0

تعداد نفراتی که تصمیم جدی گرفتند
رویاهایشان را دنبال کنند

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید اهدافتان محقق نمیشوند؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 33 قدمی که به شما می گوییم را در راستای اهدافتان بردارید ...

دوره موفقیت و ثروت سکوی پرتاب

من به همراه تیم سوخت جت یکسال بر روی 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردیم و بیش از 300 کتاب مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردیم.

این 33 قدم نتیجه تمام تحقیقات ماست که سکوی پرتاب شما خواهد بود.

آنچه در برنامه 33 قدمی سکوی پرتاب دریافت میکنید

33 ویدیوی آموزشی در قالب یک برنامه
هر ویدیوی آموزشی حدودا 30 الی 60 دقیقه‌ای قرار است شما را یک پله شما را به سمت رویاهای شما نزدیک‌تر کند به همراه تمرین و چالش اختصاصی برای هر جلسه
پشتیبانی 24 ساعته و آماده پاسخگویی
هرجای برنامه آموزشی اگر سوال، مشکل یا چالشی باشد، میتوانید با پشتیبان اختصاصی که دارید سوال‌تان را مطرح و سریعا برطرف کنید
دانلود خلاصه بهترین کتاب‌های دنیا
در هر جلسه آموزشی راجع‌به هر کتاب مهمی که صحبت میشود آن کتاب به صورت خلاصه صوتی یا تصویری در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرد
عضویت در اتاق فکر سوخت جت
شما به انجمن و اتاق فکری دسترسی خواهید داشت که اعضای آن افراد موفق با رویاهای بزرگ تشکیل میدهند؛ میتوانید هر سوالی دارید مطرح کنید و مشورت بخواهید
دسترسی به بیش از 1000 مقاله اختصاصی
اعضای ویژه هر هفته مقالات و محتوای آموزشی مکمل نیز در قالب مقاله، پادکست و ... دریافت میکنند

آخرین کاربران سوخت جت

ورود 09108800345 و را به سوخت جت خوش‌آمد میگوییم.

نظر برخی شرکت کنندگان برنامه 33 قدم تا سکوی پرتاب

کاملا کاربردی و قابل استفاده…

این دروس چکیده تجربه و زندگی تک تک افرادی هستند که به موفقیت رسیدن… تا وقتی که خودتان شرکت نکنید و هرجلسه رو نگذرونید و تمریناتش رو انجام ندید متوجه این موضوع نمیشید. انگار 100 سال زندگی همه افراد موفق رو به صورت یک قرص در عرض 2 ماه قراره توی ذهن تون قرار بگیره… بی نظیره… یک کلام تمام !

توسط فرشاد مظفرزاده

اگه اهداف بزرگ دارید این برنامه تنها چیزیست که لازم دارید…

من خیلی اتفاقی با سوخت جت آشنا شدم از اینستاگرام و وقتی این برنامه رو شروع کردم کاملا تحول و تغییر رو دارم توی زندگیم احساس میکنم… ذهنیت من کاملا تغییر کرده و انگار میتونم الان از دید افراد موفقی که اسم و زندگینامه‌شون رو از کتاب‌ها میخوندیم و از فیلم ها میدیدیم فکر کنیم. این بزرگترین دستاورد من از شرکت توی دوره سکوی پرتاب هستش.

توسط احمدرضا قربانی

برای موفقیت به جز این برنامه هیچ چیز دیگری لازم نخواهید داشت…

بنده حدود 10 سالی هست هر کتاب موفقیت، زندگینامه افراد موفق، فیلم و دوره های آموزشی که بود رو گذروندم و به جرات میتونم بگم اگه توی این دوره شرکت کرده باشید یعنی هزار ساعت تحقیق و آموزش رو گذروندید. سکوی پرتاب چکیده هرآنچه را که برای رسیدن به اهداف لازم دارید در اختیارتون قرار میده و دیگه هیچ چیز دیگری لازم ندارید.

توسط محسن هاشمی

سکوی پرتاب چطور شکل گرفت؟

وبسایت سوخت جت در واقع یک وبسایت انگیزشی هستش که از روز اول مقالات، کلیپ‌ها و پادکست‌های انگیزشی خیلی باکیفیت و خوبی برای کاربرها آماده کردیم… اما هرچقدر که میگذشت سوالاتی زیر بیشتر از ما میشد :

 • من انگیزه گرفتم اما خب الان راهکار عملی چیه؟
 • الان باید چیکار کنم؟
 • چطور بفهمم که چی میخواهم تا برم دنبالش؟

ما فهمیدیم که باید یک مسیر در کنار انگیزه باید به کاربران سوخت جت بدیم تا مطمئنم باشیم هرکسی از این مسیر عبور کرد میتواند به رویاهای بزرگی در زندگی دارد برسد.

اما این مسیر چی بود؟ 

از اونجایی که اعضای تیم سوخت جت عاشق کتاب‌ها هستیم، نشستیم و بیش از 300 کتاب پرفروش راجع‌به موفقیت شخصی (که لیست بعضی از کتاب‌ها رو میتونید از اینجا ببینید) رو خوندیم و از نتایجی که از بررسی زندگی بیش از 100 زندگینامه از افراد موفق دنیا برای دوره مهندسی امواج ذهنی بدست اومده بود رو کنار هم گذاشتیم.

نتیجه خیلی خوب شد !
ما فهمیدیم هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق میشود اگر این 33 قدمی که کشف کرده‌ایم را بردارید…

33 قدم، 33 پله، 33 رویکرد و طرزفکر… هرچیزی که اسمش را بگذارید این‌ها تمام آنچیزی هستند که باعث میشوند شما به رویاهای بزرگ برسید.

غیرممکن است این 33 قدم را برداشته باشید
و به سکوی پرتاب توی زندگی دست پیدا نکنید !

هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این 33 قدم در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت میشود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل بنز گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور کارشناسی باشد. این 33 قدم برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل میکند !

ابتدا قصد داشتیم این 33 قدم را در قالب یک دوره آموزشی در بخش فروشگاه سوخت جت منتشتر کنیم، اما چون ممکن بود حجم و زمان و هزینه آن بالا باشد و تعداد شرکت کنندگان آن کمتر باشد، تصمیم گرفتیم به صورت اشتراکی برای تمام کاربران ویژه وبسایت منتشر کنیم تا افراد بیشتری در سرزمین پدری‌مان موفقیت‌های بزرگی بدست آوردن و رویاهای محقق شده بیشتری ببینیم.

دروس و آموزش‌ها توسط چه کسی آموزش داده میشود؟

تمامی دروس توسط مهندس رنه سینانی، مدیریت وبسایت سوخت جت آموزش داده میشود.
برای هر درس ساعت‌ها تحقیق و بررسی توسط تیم سوخت جت انجام شده و زندگینامه 100 چهره موفق ایرانی و خارجی برای هر درس بررسی و تحقیق شده است و شالوده 8 ماه تحقیقات تیم سوخت جت را در 33 قدم میتوانید دریافت کنید.

دسترسی به سکوی پرتاب به چه صورت است؟

از آنجایی که دروس سکوی پرتاب دارای موارد زیر هستند :

 1. تمرین  : در هر جلسه برای هر درس تمریناتی در نظر گرفته شده است تا انجام دهید و مطمئن شوید درس آن جلسه را خیلی خوب متوجه شده اید.
 2. چالش : برای هر درس یک چالش در نظر گرفتیم تا با انجام آن مطمئن شوید نیازی به گذراندن این درس ندارید.
 3. فایل‌های مکمل : برای هر درس پادکست، کلیپ و مقالاتی که مکمل هستند و داشتن آنها به شما کمک خواهد کرد را دریافت میکنید

به همین دلیل درس‌ها با فاصله زمانی از هم باز میشوند و میتوانید آنها را بگذرانید؛
دلیل این فاصله زمانی فرصت برای انجام تمرین‌ها، چالش‌ها و استفاده از فایل‌های مکمل است… چون زحمت خیلی زیادی برای هرکدام از آنها کشیده شده است میخواهیم واقعا از آنها استفاده کنید.

پشتیبانی به چه صورت است و شامل چه امکاناتی میشود؟

اعضای ویژه که اشتراک فعال دارند هرکدام دارای یک پشتیبان هستند.
وظیفه پشتیبان شما این هست که هروقت هر سوالی یا مشکلی از بخش‌های مختلف داشتید، راهنمایی‌تان کند. اگر مشکلی برای حساب کاربری‌تان پیش آمده شما را راهنمایی و مشکل را برطرف کند و اگر درس‌هایی که باز شده اند را هنوز مشاهده نکردید با شما تماس میگیرد و یادآوری میکند که دروس موفقیت‌تان را پیگیری کنید.

با شرکت در سلسله دروس سکوی پرتاب دقیقا چه محتوایی دریافت میکنم؟

برای شروع دوره سکوی پرتاب شما ابتدا باید حساب کاربری  در وبسایت سوخت جت داشته باشید.
اگر ندارید، در جلسه اول میتوانید بسازید و اگر از قبل حساب کاربری دارید میتوانید دروس را شروع کنید و با شروع از جلسه مقدمه شما به تمامی موارد زیر دسترسی پیدا میکنید :

 • 33 درس آموزشی در قالب ویدیو
 • هر جلسه آموزش به همراه تمرین و چالش اختصاصی
 • خلاصه کتاب‌هایی که در هر جلسه آموزش توصیه میشود برای دانلود
 • دسترسی به بیش از 1000 مقاله ویژه از وبسایت سوخت جت
 • دسترسی به اتاق فکر، اجتماع اعضای ویژه و حل مسئله و طرح سوال
 • پشتیبانی کامل از شما در طول دوره برای رفع اشکال و سوالاتی که مطرح میشوند

چقدر طول میکشد تمامی 33 درس را بگذرانم؟

به صورت میانگین 2 الی 3 ماه زمان لازم است تا 33 درس از سلسله دروس سکوی پرتاب را کامل تمام کنید.
توصیه ما به شما تهیه اشتراک سه ماهه است؛ اما اگر میخواهید شروع کنید میتوانید با اشتراک یک ماهه نیز شروع کنید.

اما اعضایی که اشتراک یکساله تهیه میکنند لازم نیست منتظر باز شدن دروس باشند و میتوانند از ابتدای تهیه اشتراک به تمام ۳۳ درس سکوی پرتاب دسترسی داشته باشند.

اگر 33 درس را تمام کردم چه اتفاقی می‌افتد برای حساب کاربریم؟

پس از فارغ‌التحصیل شدن از طی کردن 33 پله به سمت سکوی پرتاب، شما دیگر اینجا نخواهید بود و درحال لذت بردن از رویاهایی هستید که میخواستید بدست آورید.

اگر دروس تمام شوند، شما با تمدید عضویت ویژه میتوانید هنوز از اتاق فکر برای همفکری با دیگر افراد موفق استفاده کنید و اگر سوالی دارید بپرسید و منتظر پاسخ باشید. همچنین میتوانید پادکست‌ها و ایمیل‌های هفتگی اعضای ویژه را همچنان دریافت کنید.

دروس برنامه 33 پله تا سکوی پرتاب