برنامه ریزی فکری برای جذب هرآنچه میخواهید

برنامه ریزی فکری برای جذب هرآنچه میخواهید

 

به نظر شما یک زندگی موفق چطور است؟
هشدار !!! اگر جوابی برای این سوال ندارید احتمالا یک زندگی ناموفق و پر از شکست های متوالی دارید، میخواهید یک زندگی موفق داشته باشید؟ باید برنامه ریزی فکری برای جذب یک زندگی موفق داشته باشید.

همه دوست دارند موفق ،پولدار ،جذاب و شاد باشند. همه تقریبا 90% این افراد نتایجی را بدست می آورند که دوست ندارند… پول زیادی در زندگی شان جریان ندارد، رابطه خوبی با همسر یا دوستان و خانواده ندارند، خودشان را فردی موفق نمیدانند و اصلا شاد بودن برایشان تبدیل به یک رویا شده.

اما؛ این خود واقعی ما نیست.
انسان ذاتا دوست دارد موفق شود. به قول لِس براون (Les Brown) سخنران انگیزشی بنام : “بعضی از مردم شکست میخورند، بعضی از مردم پیروز میشوند و دسته سوم افراد برنده ای هستند که هنوز راه پیروزی را پیدا نکرده اند، اما در حال تلاش اند.

احتمالا اگر جزو دسته اول و دوم گفته لِس بودید این مطلب را نمیخواندید، اما بدون شک شما همان برنده ای هستید که راه پیروزی را پیدا نکرده اید و خبر خوب برای شما این است که این مطلب شاید یک تغییر اساسی در زندگیتان ایجاد کند…

برای اینکه ،زندگیتان را تغییر دهید باید زندگیتان را، تغییر دهید.
بله ،درست خواندید. شما با بیشتر کار کردن پولدار نمیشوید، با هرکسی دوستی کردن تعداد دوست هایتان افزایش پیدا نخواهد کرد، با فیلم های خنده دار تماشا کردن زندگی شادی نخواهید داشت، شما باید فکرتان را تغییر دهید. هرآنچه امروز در زندگیتان مشاهده میکنید، حاصل افکار گذشته تان است اگر همانطور که قبلا فکر میکردید، به فکر کردن ادامه دهید، در آینده نتایجی را بدست خواهید آورد که امروز بدست آوردید.

برای تغییر افکار و یک برنامه ریزی اصولی و هدفمند فکری شما باید مواردی که در زیر مشاهده میکنید را اجرا کنید. 7 مرحله برای جذب هرآنچه در زندگی میخواهید وجود دارد. مهم نیست چه چیزی، پول، مسافرت، روابط پایدار، شادی و … ؛ هرآنچه که میخواهید را میتوانید بدست آورید اگر بدانید چطور آنرا جذب کنید.

تنها کاری که باید شما انجام بدهید، خواندن این مطالب و اجرای آن است. به همین سادگی. اگر بخوانید و اجرا نکنید مطمئنا هیچ نتیجه ای هم کسب نخواهید کرد، پس آگاه باشید.

برای یک زندگی رویای آماده هستید؟ با 7 مرحله ی ساده، آنرا جذب و وارد زندگیتان کنید :
=> مرحله اول
تصمیم بگیرید چه میخواهید
قدم اول برای بدست آوردن چیزی که میخواهید، تصمیم گیری در مورد چیزهایی است که میخواهید بدست آورید. اکثر مردم در همین مرحله ابتدای شکست میخورند، زیرا نمیدانند واقعا چی میخواهند! و اگر هم میدانند خودشان را قانع کرده اند که نمیتوانند آنرا بدست آوردند… این افراد نمیتوانند به سادگی چیزهایی را که میخواهند بدست آورند را ببینند، بنابراین آنها را نیز بدست نمی آورند.

خودتان را در مرحله اول گرفتار نکنید.

دانشمندان تحقیقات جالبی این اواخر انجام داده اند و نتیجه آنرا چنین گزارش داده اند : اگر چیزی را که خارج از توان تان است میخواهید بدست آورید ابتدا تصمیم قاطع برای بدست آوردن آن بگیرید… زیرا اگر همان ابتدا درمورد چگونگی بدست آوردن آن فکر کنید مغز شما در گذشته و توانایی هایتان تا به امروز قفل میشود.

آماده شروع هستید؟

 

=> مرحله دوم
جرأت در سر داشتن رویاهای بزرگ را داشته باشید
درست زمانی که شما شهامت فکر کردن و تصمیم گرفتن برای اجرایی کردن رویاهای بزرگ تان را در سر بپرورانید، ضمیرناخودآگاه شما دقیقا بدنبال راه های خلاقانه ای میگردد تا رویاهای بزرگ شما را عملی کند.

مهم نیست چطور، این که چطور رویاهای شما عملی خواهند شد را نمیتوانید حدس بزنید. ضمیرناخودآگاه شما، بر اساس قانون جاذبه و امواج ارسالی از مغز تمام منابع ،افراد ،موقعیت ها و … موجود را برای شما فراهم میکند تا به رویاهایتان دست پیدا کنید.

رویاهای بزرگ نه تنها الهام بخش هستند، بلکه دیگران را نیز تشویق میکنند تا شما را در مسیر بدست آوردن آنها همراهی کنند.

 

 

=> مرحله سوم
اهدافی را مشخصی کنید که بدست آوردن آنها خارج از توانایی تان است
یکی دیگر از مزیت های رویاهای بزرگ، مجاب کردن شما برای رشد کردن، در راه رسیدن به اهدافتان است. به زبان ساده ،در بلند مدت در راه دستیابی به رویاهایتان، شما تبدیل به فردی میشوید که لیاقت داشتن رویاهایتان را دارد.
تا زمانی که تبدیل به شخصی نشوید که رویاهایتان را جذب کنید، نمیتوانید آنها را بدست آورید. شاید رویاهایی را که در سر دارید را نتوانید بدست آورید، اما مطمئن باشید فردی که قبلا بودید نخواهید بود.

موفقیت در شمایل مادی (خانه، پول، ماشین و …) میتوانند به سادگی از بین بروند و نابود شوند. اما موفقیت درونی که در مسیر بدست آوردن رویاهایتان بدست آوردید (مانند یادگیری مهارت های جدید، کسب تجربه، آگاهی از بازار ،آشنایی با افراد جدید و …)

شما باید اهدافی را تعیین کنید، که در راه بدست آوردن آنها تبدیل به افرادی شوید که ارزشش را دارد.

 

=> مرحله چهارم
به دیگران خدمات عرضه کنید
یکی دیگر از نکاتی که برای دست یابی به رویاهایتان باید بدانید این است : اگر در راه رسیدن به اهدافتان خدماتی به دیگران ارائه دهید – مانند کسب و کاری که خدمات میفروشد – موفقیت شتاب شما برای دست یابی به رویاهایتان چندبرابر خواهد شد.

مردم دوست دارند جزئی از تغییری باشند که میخواهند کسی در دنیا ایجاد کند.

 

=> مرحله پنجم
رویاهایتان را تبدیل به اهداف و مقصد کنید
زمانی که مشخص کردید دقیقا چی میخواهید بدست آورید (ثروت، روابط خوب، ماشین و …) حالا نوبت آن است که رویاهایتان را تبدیل به اهداف قابل اندازه گیری کنید. اندازه گیری به معنی مقدار و زمان است، چقدر و کی؟

اگر پول بیشتری میخواهید؟ دقیقا چقدر؟ تا کی؟
اگر ماشین میخواهید؟ چه ماشینی؟ تا کی؟
اگر زندگی شاد میخواهید؟ دقیقا یعنی چی؟ چندتا دوست جدید؟

برای مثال اگر فقط بگویید پول بیشتری میخوام و من یک هزار تومانی به شما بدهم، شاید اعتراض کنید که این که چیزی نیست، منظورم پول بیشتریه مثلا 100 میلیون خب! من از کجا میدونستم؟ مغز شما هم همچنین؟ کائنات هم همچنین؟

هیچکس نخواهد فهمید شما چی میخواهید اگر به آنها نگویید چه میخواهید و برای کی میخواهید؟

 

=> مرحله ششم
اهدافتان را مکتوب کنید
اهدافتان را با جزییات مکتوب کنید، و هر روز حداقل 2 بار آنها را بخوانید و در ذهنتان تصویری را بسازید که آنها را بدست آوردید. این کار، ضمیر ناخودآگاهتان را تحریک میکند تا هر روز در مورد چیزهایی که میخواهید بدست آورید فکر کنید، راه های جدید را پیدا کند، شما را متوجه فرصت های موجود کند.

هر روز، لیستی از کارهایی که میتواند در راه رسیدن به اهدافتان به شما کمک کند را بنویسید و اجرا کنید.

 

=> مرحله هفتم
برنگردید… پیش به سوی اهدف
هرگز هرگز هرگز و هرگز تسلیم نشوید. زندگی میخواهد شما را در شرایطی که هستید نگه دارد ، پس آگاه باشید قرار است راه سختی را پیش بگیرید… اما بدانید که ارزشش را دارد.

 

 

 

 

9 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  سلام ممنونم از سایت سوخت جت، بسیار کاربردی بود جا داشت چندبار خونده بشه عالی بود واقعا عالی بود

 2. کاربر سوخت جت می می‌گوید

  مثل همیشه عالی و پر محتوا
  واقعا لذت بردم ❤❤❤

 3. کاربر سوخت جت را می‌گوید

  عالی بود و نکته های خوبی داشت ممنون ❤❤

 4. کاربر سوخت جت tush می‌گوید

  با سلام

  مطالب بسيار جالب و مفيد است و خيلي خوب روي انگيزه تاثير مي گذارد
  خيلي خوب مي شد كه هر مقاله اي كه تهيه ميكنيد فهرست منابع و ماخذ ي كه از آنها براي تهيه مقاله استفاده كرديد رو همراه مقاله مي گذاشتيد.

 5. کاربر سوخت جت madi می‌گوید

  این مقاله واقعن فوق العاده بود. سپاس

  1. کاربر سوخت جت dieh می‌گوید

   خیلی عالی،حس استفاده درست از زمانم رو دارم با مطالعه این مقاله،حس خوبیه زمانی رو که برای پیشرفت بیشتر میزاریم و به نتیجه های بهتر میرسیم،ممنون از اینکه این حس خوب رو با تلاشتون به همه کسانی که مقاله هاتون رو مطالعه میکنن هدیه میدین.

 6. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  مرسی مقاله انگیزشی خوبی بود

 7. کاربر سوخت جت aziz می‌گوید

  ممنونم از وجودتان/ممنون از زحماتتون

 8. کاربر سوخت جت 6631 می‌گوید

  سلام و یه خسته نباشید اساسی
  مطالب سایت واقعا عالی هستند ادمو حسابی درگیر خوندن میکنن ممنون از تلاشتون
  موفق باشین

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**