فوت کوزه گری دوستیابی چهارم؛ با این راهکارها آهنربای جذب آدم ها میشوید

و کاری کنید عاشق شما شوند...

شاید جالب باشد که بدانید
این توانایی در شما وجود دارد که بتوانید
در طول 2 ماه به اندازۀ 2 سال دوست پیدا کنید.

میخواهید بدانید چطور؟

در اولین مقاله از سری مقاله‌های فوت کوزه گری دوست‌یابی و نفوذ در دل‌ها گفتیم که ارتباط و داشتن دوست چه اهمیتی دارد و در مقالۀ دوم و سوم هم سه توصیۀ مهم برای پیدا کردن دوست را مرور کردیم؛

حالا در این مقاله به شش راه موثر و ساده برای جذب دیگران اشاره خواهیم کرد که می‌توانید در زندگی و بیزینستان از آن‌ها استفاده کنید و از خودتان یک اسطورۀ موفقیت و تاثیرگذاری و از زندگی شخصی و کاری‌تان یک شاهکار هنری تمام عیار بسازید.

یک خواهش؛
لطفاً همین حالا تصور کنید که از چنان قدرت نفوذ و تاثیرگذاری ای برخوردار هستید که می‌توانید هرکسی که اراده کنید را به سمت خود جذب کنید و تبدیل به یکی از صمیمی ترین دوستان او شوید.شیرین است نه؟ما اعتقاد داریم شما می‌توانید به سادگی چنین قدرتی را از درون خود بیرون بکشید و چیزی که با  چشمان بسته دیدید را در واقعیت تجربه کنید.فقط کافی است به توصیه‌ها و پیشنهادهای سری مقاله‌های «فوت کوزه گری دوستیابی و نفوذ در دل‌ها» عمل کنید تا ببینید چگونه می‌توانید در مدت کوتاهی از خودتان یک قهرمان تمام عیار روابط و نفوذ بسازید.
برای قسمت چهارم این سری مقاله آماده‌اید؟
» قسمت اول  » قسمت دوم » قسمت سوم

 اجازه بدید این قسمت را با گفته تحسین برانگیزی از کارل سندبرگ شروع کنیم «راز خوشبختی در این است که دیگران را تحسین کنیم، بدون اینکه چشمداشتی داشته باشیم.»

این 3 راهکار از 6 راهکار برای تبدیل شدن به آهنربای جذب آدم های…
قسمت پنجم و 3 راهکار نهایی به زودی؛

 

 

 

9 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

  من خیلی از مقالات شما لذت میبرممم جناب ولی پور , مطمئنم با استعدادی که در شما میبینم خیلی زود آسمونتو فتح میکنی

  1. کاربر سوخت جت ور می‌گوید

   مرسی مهدی مهرجویی عزیز خیلی خیلی از اینکه همراهمون هستی خوشحالم. برات بهترین ها رو آرزو میکنم.

 2. کاربر سوخت جت مد می‌گوید

  سلام محمد ازافغانستان ولایت غزنی هستم یکی ازعلاقه مند ترین ویب سایت سوخت چت هستم .
  لطفا راهنمای کنید چه جوری عضو شوم

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام، دوست عزیز شما برای تهیه اشتراک ویژه باید حق اشتراک پرداخت کنید و پرداخت به صورت اینترنتی توسط کارت های بانکی ایران عضو شتاب انجام می پذیرد.

 3. کاربر سوخت جت teza می‌گوید

  عالیه

  1. کاربر سوخت جت ور می‌گوید

   ممنوووووونم

 4. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  بی صبرانه منتظر مقاله پنجم هستم

 5. کاربر سوخت جت n Kh می‌گوید

  سلااااام مصطفی جان.این قسمت ترکوند.آقا خیلی خوشحالم که آشنا شدم باهات و مطالبتو دنبال میکنم.خیلی خیلی راهکارای عالی که دقیقا موثر هستن.فقط به نظرم اگه یه چندتا مثال بدی که بتونه کمک کنه که چطوری وقتی میخوای اینارو عملی کنی با مثال نشون بده که چطوری یه بحثو شروع کنی .و یه سری افرادم هستن که تا یه بحثی رو شروع میکنی با چند تاکلمه کوتاه میبندن بحث رو و واقعا نمیدونی دیگه حالا چی بگی.لذت بردم .من که یکی از طرفدارای مطلب هاتم

  1. کاربر سوخت جت ور می‌گوید

   سلام آرمان عزیز. اول بگم خیلی خیلی خوشحالم که مطالبم مخاطبای خوب و با درک و با انگیزه ای مث شما داره و با اینکه ندیدمتون واقعا به وجودتون می‌بالم و از حضورت انگیزه میگیرم. اتفاقا موضوعی که بهش اشاره کردی خیلی جالبه و به زودی در قالب یک مقالۀ جداگانه مفصل بهش میپردازیم. بازم مرسی که هستی و با نظرات بهمون انگیزه میدی 🙂

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**