برنامه ریزی فکری برای جذب هرآنچه میخواهید

برنامه ریزی فکری برای جذب هرآنچه میخواهید

 

به نظر شما یک زندگی موفق چطور است؟
هشدار !!! اگر جوابی برای این سوال ندارید احتمالا یک زندگی ناموفق و پر از شکست های متوالی دارید، میخواهید یک زندگی موفق داشته باشید؟ باید برنامه ریزی فکری برای جذب یک زندگی موفق داشته باشید.

همه دوست دارند موفق ،پولدار ،جذاب و شاد باشند. همه تقریبا 90% این افراد نتایجی را بدست می آورند که دوست ندارند… پول زیادی در زندگی شان جریان ندارد، رابطه خوبی با همسر یا دوستان و خانواده ندارند، خودشان را فردی موفق نمیدانند و اصلا شاد بودن برایشان تبدیل به یک رویا شده.

اما؛ این خود واقعی ما نیست.
انسان ذاتا دوست دارد موفق شود. به قول لِس براون (Les Brown) سخنران انگیزشی بنام : “بعضی از مردم شکست میخورند، بعضی از مردم پیروز میشوند و دسته سوم افراد برنده ای هستند که هنوز راه پیروزی را پیدا نکرده اند، اما در حال تلاش اند.

احتمالا اگر جزو دسته اول و دوم گفته لِس بودید این مطلب را نمیخواندید، اما بدون شک شما همان برنده ای هستید که راه پیروزی را پیدا نکرده اید و خبر خوب برای شما این است که این مطلب شاید یک تغییر اساسی در زندگیتان ایجاد کند…

برای اینکه ،زندگیتان را تغییر دهید باید زندگیتان را، تغییر دهید.
بله ،درست خواندید. شما با بیشتر کار کردن پولدار نمیشوید، با هرکسی دوستی کردن تعداد دوست هایتان افزایش پیدا نخواهد کرد، با فیلم های خنده دار تماشا کردن زندگی شادی نخواهید داشت، شما باید فکرتان را تغییر دهید. هرآنچه امروز در زندگیتان مشاهده میکنید، حاصل افکار گذشته تان است اگر همانطور که قبلا فکر میکردید، به فکر کردن ادامه دهید، در آینده نتایجی را بدست خواهید آورد که امروز بدست آوردید.

برای تغییر افکار و یک برنامه ریزی اصولی و هدفمند فکری شما باید مواردی که در زیر مشاهده میکنید را اجرا کنید. 7 مرحله برای جذب هرآنچه در زندگی میخواهید وجود دارد. مهم نیست چه چیزی، پول، مسافرت، روابط پایدار، شادی و … ؛ هرآنچه که میخواهید را میتوانید بدست آورید اگر بدانید چطور آنرا جذب کنید.

تنها کاری که باید شما انجام بدهید، خواندن این مطالب و اجرای آن است. به همین سادگی. اگر بخوانید و اجرا نکنید مطمئنا هیچ نتیجه ای هم کسب نخواهید کرد، پس آگاه باشید.

برای یک زندگی رویای آماده هستید؟ با 7 مرحله ی ساده، آنرا جذب و وارد زندگیتان کنید :
=> مرحله اول
تصمیم بگیرید چه میخواهید
قدم اول برای بدست آوردن چیزی که میخواهید، تصمیم گیری در مورد چیزهایی است که میخواهید بدست آورید. اکثر مردم در همین مرحله ابتدای شکست میخورند، زیرا نمیدانند واقعا چی میخواهند! و اگر هم میدانند خودشان را قانع کرده اند که نمیتوانند آنرا بدست آوردند… این افراد نمیتوانند به سادگی چیزهایی را که میخواهند بدست آورند را ببینند، بنابراین آنها را نیز بدست نمی آورند.

خودتان را در مرحله اول گرفتار نکنید.

دانشمندان تحقیقات جالبی این اواخر انجام داده اند و نتیجه آنرا چنین گزارش داده اند : اگر چیزی را که خارج از توان تان است میخواهید بدست آورید ابتدا تصمیم قاطع برای بدست آوردن آن بگیرید… زیرا اگر همان ابتدا درمورد چگونگی بدست آوردن آن فکر کنید مغز شما در گذشته و توانایی هایتان تا به امروز قفل میشود.

آماده شروع هستید؟

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

 

 

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. vartush می گوید

  با سلام

  مطالب بسیار جالب و مفید است و خیلی خوب روی انگیزه تاثیر می گذارد
  خیلی خوب می شد که هر مقاله ای که تهیه میکنید فهرست منابع و ماخذ ی که از آنها برای تهیه مقاله استفاده کردید رو همراه مقاله می گذاشتید.

 2. Kamran Samadi می گوید

  این مقاله واقعن فوق العاده بود. سپاس

 3. Mohammad123 می گوید

  مرسی مقاله انگیزشی خوبی بود

 4. maziz می گوید

  ممنونم از وجودتان/ممنون از زحماتتون

 5. bluesky6631 می گوید

  سلام و یه خسته نباشید اساسی
  مطالب سایت واقعا عالی هستند ادمو حسابی درگیر خوندن میکنن ممنون از تلاشتون
  موفق باشین

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**