جومبا 5 – یک برنامه روزانه برای افزایش بهره وری ،تمرکز و روحیه

جومبا 5
یک برنامه روزانه برای افزایش بهره وری ،تمرکز و روحیه

 

اگر میخواهید در زندگی موفق باشید و یک پشتوانه قدرتمند مالی برای خودتان درست کنید، بدون شک مطمئن باشید باید بیشتر از افراد عادی کار کنید و یادبگیرید… اما این کار کردن و یادگرفتن گاهی بیش از هفته ای 40 50 ساعت طول میکشد و خواسته و ناخواسته ما بیشتر کار میکنیم و یاد میگیریم تا اینکه زندگی کنیم !

افرادی که میخواهند مسیر زندگی شان را تغییر دهند، کارآفرینی کنند و یا در راه تحقق هدفی تلاش میکنند، آنهایی هستند که شور و شوق و انگیزه رسیدن به هدفشان برایشان مهم تر از تفریحات آنی و زودگذر است.

برای مثال؛
تا حالا برایتان سوال پیش آمده چرا مارک زاکربرگ (موسس فیسبوک) همیشه یک لباس (تی شرت خاکستری) معمولی به تن دارد؟ این سوال را یک خبرنگار از او پرسید میدانید جواب او چه بود؟ “من آنقدر سرم شلوغ هست که نخواهم در مورد چیزهایی کم ارزش تر مانند لباس روزانه ام فکر کنم…

پاسخ مارک، به ظاهر عجیب بود اما زندگی امروزه همه ی ماست.
ما بی وقفه تلاش میکنیم ،کار میکنیم، تلاش میکنیم، پول کسب میکنیم، کار میکنیم و … اما تا به حال فــکـــر کردیم که شاید اگر چند تغییر ساده در روند روزانه مان ایجاد کنیم، میتوانیم کمتر کار کنیم و گاهی نتایج بهتری بدست آوریم؟

اگر میخواهید بدانید شدنی هست یا نه باید بدانید : بله، میشود و اکثر افراد موفق در دنیا این کار را انجام میدهند. خب، چطور؟ به کمک برنامه جومبا 5 !

جومبا 5 نام یک برنامه برای افراد پرکار و هدفمند است.
هدف از این برنامه حداکثر کردن بهره وری فرد و حداقل کردن زمان کار اوست !
یعنی فردی که روزانه این برنامه را اجرا میکند، با حداکثر بهره وری اش کار میکند و در حداقل زمان ممکن کارهایی که باید تمام کند را به اتمام میرساند.

جومبا 5 ابتدا توسط مربیات بهره وری و مهندسین صنایع در کارخانه ها و صنایع بزرگ اجرا شد. کم کم به مشاغل کوچک تر رسید و امروزه تبدیل به یک برنامه فردی شده است.

یعنی اگر شما در روز مچبورید زیاد کاری کنید، با پیروی از این برنامه ساعات کار کردن تان به صورت طبیعی کاهش پیدا خواهد کرد و کارهایتان هم با کیفیت بیشتری انجام خواهند شد.

یکی از بهترین ویژگی های برنامه جومبا 5 تاثیر مستقیم آن بر روحیه فرد است.

شما به کمک این برنامه هر برنامه جانبی دیگری (تفریح، زمان برای خانواده و …) را هم که داشته باشید را میتوانید وارد آن کنید و با کمال آرامش به تک تک آنها رسیدگی کنید و موثر عمل کنید.

جومبا 5 در واقع یک برنامه از 5 قسمت تشکیل میشود، 5 بخش مجزا که باید به ترتیب انجام شوند.
هرکدام از این 5 بخش پشتوانه کاملا علمی دارند و کاملا آزمون شده اند… برای تاثیر گذاری بیشتر بهتر از با برنامه پیش بروید.

 

 

 

10 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  چه قدر ساده وکاربردی

 2. کاربر سوخت جت in13 می‌گوید

  سلام، روزتون به خیر.
  اول از سایت عالی و مقالات تاثیرگذارتون تشکر میکنم واقعا خسته نباشید
  توی یک مقاله دیگه که منتشر کردید(فکر میکنم مقاله جدید این کارها را باید از امروز هر روز صبح انجام دهید) بود که نوشته بودید هر روز صبح 45 دقیقه ورزش کنید اما در این مقاله قید شده 7 دقیقه
  سوالی که برای من به وجود اومده اینه که آیا هر کدوم از این برنامه ها برای شرایط متفاوتیه یا هر کسی باید بنا بر شرایط خودش یکی از اینهارو انتخاب کنه؟؟؟؟
  باز هم از سایت خوبتون سپاسگزارم

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام و تشکر از حسن توجه شما بزرگوار؛ خیر دوست عزیز فرقی نمیکند، مهم «ورزش کردنه» حال میتوه ۷ دقیقه باشه یا ۴۵ دقیقه بستگی به میل خودتان دارد. موفق باشید

 3. کاربر سوخت جت safi می‌گوید

  برنامه seven را از بازار برای هفت دقیقه ورزش صبحگاهی دانلود کنید که عااالیه

 4. کاربر سوخت جت oo65 می‌گوید

  چه نگرش جدید و فوق العاده ای… خیلی ساده و کاربردی و مهم…دقیقا هر آنچه برای موفقیت الزامی هست رو درون خودش داره…متشکرم…مورد استفاده ام شد.

 5. کاربر سوخت جت AFAN می‌گوید

  باحال بود!!!

 6. کاربر سوخت جت vami می‌گوید

  خیلی خوب بود .تشکر فراوان

 7. کاربر سوخت جت afor می‌گوید

  دمتــــــــــــون گــرم!

 8. کاربر سوخت جت desz می‌گوید

  ورزش-صبحونه-پلن-دو-چرت(چك/اكشن)!

 9. کاربر سوخت جت omme می‌گوید

  به خاطر زحماتی که میکشین و مطالب مفیدتون ممنون

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**