6 قدم طلایی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (از اینجا شروع کنید)

6 قدم طلایی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
از اینجا شروع کنید

 

اگر اشتیاق فراوانی برای برای سرمایه گذاری در املاک دارید و میخواهید ملک (خانه ،آپارتمان و …) خودتان را بخرید و در زمان مناسب آنها را بفروشید و سود زیادی ببرید؛ راه های زیادی برای شروع سرمایه گذاری تان وجود دارد…شاید میدانید که سرمایه گذاری در املاک یکی از قدیمی ترین و قابل اعتمادترین و سودآورترین راه های شروع کسب ثروت است. شاید هم ندانید و فقط به آن علاقه داشته باشید. اما به هر حال باید بدانید که میلیاردرها و افراد سرشناسی همچون دانلد ترامپ ، وارن بافت ،رابرت کیوساکی و … ثروتشان را از راه سرمایه گذاری در املاک بدست آورده اند. پس چرا شما هم وارد این سرمایه گذاری نشوید؟

یکی از ساده ترین و پراستفاده ترین روش ها، روش معروفِ “بِخر، تعرمیش کن، بفروش” است. در این روش، شما ابتدا یک ملک قدیمی را میخرید ،دستی به سر و گوش آن میکشید، تعمیرش میکنید و همان ملک را با قیمتی بالاتر میفروشید.

در روش “بِخر، تعمیرش کن، بفروش” دو مزیت عمده وجود دارد :

مزیت #1 : شما میتوانید هم زمان که کسب و کار خودتان را دارید و یا کارمند هستید اقدام کنید و از جریان نقدی کسب و کارتان در تعمیرات و بازسازی خانه استفاده کنید.

مزیت #2 : میتوانید به هر میزان که خواستید کوچک شروع کنید، بدون پول یا با پول کم، بدون ریسک یا با ریسک کم و بدون تجربه و یا با تجربه کم.

برای شروع سرمایه گذاری تان، توصیه میشود ابتدا با روش “بِخر، تعمیرش کن، بفروش” وارد این حوزه شوید. به همین منظور در این مقاله قصد داریم 6 قدم طلایی ابتدایی برای شروع سرمایه گذاری تان را در املاک آموزش دهیم.

این 6 قدم طلایی، به عبارت دیگر، پایه و اصل سرمایه گذاری در هر روش سرمایه گذاری در املاک است. شما با فراگرفتن این روش، به راحتی میتوانید وارد حوزه سرمایه گذاری شوید و نقشه راه شروع راه سرمایه گذاری را یادخواهید گرفت. به همین منظور توصیه میشود بعد از خواندن این مطلب، نسبت به بند بند آن شروع به اقدام کنید و آنها را به صورت عملی اجرا کنید.

 

6 قدم طلایی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
از اینجا شروع کنید :

 

قدم اول :
تحقیقات میدانی گسترده املاک |
ابتدا برای شروع شما باید اطلاعات زیادی در مورد املاک و زمین ها و … جمع آوری کنید، به همین منظور از مشخص کردن یک ناحیه شروع کنید. در ذهنتان خانه ی مورد علاقه تان را تصویر سازی کنید با جزئیات و متناسب با مقدار پولی که میخواهید سرمایه گذاری کنید و سپس بدنبال آن بگردید.

قدم اول بیشتری زمان را باید به خود اختصاص دهد. باید تمام املاک با شرایط مورد نیازتان را بیابید و سپس آنها را بازدید کنید، با صاحب خانه صحبت کنید، از همسایه ها و هم محلی ها راجع به آن سوال کنید.
گاهی اوقات در روزنامه و مجلات مربوط به آگهی میتوانید به راحتی ملکی با مشخصات دلخواه تان بیابید، پس نیاز نیست فقط به بنگاه های ملکی مراجعه کنید.

 

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ipor می‌گوید

  من خودم مدتی در بازار املاک شمال تهران کار و تحقیق میکردم به کرات افرادی را دیدم که با این روش درامدزایی میکنند. سختی های خودش را داشت ملک تعمیر شده در موقعی که شخص نیاز شدید مالی برای پرداخت قسط ها و بدهی ها را داشت فروش نمیرفت یا قیمت مسکن پایین می امد و شخص ضرر هنگفتی میکرد .
  پس دو اصل مناسب بخرید و بازه زمانی فروشتان را حتمن مشخص کنید که مورد دوم نیاز به این دارد که تحلیل بازار مسکن را نیز بلد باشید یا مشاور قوی بگیرید.

 2. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  سلام
  من کارم ساخت آپارتمانه این روش سرمایه گذاری رو انجام ندادم ولی خیلی ها رو میشناسم که این کار رو انجام میدن
  تو ایران به خاطر اینکه خیلی از مالکین خود دست به تعمییرات البته خیر تخصصی و حرفه ایی میزنن کار سختیه و سود کمی داره

 3. کاربر سوخت جت n-ch می‌گوید

  این روش رو کیوساکی و تی هارو اکر بارها گفتند اما کمتر تو بازار ایران جواب میده.
  به خاطر همین موارده که قبلا گفتنم سایت مطالبش اختصاصی نیست

  1. کاربر سوخت جت a801 می‌گوید

   سلام . میشه دلیلتون رو بگید که چرا در ایران جواب نمیده ؟ ممنون

  2. کاربر سوخت جت مد می‌گوید

   دلیلتون رو بگین لطفا

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**