22 عکس انگیزشی که مثل زلزله 8 ریشتری تکان دهنده و قوی هستند !

میخواهید هر روز انگیزه تان را شارژ کنید؟ همین الان این عکس انگیزشی ها را دانلود کنید...

حتما عکس انگیزشی را در گوشی موبایل
و کامپیوترتان ذخیره کنید و هر روز آنها را بخوانید !

انگیزه… انگیزه بحث خیلی مهم و پیچیده‌ای است و ما کاری به چیستی آن نداریم. تنها چیزی که میدانیم و در آن متخصصیم این هستش که انگیزه تولید و به شما منتقل کنیم. نمیدانیم الان شما که این متن را میخوانید کی هستید، کجا هستید و از کجا به این متن رسیدید، اما تنها چیزی که با قطعیت میدانیم این هستش که شما به انگیزه احتیاج دارید تا رویاها و اهداف بزرگی که دارید را بتوانید بدست بیاورید.

عکس‌ انگیزشی یکی از منابع فوق العاده‌ای هستش که به شما کمک میکند در طول روز با خواندن یک جمله جدید، بتوانید دوباره قدرت بگیرید و ادامه دهید و به جنگ سختی های زندگی پیشروی کنید.

در این مقاله (یا بهتر از بگوییم البوم عکس!) برای شما قوی‌ترین جملات انگیزشی را در قالب عکسنوشته‌ انگیزشی آورده‌ایم و هر چند وقت یکبار هم آنها را بروزرسانی خواهیم کرد تا هروقت هرکجا که احساس کردید نیاز به انگیزه دارید، یکی از عکس انگیزشی ها را بک گراند گوشی بندازید و شارژ روحی تان را به سقف برسانید.

و حتی اگر عکس انگیزشی شما را ارضا نکرد، میتوانید کلیپ‌های انگیزشی و پادکست‌های انگیزشی را هم مشاهده کنید.

قدرتمندترین عکس انگیزشی

که نیاز دارید آنها را هر روز مرور کنید

عکس انگیزشی : بدون محدودیت فکر کن عکس انگیزشی بروس لی : اشتباهات همیشه قابل بخشش هستند عکس انگیزشی توماس ادیسون : بزرگترین ضعف ما در تسلیم شدن عکس انگیزشی : اگر باور داشته باشی که می‌توانی نیمی از راه را رفتی عکس انگیزشی جیم ران : اگر از وضعیت راضی نیستی آن را تغییر بده عکس انگیزشی : هیچ امیدی وجود ندارد به تلاش کردن ادامه دادند عکس انگیزشی : باور به این که میتوانی اولین قدم موفقیت است عکس انگیزشی : اگه صبح زود بیدار میشی و تا دیر وقت کار می کنی بهت تبریک می گم عکس انگیزشی : زندگیت از جایی شروع به تغییر می کنه که تصمیم به تغییر خودت بگیری عکس انگیزشی : محدودیت فقط یک کلمه ست توی ذهنت عکس انگیزشی : بزرگترین مانعت فقط چیزیه که بین دو گوش هات است عکس انگیزشی: شجاعت داشته باش و گذشته ت رو رها کن عکس انگیزشی : مهم نیست چقدر آهسته می روید، مهم حرکت کردن است عکس انگیزشی : راه هزار کیلومتری با یک قدم شروع می شود عکس انگیزشی : از تک تک لحظات تمرین متنفر بودم و اما گفتم تسلیم نشو عکس انگیزشی : هر آن چه که ذهن بتواند به آن فکر کند و آن را باور کند، قابل دست یافتن است عکس انگیزشی : صبر نکن ، زمان درست هرگز فرا نمی رسد عکس انگیزشی : همیشه غیر ممکن به نظر می رسد تا کسی پیدا می شود و انجامش می دهد. عکس انگیزشی : فکر کنی که می توانی یا نمی توانی در هر صورت حق با توست عکس انگیزشی : همه رویاهایمان را می توانیم محقق کنیم فقط باید شجاعت داشته باشید عکس انگیزشی : موفقیت یعنی از این شکست به شکست دیگری بروی عکس انگیزشی : زمین خوردن مشکلی ندارد ، مهم بلند شدن است

94 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  عالی ،نو ،وکاربردی ممنون بابت زحماتتون♥️

 2. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  چکیده همه این حرفها در

  تسلیم نشدن و جانزدن

 3. کاربر سوخت جت aver می‌گوید

  من میخوام آدما رو نجات بدم نه من فقط نمیخوامش انجامش میدم

 4. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  اجازه به اشتراک گذاری داریم؟

  1. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

   با ذکر منبع؛
   چرا که نه! باعث افتخار هم هست

 5. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  عالی بود

 6. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  سایت عالی است، مطالب عالی تر، موفق باشید.

 7. کاربر سوخت جت فی می‌گوید

  عالی بود دمت گرم

 8. کاربر سوخت جت کی می‌گوید

  خیلی عالیه ممنون، واقعا ایجاد انگیزه زیادی میکنه

 9. کاربر سوخت جت 6987 می‌گوید

  بی نظیر بود

 10. کاربر سوخت جت بی می‌گوید

  بوس

 11. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  برای من ایجاد انگیزه شد ،ممنون

 12. کاربر سوخت جت حی می‌گوید

  +++ 109% عالییییییییییی…

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**