12 توصیه قدرتمند سرمایه گذاری از نفر اول سرمایه گذاری دنیا : وارن بافت

توصیه سرمایه گذاری از وارن بافت

12 توصیه قدرتمند سرمایه گذاری از نفر شماره یک سرمایه گذاری دنیا
وارن بافت

یک کارآفرین، بشر دوست ،مولتی میلیاردر و یک نابغه ی سرمایه گذاری : وارن بافِت ،چهارمین مرد ثروتمند دنیا و نفر دوم لیست ثروتمندان آمریکا

وارن بافِت سرمایه گذاری را از همان اوایل کودکی شروع کرد ،یعنی در سن 11 سالگی و در 13 سالگی کارآفرینی را شروع کرد (آموزش اسب سواری) ،بافِت مدیرعامل و موسس برکشایر هتوی ,یک سازمان چند ملیتی با ارزش خالص سرمایه 162$ بیلیون دلار (برآورد شده در سال 2012)

اگر بعُد کاری و سرمایه گذاری بافِت را کنار بگذاریم ،او یک فرد با اخلاق و خیرخواه نیز هست. او 2/3 ثروتش را (58.2$ بیلیون دلار) را به موسسه خیریه اهدا کرد.

وارن بافِت توصیه های زیادی به سرمایه گذاران خبره و کارشناسان املاک کرده است. سمینارهای زیادی برگزار شده که حدود 500 نفر فقط برای 15 دقیقه صحبت وارن بافِت در سمینارها حضور یافتند. کتاب های بافِت در زمینه سرمایه گذاری از پرفروش ترین و کاربردی ترین کتاب ها در زمینه سرمایه گذاری است.

اما در این مقاله 12 نکته جمع بندی شده از کتاب ها و سخنرانی های وارن بافِت را خواهید خواند، طوری که میتوانید به صورت کاربردی از امروز از آنها استفاده کنید تا سرمایه گذاری های بهتر و سودمندتری انجام دهید (شخصی/مالی)

توصیه سرمایه گذاری از وارن بافت

12 توصیه قدرتمند سرمایه گذاری از نفر اول سرمایه گذاری دنیا؛ وارن بافت :

1. ارزش گذاری به اعتبارتان – توصیه سرمایه گذاری از وارن بافت

20 سال طول میکشد تا اعتباری کسب کنید و فقط در 5 دقیقه میتوانید آنرا نابود کنید. اگر بتوانید اعتبار بدست آورید, کارهای بیشتری میتوانید انجام دهید.

مهم ترین چیزی که باید به آن اهمیت دهید، ارزش گذاری به اعتبار خود شخص شما و شرکت تان است. در بازار کار 1 قسمت از 10 قسمت جریان مالی تان متعلق به سرمایه تان خواهد بود و 9 قسمت متعلق به اعتبارتان. پس یک اعتبار قدرتمند بسازید و هیچوقت بر روی آن ریسک نکنید.

 

2. برای آینده ای بهتر کار کنید

اگر کسی الان زیر سایه درختی استراحت میکند، علتش دور اندیشی فردی و کاشت نهالی در گذشته بوده است.

اگر میخواهید بلند پروازی کنید و یک آینده درخشان بسازید باید از امروز شروع به کاشت دانه های موفقیت کنید. اگر امروز زندگی که میخواستید را ندارید به علت دانه های نکاشته یا اشتباه کاشته شده گذشته تان است و همین امروز نمیتوانید آنرا عوض کنید.
اما اوضاع و شرایط فردا را میتوانید با کاشت دانه های موفقیت امروز تغییر داد. از چیزی که امروز لذت میبرید نتیجه تلاش دیروزتان بوده پس تمام تلاشتان را امروز بکار بگیرید تا بهترین آینده با درخشان ترین شرایط را بسازید.

عضویت و مشاهده کاملورود برای اعضا

 

 

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت اح می‌گوید

  سلام
  مطلب کامل و جامعی بود، ممنون
  یه سوال هم داشتم، الان پایین حساب کاربری من نوشته ‘1 مطلب منتشر شده که شما نخوندید’، اون یه مطلبو چجوری باید پیدا کنم دقیقا؟

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام؛ از صندوق پستی تان میتوانید از آخرین بروزرسانی های وبسایت اگاه شوید. با تشکر

 2. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  منظورش اینه که عتبارتان برای شما ارزش محسوب میشه
  مقاله واقعا عالی بود

 3. کاربر سوخت جت in13 می‌گوید

  منظور از “ارزش گذاری به اعتبار ” رو نفهمیدم. اگه میشه یکم توضیح بدید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**