مهم ترین محصولی که خالق آن شما هستید : برند شخصی

 

مهمترین محصولی یا خدماتی که در زندگی میتوانید به دیگران عرضه کنید خودتان هستید؛ آیا یک برند معتبر هستید؟

زندگی یک کسب و کار است و شما مدیر عامل ارشد آن. شما باید یاد بگیرید چطور با یک برنامه ریزی استراتژیک برای خودتان، خودتان را به یک برند معتبر نزد دیگران تبدیل کنید. تمام قوانینی که در دنیای تجارت حاکم است در زندگی عادی نیز حاکم … در اصل بر تمام جهان هستی حاکم است و برنده کسیست که سریع تر این قوانین را شناسایی و از آنها استفاده کند.

در زندگی نیز هرکدام از ما یک نیز یک برند داریم. نام ما یک برند است. دقیقا مشخصات برندهای برتر در دنیای تجارت در زندگی عادی نیز صدق میکند. برند حسی است که از شنیدن نام یک محصول به ذهن خطور میکند، احساسی که به آن داریم و ویژگی هایی که همراه آن حس در ما ایجاد میشود. برای مثال در یک نظرسنجی برند کوکاکولا را “محصول آمریکایی” خواندند؛ یعنی اینکه از اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی هنگام شنیدن نام کوکاکولا احساس استفاده از یک محصول آمریکایی را داشته اند.

در زندگی نیز هر فردی برند خودش را دارد. هیچ دو برندی یکسان نیستند ، همه باید یک برند داشته باشند و مهم ترین اصلی که برندینگ شخصی باید بدانید این است : برند ساختنی است.

برای مثال، در دوران مدرسه همیشه یک عده را “شرّ” می نامیدیم، این افراد برند خودشان را داشتند، همه میدانستند هر زمانی دعوایی اتفاق بیافتد باید سراغ چه کسانی بروند. یک عده دیگر “درس خوان” بودند، این افراد برند خودشان را خلق کرده بودند، همه میدانستند هر سوالی داشته باشند باید سراغ این افراد بروند، البته هرکدام از این افراد منحصر به فرد بودند یک نفر “درس خوان و دوست داشتنی” بود، نفر دیگر “درس خوان و خودخواه

 

شما در این مقاله میخوانید :

 

تو برند خودت هستی !
همانند کوکاکولا که یک محصول آمریکایی میفروشد، شما نیز درحال فروش هستید و محصولتان کاملا منحصر بفرد است – خودتان. محصول شما شامل، هویت شما، شخصیت شما، آداب و رفتار اجتماعی ، ارزش ها، اهداف ، ترس های ، باور های شما و … است. تمام اینها با هم تشکیل برند میدهند، نمیتوانید تنها بر روی یک مورد تمرکز کنید.

برند های برتر، تنها بر کیفیت محصول تمرکز نمیکنند؛ نوع ارائه، قیمت، تنوع و … را نیز در نظر میگیرند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

 

برند شخصی، حساس ترین برندی است که در طول زندگیتان با آن سر و کار خواهید داشت. اگر از آن به درستی مراقبت نکنید و اعتبار آنرا دست کم بگیرید، بدون شک تاثیر آنرا در زندگیتان خواهید دید، زیرا هیچکس محصول “شما” را نخواهد خرید…

7 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. Mohammad123 می گوید

  سلام مقاله خیلی خوبی بود
  مرسی

 2. nomber1 می گوید

  سلام. لطفا در تایپ مطالبتون دقت بیشتری به خرج بدید چون غلط املایی بسیاری دارید.

 3. rahim10 می گوید

  خیلییییییییی خوب بود ممنون

 4. leilaranjbar می گوید

  سلام لطفا راجب بازاریابی ها راههای فروش محصول و مشکلات بازاریابی بیشتر مطلب بذارید چون یه کارافرین موفق باید یه بازاریاب موفق باشد خیلی وقتا با مشتری های بد اخلاق و زرنگ مواجه میشیم باید چیکار کرد و اگر محصول ما چیزی مثل طراحی سایت باشه?

  1. Admin می گوید

   سلام
   دوست عزیز مهم ترین مهارت یک کارآفرین فروش است. در مورد فروش مطالبی در وبسایت قرار دادیم قبلا، اما در آینده مطالب بیشتری نیز حتما در برنامه تولید محتوای قرار خواهیم داد در سایت، در مورد سوال دوم تان توصیه میکنم از قسمت مشاوره کمک بگیرید. با تشکر

   1. rahim10 می گوید

    سلام ممنون از سایت خوبتون،سوال دوم کاربر(leilaranjbar)من هم داشتم،میگید از قسمت مشاوره بخوانیم اگر منظور شما از مشاوره همان قسمت ارتباط با ماست،من یه بار سوالی،پرسیدم. جواب داد //من این مقاله را ننوشتم\\.

    1. Admin می گوید

     با سلام
     دوست عزیز قبلا در وبسایت سیستم مشاوره نیز دایر بود، اما به علت حجم بالای ایمیل های دریافتی این سیستم منحل شد. با تشکر

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**