میخواهید دلیل موفقیت موفق ترین افراد دنیا را بدانید؟ میخواهید بدانید چه ویژگی هایی باعث موفقیت استیو جابز، بیل گیتس، والت دیزنی، رالف لائورن، دکتر شریعتی و … شد؟ در سری پرونده های مرموز ما می پردازیم به زندگی (کمی بیشتر از بیوگرافی) افراد موفق و دلایل پیروزی و موفقیت شان در زندگی و مهم تر از همه : چه درس هایی برای موفقیت شما دارند؟

آرشیو مربوط به پرونده مرموز هر هفته بروز میشود، برای آگاهی از آخرین مطالب منتشر شده در این سری میتوانید به همین صفحه سر بزنید و یا از صندوق پستی تان از آخرین اطلاع رسانی ها آگاه شوید.

درس‌های زندگی از افراد تاریخ‌ساز

چرا قانون ارتعاش تاثیرگذارترین قانون زندگی‌تان است؟ در حالی که 99 درصد مردم دنیا آن را نادیده گرفته‌اند

پایه و اساس قانون جذب بر قانون ارتعاش است و این در حالی است که بیشتر کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند و یا خواسته‌اند از آن استفاده کنند از این قانون به درستی آگاهی ندارند و دلیلش هم این است که در کتاب و فیلم راز که منابع اصلی توضیح قانون جذب برای مردم بودند به این قانون اشاره‌ای نشده بود. اما در این ویدیو که به صورت اختصاصی در اختیار کاربران…
ادامه مطلب ...

چطور سیستم باورها و اعتقاداتتان را در جهت مثبت به یک باره دگرگون کنید؟

به ندرت ممکن است دست به کاری بزنید که فکر می‌کنید انجام دادن آن غیر ممکن است و هرگز ممکن نیست همه‌ی توان‌تان را صرف کاری کنید که به آن اعتقاد ندارید. اما غیرممکن و ممکن را تنها باورهای شما برای شما تعیین می‌کند و از کجا می‌دانید که باورهایتان درست است؟ خبر خوب یا بد این است که اکثر باورهایتان ممکن است نادرست باشد و فقط جلوی‌تان را بگیرد. در این…
ادامه مطلب ...

چطور با فرمول آبراهام مازلو همیشه در حال پیشرفت باشیم؟

پیشرفت و موفقیت فرمول دارد و فرمول آبراهام مازلو از ضروری‌ترین و بهترین‌ها ابزارها برای پیشرفت همیشگی و رو به جلو است. این فرمول در واقع به شما کمک می‌کند که جزو افرادی نباشید که دائما در حال سختی کشیدن هستند اما اثری از پیشرفت نمی‌بینند و فقط جای خودشان در جا می‌زنند.
ادامه مطلب ...

دانلود کتاب صوتی یادآوری کامل از آرنولد شوارتزنگر + دانلود PDF

آرنولد شوارتزنگر فرماندار پیشین کالیفرنیا، یکی از ستاره‌های مشهور هالیوود و قهرمان هفت دوره‌ی بین المللی بدن سازی تمام زندگی‌اش را در این کتاب برای‌تان خلاصه می‌کند. بزرگترین درس‌های و اصلی‌ترین عوامل موفقیتش را در این کتاب به اشتراک می‌گذارد.
ادامه مطلب ...

چهار ویژگی تمام افراد موفق که در هیچ کتابی به آن‌ها اشاره نشده است

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که افراد موفق دارند نه در ظاهر کارهایشان بلکه در بطن وجودشان قرار دارد. کتاب‌ها بیشتر به کارهای بیرونی افراد موفق می‌پردازند اما آنچه واقعا در آن‌ها مهم است با چشم دیده نمی‌شود. در این مقاله این چهار ویژگی را یاد بگیرید و اگر زندگی موفقی می‌خواهید آن‌ها را در زندگی خود پیاده کنید.
ادامه مطلب ...

یک استراتژی ۵۰۰ ساله که موفقیت‌تان را ۱۰۰ درصد تضمین می‌کند

اگر احساس می‌کنید خیلی بی‌انگیزه می‌شوید و زود به تسلیم شدن و کنار زدن فکر می‌کنید و به این باور رسیده‌اید که در هیچ کاری نمی‌توانید موفق شوید هنوز چیزی از پل‌های سوزان فرمانده هرنان کرتس نشنیده‌اید. استراتژی‌‌ای که در این ویدیوی یاد می‌گیرید هیچ راهی را به جز موفقیت برایتان باقی نمی‌گذارد.
ادامه مطلب ...

کتاب صوتی ۲۱ درس برای قرن بیست و یک – کتابی که بیل گیتس عاشقش شده

کتاب ۲۱ درس برای قرن بیست و یکم اثر نویسنده‌ی معروف کتاب‌های انسان خردمند و انسان خداگونه است که بسیاری از شخصیت‌های بزرگ مانند بیل گیتس و ریچارد برانسون تحت تاثیر این کتاب خواندن آن را پیشنهاد داده‌اند. این کتاب صوتی را می‌توانید در سوخت جت گوش دهید.
ادامه مطلب ...

۲۵ جمله انگیزشی از بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیا برای اینکه در مسیر کارآفرینی تسلیم نشید

انگیزه‌بخش‌ترین و بهترین نقل‌قول‌های کارآفرینی از زبان بزرگترین کارآفرین‌های دنیا را برای شما گردآوردی کرده‌ایم تا هرگز در این مسیر کم نیاورید و تسلیم نشوید.
ادامه مطلب ...

راز مهم جیمز آلن در کتاب تو همانی هستی که می اندیشی که فقط ۵ درصد خوانندگان درکش کرده‌اند

کتاب «تو همانی هستی که می‌اندیشی» یکی از کتاب‌های تاثیرگذاری که انسان‌ها را با قدرتی که تفکراتشان دارد آشنا کرد. تعدادی این کتاب را اسرارآمیز میخوانند. در این مقاله در مورد پیام اصلی جمیز آلن در این کتاب بی‌نظیر صحبت میکنیم.
ادامه مطلب ...