چطور دوره‌های خریداری‌شده از سوخت جت را دانلود و استفاده کنیم؟

 

روی عکس زیر کلیک کرده و مراحل را ببینید
← دانلود عکس راهنما با کیفیت بالا

پاسخ به
سوالات متداول شما


 

❓چرا در قسمت محصولات خریداری‌شده لینک‌های دانلود رو نمی‌بینم؟

اگر با همان شماره‌ای که دوره را خریداری‌ کرده‌اید اقدام به ورود به سایت کرده باشید در قسمت محصولات خریداری‌شده می‌توانید چیزهایی که خریداری کرده‌اید را ببینید.

 


 

❓آیا دوره‌ای که خریده‌ام برای من ارسال نمی‌شود؟

خیر، هیچ کدام از دوره‌های سوخت جت به صورت فیزیکی به آدرس شما ارسال نمی‌شود! همه‌ی دوره‌های سوخت جت به صورت ویدیوها و فایل‌هایی که می‌توانید دانلود کنید (به جز اشتراک توربو) در اختیارتان خواهد بود که در ابتدای همین صفحه آموزش آن را به شما دادیم.

 


 

❓روی دکمه‌های دانلود که می‌زنم دانلود نمیشه. چیکار کنم؟

ما قبل از انتشار دوره‌ها لینک‌ها را با دقت بررسی کرده و از دانلود شدن آن‌ها مطمئن می‌شویم. اگر این اتفاق برای شما رخ داده است اول اتصال اینترنت خود را چک کنید و مطمئن شوید که برقرار است. دوم مطمئن شوید که در مرورگر اینترنت خود (کروم، سافاری و …) اجازه‌ی دانلودها محدود نشده باشد.


 

آیا می‌توانم دوره‌ها را به دوستان و اطرافیان بدم؟

برای تهیه و آماده‌سازی دوره‌های سوخت جت زحمت فراوانی توسط تیم ما کشیده شده است تا محتوای با کیفیت و کاربردی در اختیار شما قرار بگیرد. به جای به اشتراک‌گذاری فایل‌ها می‌توانید لینک خرید دوره را در اختیارشان گذاشته و با اینکار ما را در تهیه‌ی آموزش‌های بیشتر و ادامه دادن راهمان حمایت کنید. (دیدن دوره‌ها با افراد خانواده بلامانع است)

 


 

من اشتراک توربو رو خریدم ولی لینک‌های دانلود رو نمی‌بینم

اشتراک توربو با دوره‌های سوخت جت متفاوت است. وقتی شما یکی از دوره‌های سوخت جت را می‌خرید لینک‌های دانلود آن دوره در قسمت محصولات خریداری‌شده در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما با تهیه‌ی اشتراک توربو به پست‌هایی که در سایت ما فقط برای مشترکین ویژه‌ی توربو قرار می‌گیرد و برای بقیه قفل است دسترسی خواهید داشت.  (که شامل کتاب صوتی، ویدیوی آموزشی و انگیزشی، مقاله و پادکست و… ).

در ضمن محتوای اشتراک توربو  دائم در حال آپدیت شدن است و شما می‌توانید هر هفته از محتوای جدیدی که قرار می‌گیرد استفاده بکنید. برای دسترسی سریع‌تر به این محتوا در قسمت دسته‌بندی سایت می‌توانید از بین کتاب‌های صوتی و ویدیوها و … انتخاب کنید و یا از بین موضوعات دسته‌بندی شده که در منوی سایت قرار دارد انتخاب کنید. پس در نظر داشته باشید که در اشتراک توربو چیزی برای دانلود برای شما قرار نمی‌گیرد. بلکه شما به پست‌های اختصاصی و قفل‌شده‌ی سوخت جت در سایت دسترسی خواهید داشت.

 


 

در مرحله‌ی ورود به سایت کد تایید برام ارسال نمیشه. چیکار کنم؟

این مشکل از طرف ما نبوده و ممکن است هر از چندگاهی سامانه‌ی پیامکی به دلیل شلوغی کند کار کند. بعد از مدتی امتحان دوباره این مشکل برطرف خواهد شد.

 


 

❓پشتیبانی دوره‌های سوخت جت به چه صورته؟

ما در تهیه‌ی محتوای دوره‌ها آموزش‌های کامل را ارائه می‌دهیم و در نتیجه برای محتوای دوره‌ها پشتیبانی نمی‌تواند جوابگوی شما باشد. اما اگر در دانلود و دسترسی و دیدن ویدیوها و سایر فایل‌های دوره‌ها مشکل داشتید پشتیبانی همیشه کنار شماست که کمک کند.

 

پیام به پشتیبانی

در صورت برزو هر گونه مشکلی یا هر گونه سوالی که در این صفحه پاسخ‌داده نشده می‌توانید به پشتیبانی پیام مستقیم بدهید.

تیکت به پشتیبانی ←