشید !
یاد بگیرید با قدرت افکارتان زندگی‌ دلخواه‌تان را خلق کنید.

به لطف تحقیقات ناپلئون هیل، دیگر انسان‌های ثروتمند هیچ راز پنهانی از بشریت ندارند؛
همه‌ی آنچه آن‌ها می‌دانند را ناپلئون هیل به شما در این مستند آموزش می‌دهد.


دوره‌ی ثروت‌آفرینی ناپلئون هیل از کجا شروع شد؟

ناپلئون هیل، از پرفروش‌ترین نویسنده‌هایی است که تاکنون جهان به خود دیده است. کتاب «بندیشید و ثروتمند شوید» تا زمان مرگش بیش از ۲۰ میلیون فروش داشته که این رقم تا کنون به ۱۰۰ میلیون نسخه فروش در دنیا رسیده است. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ است.

غیرممکن است فرد ثروتمندی را پیدا کنید که ناپلئون هیل و کتاب معروفش یعنی «بیندیشید و ثروتمند شوید»‌ را تحسین نکند؛ حتی باراک اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا نیز این کتاب را یکی از معجزات ثروت‌آفرینی معرفی کرد و در طول تاریخ افراد موفق بسیاری آموزه های ناپلئون هیل را گواهی برای قدرت افکار برای ثروتمند شدن یافتند.

اما متاسفانه کتاب اصلی ناپئلون هیل بارها و بارها توسط گروه و سازمان‌های خاصی تحریف شد و هسته اصلی پیام آن از کتاب حذف شد؛

اما خوشبختانه اخیرا مستندی از ناپلئون هیل منتشر شد که خودش تمام آموزه‌های کتاب را به صورت ویدیویی به مخاطب آموزش میدهد تا جای هیچگونه تحریف و تغییری در محتوا باقی نماند.

 

لینک‌های دانلود این دوره‌ی ویدیویی

 

ناپئلون هیل واقعی چه کسی بود بود؟

ناپلئون در وایز کانتی ایالت ویرجینیا و در منطقه‌ای متولد گردید که بی سوادی و خرافات در آنجا بیداد می‌کرد. پدرش آهنگر بود و همه اعضای خانواده در خانه‌ای که یک اتاق بیشتر نداشت و کوچکترین توجهی به نظافت ان نمی‌شد زندگی می‌کردند.

نه سال داشت، مادرش بر اثر بیماری و تغذیه ناسالم از دنیا رفت. او همیشه به کودکان هم سن و سال خود که لباس خوب می‌پوشیدند و خوراکی‌های متنوعی می‌خوردند، با افسوس نگاه می‌کرد. بعد از مرگ مادر، زندگی برای ناپلئون سخت‌تر شد، زیرا پدر بدون توجه به وضعیت مالی خود، دو سال بعد از مرگ همسرش ازدواج کرد و ناپلئون را به حال خود رها نمود.

ناپلئون استعداد خوبی در نوشتن داشت و سردبیر روزنامه‌ای که در آن استخدام شده بود با استقبال از نوشته‌ها و مقاله‌هایش، سرپرستی مصاحبه با افراد برجسته و معروف را به او واگذار کرد. از اولین کسانی بود که وقتی که هیچ کتابی در مورد موفقیت در زندگی، هیچ دوره‌ای و هیچ مربی‌ای وجود نداشت کار و تحقیقاتش را در این زمینه شروع کرد.

و فکر می‌کنید اولین نفری که با آن شروع کرد چه کسی بود؟
بله، اندرو کارنگی، فقیرزاده‌ای که با جیب خالی از نروژ به آمریکا سفر کرد و به ثروتمندترین مرد دنیا تبدیل شد!

هیل که جوان جسوری بود می‌خواست از این مرد شروع کند و به رمز و راز انسان‌های ثروتمند و موفق دوره‌ی خودش پی ببرد. وی در هنگام مصاحبه با افراد نامدار، از تجربیات آنها درس می‌گرفت و آن را در زندگی خود به کار می‌برد. هیل با مشهورترین و موفق‌ترین افراد دوران خودش مانند«توماس ادیسون»، «الکساندر گراهام بل» و «هنری فورد»  مصاحبه کرد.

ناپلئون هیل در زمینه موفقیت و کسب ثروت چنان به درجه‌ی بزرگی رسیده بود که از سال ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا شد؛ در سال ۱۹۵۴ زمانی که هیچ کس به اندازه‌ی او در علم موفقیت شخصی وارد نبود او تصمیم گرفت که تجربیات و دانسته‌هایش را قبل از مرگش با تمام دنیا از طریق تلویزیون به اشتراک بگذارد.

 

سرفصل‌های این دوره چه چیزهایی است؟

در این مجموعه‌ی ۱۳ قسمتی که برای اولین بار در ایران از وب‌سایت سوخت جت زیرنویس شده در اختیار اعضای ویژه‌ی سایت قرار می‌گیرد ناپلئون هیل فلسفه‌ی کامل موفقیت و ثروت را به همه نشان می‌دهد و سپس برای موفقیت نهایی در زندگی قدم‌به‌قدم شما را راهنمایی می‌کند :

محتوای این دوره ثروت‌آفرینی به کمک نیروی ذهن از ناپلئون هیل :

 • قسمت ۱: تعریف هدف
 • قسمت ۲: قاعده ذهن برتر
 • قسمت ۳: عادت بیشتر مایه گذاشتن
 • قسمت ۴: ایمان عملی
 • قسمت ۵: شخصیت باز
 • قسمت ۶: پشتکار
 • قسمت ۷: نگرش مثبت ذهنی
 • قسمت ۸: اشتیاق
 • قسمت ۹: ابتکار عمل شخصی
 • قسمت ۱۰: یادگیری از بدبختی
 • قسمت ۱۱: چشم‌انداز خلاقانه
 • قسمت ۱۲: تفکر دقیق
 • قسمت ۱۳: نیروی عادت کیهانی

با تماشای این مستند شما یکبار برای همیشه یادمیگیرید هرگز زجر و سختی کشیدن زیاد راز ثروت کسی نبوده است؛ و به دلایل واقعی ثروت و خوشبختی عده‌ی محدودی که در جامعه همه چیز دارند پی خواهید برد.

اگر حوصله‌ی کتاب خواندن ندارید و یا به دستورالعمل‌های واضح و آشکار برای موفقیت و ثروت نیاز دارید این ۱۳ قسمت را از دست ندهید.

یادتان نرود که شما در این دوره با یکی از موفق‌ترین انسان‌های تاریخ و کسی که با موفق‌ترین موفق‌ترین مصاحبه‌ کرده است هم‌نشین خواهید شد. تنها کافی است به خوبی گوش فرا دهید و همه‌ی چیزهایی که یاد گرفته‌اید را از همین امروز در زندگی‌تان عملی کنید تا هرگز حسرت زندگی نکرده‌تان را نخورید.