پادکست انگیزشی 

طبق نظرسنجی‌های انجام شده متوجه شدیم کاربران سوخت جت علاقه بیشتری به دانلود و شنیدن پادکست‌ها دارند… احتمالا چون میتوانند در حین رانندگی یا انجام کارهای دیگری هم با فقط گذاشتن هدفون بر روی گوش به این اطلاعات مفید دست پیدا کنند…

برای همین سری پادکست انگیزشی و موفقیت ماهیانه سوخت جت را شروع کردیم…
این پادکست‌ها هر ده روز الی دو هفته یکبار منتشر میشه و قرار هستش جدیدترین موضوعات دنیای موفقیت، انگیزشی، مدیریت و کارآفرینی رو پوشش بدهیم – همچنین خلاصه بهترین کتاب‌های روز دنیا رو به عنوان پادکست ویژه برای کاربران ویژه در این لیست قرار خواهیم داد. پیشنهاد جدید و ویژه ما دیدن 137 جمله انگیزشی و الهام بخش تکان دهنده جملات انگیزشی برای تقویت انگیزه و موفقیت شما گردآوری شده است.

هر نظر یا ایده‌ای برای قسمت‌های آینده سری پادکست انگیزشی داشتید، از قسمت «تماس با ما» اعلام کنید.

پادکست انگیزشی و موفقیت  شماره چهل

 

پادکست های انگیزشی و موفقیت سوخت جت

 

 

استفاده از قدرت افکار

آیا فقط با تجسم کردن و مرور اتفاقات در ذهن‌مان می‌تونیم بر روی نتیجه‌ی نهایی یک اتفاق در دنیای واقعی تاثیر بگذاریم؟
علم در مورد تاثیر افکار بر واقعیت چه می‌گوید؟ در این پادکست‌ در مورد حقیقت‌هایی در مورد قدرت افکارتان خواهیم گفت که هنوز بسیاری از مردم در باورکردنش مشکل دارند در حالی که اگر به آن باور داشته باشید و بتوانید از این قدرت به درستی کنید به سادگی به دستآوردهایی دست خواهید یافت که برای مردم عادی سال‌ها طول خواهد کشید.

Podcast_40

پادکست انگیزشی شماره سی و نه

گفتگویی با علی حاجی‌محمدی

در این شماره از پادکست سوخت جت گفتگویی اختصاصی خواهیم داشت با علی حاجی‌محمدی، از شناخته‌شده‌ترین کارآفرین‌های اینترنتی کشور و بنیان‌گذار سایت‌هایی همچون همیاروردپرس و ژاکت که در چند سال اخیر موفقیت‌های بزرگی را تجربه کرده‌اند. از او در مورد خودش و داستان موفقیت‌هایش می‌پرسیم و با طرزفکرها و شیوه‌ی کارآفرینی‌اش بیشتر آشنا می‌شویم.

Podcast_39

پادکست انگیزشی شماره سی و هشت

توهم سحرخیزی

شاید زیاد شنیده باشید که یکی از ویژگی‌های انسان‌های موفق سحرخیزی است و شاید تاکنون فکر کرده باشید که اگر نتوانید ساعت پنج صبح از خواب بیدار شوید پس احتمالا آدم تنبلی هستید.
در این پادکست سراغ این موضوع مهم می‌رویم و توضیح می‌دهیم که نه تنها سحرخیزی ربط چندانی به موفقیت ندارد بلکه بسیاری از افراد موفق اصلا سحرخیز نیستند. یاد می‌گیرید که خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید ساعت‌های خواب‌تان را به درستی تنظیم کنید.

Podcast38

پادکست شماره سی و هفت

معجزه‌ی قلم

چرا اهمیت نوشتن از چیزی که فکر می‌کنید خیلی بیشتر است و چرا بیشتر افراد موفق همیشه یک دفتر یادداشت دارند؟ در این پادکست در مورد اهمیت نوشتن روی ذهن و زندگی شما صحبت می‌کنیم و یاد می‌گیرید چه چیزهایی در دفتر یادداشت‌های افراد موفق نوشته می‌شود که نوشتن را برای آن‌ها چنین ارزشمند کرده است.

Podcast_37

پادکست شماره سی و شش

گاو بنفش شما چیست

در دنیای کسب‌وکار مهم نیست چقدر خوب و دست اول باشید اگر دیده نشوید. اگر تفاوتی واضح بین شما و رقبایتان نباشد دلیلی نیست که مشتری‌ها به سمت شما بیایند.
اولین بار مفهوم گاو بنفش را متفکر و نویسنده‌ی آمریکایی، ست گادین، در کتابی به همین نام مطرح کرد. در این پادکست نگاهی به اهمیت شدید تفاوت داشتن و به خاطر ماندن می‌اندازیم و یاد می‌گیرید که گاو بنفش خود را پیدا کرده و یا آن را خلق کنید تا کسب‌وکارتان همیشه سرزبان‌ها باشد.

پادکست شماره سی و پنج

قانون جذب: حقیقت معنوی یا دروغ تجاری؟

آیا قانون جذب چیزی یک تخیل نیست؟
چرا اکثر مردم فکر می‌کنند که این قانون واقعی نیست؟
آیا این قانون در دنیای علم جایگاهی دارد؟ دانشمندان در مورد آن چه نظری دارند؟
چرا فیلم راز آنطور که باید واقعیت را بیان نکرد؟
اگر بخواهیم این قانون را نادیده بگیریم یعنی اساسی‌ترین قانون کائنات را به حال خود ول کرده‌ایم.

Podcast_35

پادکست شماره سی و چهار

لطفا پول خرج کنید

شما با کمتر نسکافه خوردن و لباس‌های جدید نخریدن پولدار نمی‌شید. شما با کمتر مصرف کردن پولدار نمی‌شید. تا زمانی که ذهنیت شما برای صرفه‌جویی و کمتر خرج کردن تنظیم شده باشد در مسیر اشتباه هستید. در این پادکست خواهید فهمید که برخلاف نگرش بیشتر مردم چرا صرفه‌جویی کردن باعث ثروت نمی‌شوید و پی می‌برید چرا هیچ ثروتمندی با بیشتر پس‌انداز کردن ثروتمند نشده و با کمتر مصرف کردن پولدار نشده است.

پادکست شماره سی و سه

معنا درمانی

در این پادکست می‌خواهیم شما را با معنادرمانی معرفی کنیم و اینکه چطور بتوانید با کمک آن هر رنج و سختی را بتوانید تحمل کنید و هرگز در زندگی احساس سردرگمی نکنید.

Podcast_33

پادکست شماره سی و دو

حلقه‌ی گمشده‌ی پیشرفت

در این پادکست یاد می‌گیرید داستان پشت‌پرده‌ی همه‌ی موفقیت‌های بزرگ جهان چه بوده و چطور راهی واقعی موفقیت را طی کنید نه راهی که فیلم‌ها به شما نشان می‌دهند.

Podcast_32

پادکست شماره سی و یک

قانون نیوتون برای زندگی

«برای بهتر بازی کردن، ابتدا باید قانون بازی را بلد باشید» نیوتن هم همینطور فکر میکرد. قانون حرکت نیوتون از آن قوانینی بود که دنیا را به یکباره به سمت‌وسویی دیگر برد و جالب اینجاست که این قانون نه تنها بر اجسام فیزیکی حاکم است بلکه برای تمام ذرات هستی برقرار است.

در این پادکست یاد میگیرید چطور به کمک قانون حرکت نیوتون می‌توانید همیشه به راحتی در حال رشد و پیشرفت باشید

Podcast_31

پادکست شماره سی

قدرت بخشش

درک این نکته که نگه داشتن خشم و نفرت از دیگران بیشتر به ضرر خود شخص است تا دیگری چیزی است که تنها انسان‌های با معرفت بالا درک کرده‌اند و هنوز بیشتر مردم نمی‌توانند حقیقتش را درک کنند.
داشتن کینه و نفرت از دیگران مثل ذغال داغی است که به دست‌مان گرفته‌ایم تا به سمت دیگران پرتاب کنیم اما این زغال هرگز از دست ما جدا نمی‌شود و بیشتر دست‌مان را می‌سوزاند.

پادکست شماره بیست و نه

تنظیم کانون توجه

کانون توجه‌تان مسئول قسمت زیادی از موفقیت‌ها و شکست‌هایتان است، در حالی که بیشتر مردم هنوز از این واقعیت خبر ندارند! این پادکست به شما یاد می‌دهد چگونه کانون توجه‌تان را از بیرون به درون بیاورید و با همین کار ساده شاهد لذت و شادی بیشتر و موفقیت‌های روزافزونی در زندگی باشید.

Podcast_29

پادکست شماره بیست و هشت

تصمیم‌های سرنوشت‌ساز

بعضی تصمیم‌ها در زندگی شاید کم‌اهمیت به نظر برسند اما سرنوشت ما را تغییر می‌دهند. در این پادکست یاد بگیرید که کجا و در چه مواقعی و به چه روشی تصمیم‌های سرنوشت‌ساز زندگی‌تان را بگیرید

پادکست شماره بیست و هفت

تکنیک اثر هاله‌ای

تکنیک اثر هاله‌ای را یادبگیرید تا همیشه
برای همه تبدیل به ابر قهرمان شوید !

یادبگیرید اثر هاله‌ای چیست تا بدانید چرا شرکت نایک در تبلیغات اخیرش هیچ کفش یا محصول ورزشی نشان نمیدهد و مشتریان شرکت Apple نسبت به محصولات این شرکت تعصب دارند؟ باهم بررسی میکنیم این موارد را در پادکست.

 

پادکست شماره بیست و شش

قانون ۹۰-۹۰-۱ رابین شارما

اهداف تان را با قانون ۹۰-۹۰-۱ رابین شارما
با سرعت باورنکردنی محقق کنید !

رابین شارما نویسنده کتاب «راهبی که فراری‌اش را فروخت» تکنیک جالبی دارد که به کمک آن میتونید سرعت بیشتری برای تحقق اهداف‌تان داشته باشید؛ در پادکست باهم قدم به قدم این تکنیک رابین شارما را بررسی میکنیم…

پادکست شماره بیست و پنج

بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در شرایط فعلی ایران چیست؟

در حالی که بسیاری از مردم به دنبال نوعی از سرمایه‌گذاری هستند که ارزش پول‌شان را در این شرایط نگه دارند و یا بر سرمایه‌هایشان بیافزاید. نوعی از سرمایه‌گذاری وجود دارد که کمتر کسی به آن توجهی می‌کند اما بهترین و پربازده‌ترن سرمایه‌گذاری در ایران است.

پادکست شماره بیست و چهار

تشخیص ایده‌های پولساز

چطور بفهمید ایده‌ای که دارید میتواند شما را پولدار کند یا خیر؟
در این پادکست یادمیگیرد با 3 پرسش ساده
کشف کنید آیا ایده‌ای که دارید قابلیت پولسازی دارد یا خیر؟

پادکست شماره بیست و سه

چطور واقعا زندگی کنید؟

زندگی واقعی شما پس از شنیدن این پادکست شروع میشود !
خیلی از ما کامل زندگی نمیکنیم…
نصفه و نیمه، ناقص، با شک و تردید زندگی میکنیم.

به شما 5 چالش معرفی میکنم توی این پادکست
تا بتونید بر تمامی ترس‌هایتان در زندگی غلبه کنید و بتونید به معنی واقعی کلمه آزادانه زندگی کنید.

پادکست شماره بیست و دو

چرا برای پولدار شدن هرگز نباید برای پول کار کنید؟

این چالشی بود که خیلی سخت تونستم بهش غلبه کنم و وقتی به این خرد رسیدم که نباید برای پول کار کنم پول راحت‌تر وارد زندگیم شد…

پادکست شماره بیست و یک

پشت پرده‌ی مصاحبه با مانی خوشبین
کارآفرین و سرمایه‌گذار میلیاردر ایرانی

بعد از این مصاحبه سوالات خیلی زیادی از ما شده بود که چرا؟ چطور؟ و با چه هدفی ما این مصاحبه را ترتیب دادیم؟
لازم به ذکر است تا به حال مانی خوشبین با هیچ مجموعه ایرانی مصاحبه‌ای نداشته

پادکست شماره بیست

این بهترین روش کتابخوانی است !

توی مدرسه به ما یاد دادن کتاب‌های درسی رو حفظ کنیم،
اما این مزخرف ترین روش کتابخوانی هست !
مخصوصا کتاب‌هایی که درسی نیستند و قراره درس زندگی ازشون یادبگیریم…

در این پادکست به شما میگم چطور بدون نیاز به خواندن کامل کتاب
بتونید بهترین و مهم ‌ترین چیزهایی که نویسنده کتاب میخواهد شما بدانید را یادبگیرید

پادکست شماره نوزده

قانون پیشرفت همیشگی آبراهام مازلو

پیشرفت و موفقیت فرمول دارد و فرمول آبراهام مازلو از ضروری‌ترین و بهترین‌ها ابزارها برای پیشرفت همیشگی و رو به جلو است. این فرمول در واقع به شما کمک می‌کند که جزو افرادی نباشید که دائما در حال سختی کشیدن هستند اما اثری از پیشرفت نمی‌بینند و فقط جای خودشان در جا می‌زنند.

پادکست شماره هجده

حد ضررتان را در زندگی مشخص کنید

هر تصمیمی که میخواهید در زندگی بگیرید و بر آن شک دارید و احتمال ضرر وجود دارد در این پادکست یادمیگیرید چطور یک حد ضرر برای خودتان مشخص کنید و با این کار تصمیم‌هایتان را با ریسک ضرر کمتری مدیریت کنید…

پادکست شماره هفده

شناسایی میانگین‌های زندگی

ما انسان‌ها مثل هرچیز دیگری در طبیعت تمام‌ کارهایمان و نتایجی که در زندگی بدست می‌آوریم بر روی یک خط میانگین حرکت میکند. بعضی افراد به تصور اشتباه فکر میکنند میتوانند از این میانگین فراتر بروند، درحالی که خیلی زود به سمت میانگین میل میکنند… در این پادکست یادمیگیرید چطور میانگین‌های زندگی‌تان را پیدا کنید و افزایش دهید !

Podcast17

پادکست شماره شانزده

استراتژی محرمانه افراد ثروتمند برای انتخاب دوست

افراد ثروتمند مانند افراد فقیر دوستانشان را انتخاب نمیکنند… آنها برای انتخاب دوست به چیزی بیشتر از سن، علاقه‌مندی، هم محلی، استعدادهای مشترک یا همکار دقت میکنند که افراد معمولی کمتر به آن دقت دارند. در این پادکست این استراتژی محرمانه را برای شما فاش میکنم…

Podcast16

پادکست شماره پانزده

راهکار آسان برای پیدا کردن شغل رویایی

چطور بفهمیم شغل رویایی ما چیست و به سمت کاری برویم که زندگی رویایی مان را بتوانیم به کمک آن شکل بدهیم؟ در پادکست شماره 15 سوخت جت به صورت کامل این موضوع را بررسی میکنیم…

پادکست شماره چهارده

چطور در شرایط فعلی ایران واقعا پولدار شویم؟

خیلی از دوستان از ما سوال پرسیده بودند که چطور پولدار بشیم؟ آیا در شرایط بی‌ثباتی نرخ ارز و یا تورم کشور میشه بازهم ثروتمند شد؟ خب پاسخ ساده‌ست… بله ! میشه… خیلی راحت‌تر هم میشه… چون اصول و قوانین ثروت همیشه ثابت‌ است فرقی ندارد کجا و در چه شرایطی باشید، اگر این قوانین را رعایت کنید شما هم ثروتمند و پولدار خواهید شد.

Podcast14

پادکست شماره سیزده

اهداف را فراموش کنید و فقط سیستم بسازید

چرا با اینکه اهداف درست، دقیق و منطقی داریم اما معمولا موفق نمیشویم به اهداف‌مون برسیم؟ اغلب فکر میکنیم مشکل از ما یا اهداف ماست در صورتی که مشکل بنیادی تر و راه حل آن ساده تر است… کافیست به جای تمرکز بر اهداف بر روی سیستم سازی تمرکز کنید تا به صورت خودکار اهداف شما محقق شوند… در این پادکست یادمیگیرید چطور؟

پادکست شماره دوازده

چرا ایده‌ی شما برای کسب‌وکار مهم نیست؟!

چرا ایده شما برای کسب و کارتان و کارآفرینی اصلا مهم نیست؟ اما اکثر کسانی که میخواهند کسب و کاری راه اندازی کنند زمان و انرژی زیادی بر روی «ایده» اون کسب و کار قرار میدهند در صورتی که شاید فقط 5% موفقیت کسب و کارها به ایده وابسته است…

photo_2019-05-09_10-11-20

پادکست شماره یازده

پنج کتابی که زندگی‌تان را متحول می‌کند

شما مجبور نیستید اشتباهات دیگران را تکرار کنید، مجبور نیستید همه چیز را با آزمون و خطا یاد بگیرید تا وقتی کتاب هست. چه انسان عاقلی پیدا می‌شود که کسب تجربه‌ی چندین ساله‌ی نویسنده‌های کتاب‌ها را در چند ساعت از دست بدهد؟! این پادکست پنج کتاب پیشنهادی سوخت جت را به شما معرفی می‌کند که بدون شک درک کردن‌شان درهای جدیدی را به سو‌ی‌تان باز خواهد کرد و عملا زندگی‌تان را دگرگون می‌کند!

Podcast11

پادکست شماره ده

راه آسان رسیدن به خواسته‌ها

آیا خواسته‌ای در زندگی دارید که دوست داشتید کسی می‌بود و به شما می‌گفت که این فرمول دست‌یابی به آن است؟ البته که دارید و البته که در این پادکست سوخت جت توضیح می‌دهیم که چطور با هشت عادت که هر کسی می‌تواند در زندگی خود پیاده کند به خواسته‌‌هایی که دارد برسد. برای رسیدن به چیزهایی که همیشه می‌خواستید تنها هشت قدم ساده فاصله دارید که در این پادکست آن‌ها را به شما معرفی کرده‌ایم.

Podcast10

پادکست شماره نه

صفات ترسناکی که باعث موفقیت می‌شوند

شاید وقتی در راه تلاش برای رسیدن به رویا‌هایتان بودید روی خوشی از موفقیت ندیده‌اید. بلکه حق هم دارید چون برای موفق شدن به صفات ترسناکی نیاز دارید به انجام دادن کارهایی که بیشتر مردم تحملش را ندارند… در این پادکست بیشتر با این صفات آشنا شوید تا در مورد هزینه‌ای که برای موفقیت باید پراخت کنید بیشتر بدانید.

Podcast9

پادکست شماره هشت

سه سوال مهم قبل از شروع هرکاری

میخواهید کار جدیدی شروع کنید یا شغل دیگری انتخاب کنید اما مطمئن نیستید موفق میشوید یا نه؟ قبل از هرکاری 10 دقیقه وقت بگذارید و این پادکست را از سری پادکست‌های سوخت جت را گوش کنید – در این پادکست 3 سوال مهم به شما معرفی خواهیم کرد که قبل از شروع هرکاری اگر بپرسید در هرکاری موفق میشوید…

Podcast8

پادکست شماره هفت

چرا فقط انگیزه کافی نیست!

افراد معمولی فکر می‌کنند که موفق‌ترین همواره انسان‌های باانگیزه‌ای بوده‌اند در حالی که واقعا اینطور نیست بلکه آن‌ها می‌دانند چطور در هر شرایطی از جمله بی‌انگیزگی و سختی راه ادامه دهند. انگیزه هرگز و هرگز همیشگی نبوده و راستش را بخواهید همین واقعیت که بیشتر مردم انگیزه دارند اما کار را به جایی نمی‌رسانند نشان‌گر این است که انگیزه اصلا کافی نیست.

Podcast7

پادکست شماره شش

داستان باورنکردنی بنیان‌گذار هوندا

پسر بچه ی فقیری که علاقه ای به تحصیل نداشت، هیچ وقت صاحب مدرک دانشگاهی نشد، اما با رویاهای بزرگ و روحیه ی تسلیم ناپذیرش توانست شرکت هوندا را تاسیس کند و طرزفکر تمام تولید کننده های دنیا را به خاطر نوآوری هایش دستخوش تغییر کند…
داستان شگفت‌انگیز هوندا را در پادکست این هفته گوش دهید

Podcast6

پادکست شماره پنج

قانون ۲۰/۸۰ ویلفرد پارتو

این همان دلیلی‌ست که دوست شما از شما هم کمتر کار می‌کند و بیشتر هم تفریح می‌رود اما شما بیشتر هم کار می‌کنید اما درآمد کمتری از او دارید. همان دلیلی‌ست که همکلاسی‌تان کمتر از شما درس می‌خواند و بهتر از شما نمره می‌گیرد.
قانون پارتو را تقریبا هر فرد موفقی می‌داند چگونه استفاده کند. چون شما هیچ‌وقت برای انجام همه‌ی کارهایتان وقت نخواهید داشت و اینکه بتوانید کارهایی را بکنید که بیشترین نتیجه را در کمترین زمان داشته باشند حیاطی‌ست.

Podcast5

پادکست شماره چهار

شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن

ذهن انسان در طول روز در وضعیت‌های ذهنی متفاوتی از جمله بتا، آلفا، تتا و گاما قرار میگیرد و در هرکدام از این وضعیت‌های ذهنی افکار ما دارای ارتعاشاتی با طول موج‌های متفاوت هستند؛ در این پادکست میپردازیم به انواع وضعیت‌های ذهنی ذهن و کاربرد وضعیت ذهنی آلفا در تلقینات و ثبت تغییرات در ضمیرناخودآگاه…

2018-11-01 10.18.29

پادکست شماره سه

قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین

آیا از قدرت تلقین‌ها آگاهید؟ آیا میدانید ذهن چه تاثیری بر روی ثروت، سلامتی و روابط شما میتواند داشته باشد؟ چقدر از ظرفیت ذهنی مان استفاده میکنیم؟ در این پادکست به شما راجع‌به ذهن، ماهیت آن و تفاوت بخش‌های ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه میگوییم و یادمیگیرد چطور از قدرت تلقین در جهت رشد شخصی استفاده کنید…

Podcast3

پادکست شماره دو

چطور با افراد جدید ارتباط برقرار کنیم؟

مطمئنا اهمیت برقراری ارتباط را در دنیای امروز که دنیای ارتباطات نام گرفته می‌دانید. حتی در تحقیقی که در آمریکا چند دهه به طول انجامید تنها راز خوشبختی و طول عمر انسان را در ارتباطاتش با بقیه نتیجه گرفتند. اما برای خیلی‌ها (و شاید شما) ارتباط برقرار کردن خصوصا با افراد غریبه بسیار سخت به نظر می‌رسد و حتی برای کسانی که فکر می‌کنند می‌دانند چطور ارتباط برقرار کنند این پادکست درس‌های بزرگی دارد.

تصویر پادکست شماره دو

پادکست شماره یک

پروفسور والتر میشل و راز انسان‌هایی با اراده پولادین

تاحالا براتون پیش اومده بخواهید کاری رو که دوست ندارید اما میدونید که مهمه رو انجام بدید؟ اراده داشتن، در این مواقع بیشتر به چشم میاد و اهمیت‌ش رو توی زندگی نشون میده… والتر میشل، با آزمایش جالبش به نام «تست مارشمالو» کشف کرد آنچه که ما اراده پولادین می‌نامیم، جنگیدن نیست‌ ! بلکه…

Podcast1

نزدیک‌ترین دشمن‌تان را بشناسید
آنچه تا به امروز اجازه نداده است موفق شوید

یک نفر هر کجا رفتید بدنبال تان آمده !
یک نفر هرکاری خواستید شروع کنید، مانع شما شده…
یک نفر هر ایده ای به ذهنتان رسید را، به نابودی محکوم کرد…
یک نفر هیچوقت اجازه نداد شما موفق شوید؛ او نزدیک ترین دشمن تان است.

LQ 2نزدیک ترین دشمن تان را بشناسید

شغل رویایی‌تان را پیدا کنید

در تاریخ، تمام مشاهیر بنام و کارآفرینان بزرگ که امپراتوری بزرگ پولسازی خلق کردند؛ همه شان به صورت عجیبی شغل مورد علاقه شان را دنبال کرده بودند…
شما هم میتوانید به کمک این فایل صوتی شغل رویایی تان را بیابید !

LQشغل رویایی تان را پیدا کنید

راز غول آبی
چطور بازار را قبضه کنید و انتخاب اول مشتری شوید

در دهه های 1990 و 1980 شرکت کامپیوتری IBM (غول آبی) برنامه فروشی عظیم راه اندازی کرد. او توسط استراتژی های فوق محرمانه این برنامه توانست سهم عمده 70% بازار کامپیوتر را از آن خود کند و فروشنده هایی تربیت کند که در ذهن مشتری رسوخ کنند تا اولین انتخاب مشتری باشند. این برنامه چه بود؟ و چرا مهم است بدانید؟

آرشیو فایل صوتی : در پروژه سوخت جت هر هفته یک فایل صوتی برای اعضای این پروژه جهت دانلود بر روی وبسایت قرار داده میشود تا اوج انگیزه را تجربه کنند

تفکر استراتژیک، مهم‌ترین ابزار موفقیت

در این فایل صوتی 60 دقیقه ای، کاملا با تفکر استراتژیک و شیوه های استفاده از آن آشنا خواهید شد. در ضمن، شما از مدل های ریاضی و علمی هیچ اطلاعاتی دریافت نمیکنید ! تنها چیزی که می آموزید، استفاده ی کاربردی و ساده ی تفکر استراتژیک در زندگی است

TS

فرمول شکست‌ناپذیر‌ها
راهنمای عمل و کامل برای اینکه دیگر هرگز در زندگی شسکت نخورید

شما فقط با دانستن فرمول شکست ناپذیرها میتوانید برای همیشه احتمال شکست خوردن در زندگی و کارتان را به صفر نزدیک کنید…

فرمول شکست ناپذیرها2

ماشین پولسازی کارآفرینی
دکتر علی‌اکبر فرجادیان

اگر میخواهید کسب و کار پر رونقی داشته باشید، علی اکبر فرجادیان کسی است که میتواند شما را در این مسیر راهنمایی کند؛ علی اکبر فرجادیان دارای مدرک دکترای کارآفرینی از دانشگاه تهران و موسس تبلت شاپ، آسان شاپ و شاپ برند در این فایل صوتی راهنمایی های مفیدی به شما خواهد کرد

ماشین پولسازی 2

کوله‌بار تجربه از شاهرخ ظهیری (پدر صنایع غذایی ایران)

یک کوله بار تجربه از شاهرخ ظهیری پدر صنایع غذایی ایران را در این فایل صوتی از زبان موسس شرکت مواد غذایی «مهرام» خواهید شنید… این فایل صوتی به شما راجع کارآفرینی و انگیزه و شوق ادامه مسیر سخت تا رسیدن به هدف خواهد گفت.

شاهرخ ظهیری

منبع درآمدی به نام اینستاگرام

باید قبول کنیم شبکه های اجتماعی جزئی از زندگی روزانه ما شده است… اما چطور بعضی افراد از این شبکه های اجتماعی رایگان درآمد چند ده میلیونی و گاهی چند صد میلیونی بدست می آورند؟ در این فایل صوتی یادخواهید گرفت

منبع درآمدی به نام اینستاگرام

توصیه طلایی پیرمرد ثروتمند دنیا

در این فایل صوتی از سری فایل های صوتی پروژه سوخت جت، میخواهیم با راز مردی آشنا شویم که معتقد است اگر آنرا بدانید خواهید توانست 40 دلار (120 هزار تومان) را در مدت کمی به 10 میلیون دلار (30 میلیارد تومان) تبدیل کنید. آیا به نظر رویایی می آید؟ آیا باور آن سخت است؟ آیا اینکار غیرممکن است؟ شاید اینطور به نظر برسد اما شاید پس از شنیدن این فایل صوتی کمی شوکه شوید !

توصیه طلایی پیرمرد ثروتمند دنیا

هرگز تسلیم نشو، فقط غیرممکن، غیرممکن است

نیک ۵ کتاب پرفروش می نویسد. برای هزاران نفر سخنرانی میکند و میلیون ها طرفدار از دور دنیا پیدا میکند. به عقیده او، کاستی های زندگی اش نه تنها او را محدود نکردند، بلکه به او فرصت الهام بخشیدن به زندگی هزاران نفر را به او داده است. در فایل صوتی این هفته پروژه سوخت جت، شما ۳۰ دقیقه سخنرانی نیک وویچیچ را می شنوید

نیک وویچیچ

۵ دقیقه تجربه اوج احساس خوب

تا به حال برایتان پیش آمده بعد از یک هفته کاری سخت بخواهید انرژی و انگیزه تان را شارژ کنید؟ تا به حال برایتان پیش آمده انقدر مشغول دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بوده باشید که حس خوب داشتن رو فراموش کرده باشید؟ این فایل صوتی همان چیزی است که میخواهید…

5 دقیقه تجربه اوج احساس خوب MainBanner

اثر تو؛ چرا تاثیر تو بر دیگران مهم است؟

زندگی شما در این دنیا به هیچ وجه بر زندگی دیگران بی اثر نیست ! هم چنین زندگی دیگران بر روی زندگی شما هم بی اثر نیست… دکتر مسعود برومند یک عمر بر روی اثر انسان ها بر یکدیگر تحقیق کرد تا اینکه ایده انقلابی «اثر تو»  را کشف کرد !

اثر تو MainBanner

رندی گِیج؛ رویاهایت را زندگی کن

رندی گیج، مولتی میلیاردری که یکبار تمام رویاها و آرزوهایی که بدستش آورده بود در برابر چشمانش نابود شدند اما تسلیم نشد و به کمک آموخته هایش از دانشگاه زندگی یکبار دیگر از نو شروع کرد و به رویاها و اهداف بزرگتری رسید پندهای فوق العاده ارزشمندی در این فایل صوتی خواهید شنید…

دانلود فایل صوتی رویا هایت را زندگی کن از رندی گیج

قدرت تصمیم‌گیری

زندگی شما جمع نتیجه تمام تصمیم های شماست… اما چقدر واقعا قدرت تصمیم گیری دارید؟ در این فایل صوتی دکتر علی صاحبی به شما خواهد گفت چقدر قدرت تصمیم گیری شما مهم است و چطور از آن به نفع خودتان استفاده کنید.

قدرت تصمیم گیری MainBanner

جادوی قلم
چطور فوتبالیست‌ها، مربیان و ثبت‌کننده‌ها میلیاردر می‌شوند؟

اگر بخواهیم یک بررسی ساده بر زندگی تمام افراد موفق دنیا داشته باشیم،
چه افراد مهم تاریخ قبل از میلاد مسیح تا افراد مهم حال حاضر دنیا، یک مورد خیلی واضح و مشهود به چشم خواهد آمد : همه افراد موفق دنیا، می نوشتند !اما چرا و چه چیزی را ؟ در این فایل صوتی خواهید شنید

جادوی قلم

خرد کهن؛ دکتر وین دایر

تمام افراد بزرگ و پیشوایان مذهبی دنیا از چیزی آگاه بودند که میخواستند آنرا به دیگران انتقال بدهند و در این فایل صوتی از دکتر وین دایر خواهید شنید آن چیست…

دکتر وین دایر - خرد کهن web

آموزش هدف‌گذاری صحیح؛ دکتر فرهنگ هلاکویی

ما انسان ها به آرزوهایمان نمیرسیم… ما فقط به اهدافمان میرسیم ! اما دکتر هلاکوئی در این فایل صوتی به شما میگوید که چرا نباید هیچوقت آرزو داشته باشید و چطور باید هدفگذاری کنید و به آنها برسید. دکتر فرهنگ هلاکوئی مدیر مرکز بهزیستی بورلی هیلز است.

دکتر فرهنگ هلاکوئی - آموزش هدفگذاری صحیح و پرهیز از  داشتن آرزو