جعبه جادویی آیزنهاور – چطور مهم ترین کارهایتان را در روز انجام دهید و وقت اضافه هم داشته باشید

تنها حکومت ما بر خودمان بهترین نحو حکومت بر ماست...
این جمله مشهور ژنرال آمریکایی دوایت آیزنهاور، کسی که ایران را مهم ترین و استراتژیک ترین کشور دنیا میدانست و بعدا به سمت 34مین رئیس جمهور ایلات متحده آمریکا رسید.

آیزنهاور به عنوان رئیس جمهوری با بالاترین رتبه عملکرد در طول دوران ریاست جمهوری اش، در طول کل تاریخ آمریکا شناخته شد.
او نه فقط برای چند هفته یا چند ماه بهره وری فوق العاده ای داشت، بلکه برای دهه ها بیش از یک انسان عادی کار کرده و نتایج و دستآوردهای جالب توجهی بدست آورده.

آیزنهاور قبل از رسیدن به سمت ریاست جمهوری، یک ژنرال 5 ستاره ارتش آمریکا در طول جنگ جهانی دوم بود و مسئولیت چندین حمله و ضدحمله علیه متحدین در آفریقای شمالی، فرانسه و آلمان را بر عهده داشت.

علاوه بر درخشش آیزنهاور در میدان نبرد، او یک دانشجوی ممتاز از بین دانشجویان دانشگاه کلمبیا بود که به عنوان ریاست ارتش ناتو انتخاب شد و البته در کنار آن یک نقاش چیره دست و بازیکن گلف ماهری هم بود.

آیزنهاور بعد از رسیدن به سمت ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، کارهایی انجام داد که شاید از توان یک انسان عادی فراتر بود.
او بین سالهای 1953 تا 1961 رئیس جمهور آمریکا بود و در آن زمان برنامه توسعه خطوط قطارهای تندرو و بهبود وضع اتوبان های کل کشور را سر و سامان داد. برای اولین بار پروژه DARPA را که برای همگانی کردن استفاده از اینترنت بود را کلید زد و ده ها پروژه فضایی NASA را راه اندازی کرد و از طرفی دیگر یکی از حامیان استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای بود.

شاید تعجب کنید، چطور یک انسان عادی میتواند چنین پروژه های عظیم را مدیریت کند و پیش ببرد و در کنار آنها به خانواده و علایق خودش هم برسد و از زندگی اش لذت ببرد.

البته شاید بیشتر تعجب کنید، اگر بدانید آیزنهاور تمام این بهره وری بالا را مدیون فرمولی بود که در طول دوران دانشجویی اش کشف کرده بود… جعبه ی جادویی آیزنهاور.

در طول یک روز همه ما 24 ساعت زمان محدود داریم.
هیچکس حتی 1 دقیقه بیشتر یا کمتر ندارد، اما چطور بعضی افراد میتوانند از این زمان استفاده کنند و چنین پروژه های عظیم را در کنار علایق شخصی شان پیش ببرند و بعضی دیگر، به کارهای ابتدای خودشان هم نتوانند به صورت کامل رسیدگی کنند.

همین مسئله، در دوران دانشجویی آیزنهاور مطرح شد.
او میخواست نه تنها درس بخواند، بلکه کارهای بزرگی در زندگی اش انجام دهد، اما با توجه به سبک دانشگاهش مجبور میشد همیشه در حال درس خواندن باشد… تا زمانی که این فرمول و استراتژی ساده را کشف کرد که توانست به کمک آن نه تنها به عنوان یک دانشجوی ممتاز شناخته شود، بلکه در فعالیت های جانبی دیگر نیز بدرخشد.

در این مقاله شما با جعبه ی آیزنهاور آشنا خواهید شد.
یک فرمول ساده، کارآمد و امتحان شده توسط 34مین رئیس جمهور آمریکا؛ شما به کمک این فرمول نه تنها به کارهای روزانه تان خواهید پرداخت، بلکه یک عالمه وقت اضافی برای کارها و پروژه های بزرگترتان خواهید داشت.

این فرمول بعدا توسط آیزنهاور به مشاورانش نیز منتقل شد و از مشاوران به افراد در رده های مختلف دولت انتقال پیدا کرد، سیاستمداران معتقدند یکی از کلید موفقیت دولت آیزنهاور استفاده از جعبه ی جادویی آیزنهاور توسط دولتمردان آن زمان بود… پس منتظر چی هستید؟ شما هم از همین الان استفاده کنید :

جعبه جادویی آیزنهاور
چطور مهم ترین کارهایتان را در روز انجام دهید
و وقت اضافه هم داشته باشید :

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

 

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ور می گوید

  والا هی میگه نام کاربری و کلمه عبور اشتباه نتونستم بخونم …میشه بگید

 2. کاربر سوخت جت jadi می گوید

  خیلی خوبه پیشنهاد میکنم مثل کانون های آموزش در آینده پشتیبان برای پیگیری کارها در نظر گرفته شود تا صحیح و اشتباه کارها و عملکرد هر فرد بررسی شود واقعا ممنون خیلی مطالب خوبی بودن

 3. کاربر سوخت جت rior می گوید

  بسیار انگیزه بخش بود و حتما انجام میدم.
  ممنونم

 4. کاربر سوخت جت nkhd می گوید

  عالی بود ممنون
  نمیدونم چرا با اینکه قبلا با این جدول آشنا بودم اما هیچ انگیزه ای در من ایجاد نکرد که بخوام بهش عمل کنم اما الان این مطلبو خوندم بهم انگیزه فوق العاده ای داد

 5. کاربر سوخت جت 2091 می گوید

  من الان این جدول رو واسه فردام درست کردم:
  م – ا:فصل ۳ کتاب …. واسه امتحان
  م و غ: مرتب کردن کمد لباس
  م ن ا:دیدن سریال هفتگی
  م ن غ: بیرون رفتن با دوستم
  برنامه ای که چیدم درسته؟!

  1. کاربر سوخت جت dmin می گوید

   بله درسته دوست عزیز، موفق باشید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**