5 راهکار افزایش حقوق در محل کار با فرمول ویژه سوخت جت

چطور افزایش حقوق داشته باشیم ؟
اگر بدنبال افزایش حقوق هستید یارئیس تان را افسون کنید این کارها را انجام دهید

اگر بدنبال افزایش حقوق هستد و میدانید برای این کار ابتدا باید رئیس تان را تحت تاثیر قرار دهید شاید کتاب ها و سخنرانی ها و نصیحت های افراد مختلف را در رابطه ای افسون کردن رئیس تان شنیده اید و خوانده اید, من آنها را نخوانده ام اما نخوانده میخواهم خلاصه مواردی که یاد گرفتید را به شما بگویم :

لباس خوب بپوش / وقت شناس باش / مثبت اندیشی / هرکاری انجام میدی خوب انجام بده

این نصیحت ها برای افزایش حقوق به صورت کاملا کلاسیک و قدیمی است. اشتباه نیست اما زمینه اصلی تکنیک هایی است که باید در سر کار انجام دهید.

برای اینکه رئیس تان را در سر کار افسون کنید تا آنقدر تحت تاثیر قرار بگیرد تا افزایش حقوقی برای شما در نظر بگیرد بدون انجام اضافه کاری این کارها را انجام دهید :

** نکته :
شاید فکر کنید این مطلب در رابطه با کارمندی در وبسایتی با مضامین کارآفرینی چیکار میکند؟ نکته اصلی همیجاست. شما در محل کارتان فقط و فقط موقعی میتوانید موفق باشید و به عنوان یک کارمند نمونه بدرخشید که روحیه و طرزفکر کارآفرینی داشته باشید که به اصطلاح کارآفرین سازمانی هم نامیده میشود, پس تمام مواردی که با هم بررسی میکنیم پایه و اساس بنیان فکری کارآفرینی هستند که رؤساءعاشقشند.

1. درون شرکت ,یک رهبر باشید :

چطور میتوانید رهبر یک تیم باشید وقتی مسئولیتی ندارید؟ وقتی کارمندهای شما کارشان و نتیجه کارشان مستقیما با نتیجه کار شما فرق میکند؟

خصیصه اصلی موفق ترین رهبران دنیا این است که افراد و اطرافیان شان را میتوانند تشویق کنند و انگیزه بدهند تا در مسیری حرکت کنند که باید حرکت کنند اما لزوما خودشان از آن خبر ندارند. آیا همکار شما وظیفه ای دارد که برایش خیلی سخت است انجام آن اما در عوض برای شما خیلی راحت است؟ بجای اینکه نگاهش کنیم و به خودمان افتخار کنیم که چه قابلیت های شگفت انگیزی دارید باید برویم و کمکش کنیم , نه لزوما وظیفه اش را ما انجام دهیم بلکه نکاتی یادآوری یا راهنمایی کنیم.
با این کار ما نه شغل خود را از دست خواهیم داد, نه اعتبار, نه چیز دیگری. فقط با کمک همکارانمان در بهبود عملکردش میتوانیم یک “ما” موفق داشته باشیم تا “من” و لازم به ذکر است قدرتی که “ما” دارد میتواند بر روی شرکتی که در آن کار میکنید تاثیر فوق العاده ای داشته باشد و شرکت موفق , ارزش بیشتر , کارمندان گرانتر (حقوق شما هم در میان مدت افزایش پیدا میکند.)

شما هنگامی که خود را به عنوان یک کارمند با روحیه رهبری نشان میدهید به شدت احتمال دارد تا ترفیع بگیرید و به سمت های مدیریت بخش ها برسید. (و باز افزایش حقوق)

 

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ری می گوید

  افراد پیرو منتظر فرصت های خوب هستن. افراد رهبر فرصت های خوب رو میسازن.
  موفقیت یه روند هست☺️

 2. کاربر سوخت جت ahdi می گوید

  کلیدی ترین عبارت مقاله:موفقیت یک اتفاق نیست, یک روند است

 3. کاربر سوخت جت d123 می گوید

  واقعا زیبا بود این مقاله
  از ته دل من حرف میزنه ولی نمیدونم چرا کارمندا خیلی به ندرت دنبال این موارد هستند

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**