تبدیل به غول بهره وری شوید (به کمک این 8 ابزار فوق حرفه ای)

تا به حال تجربه همچین روزی را داشتید؟
بعد از کار به لطف عملکرد کنُد و وقتگیر همکارانتان و کارهای زیادی که داشتید، آنقدر خسته هستید که نای حرف زدن، فکر کردن و حتی قدم زدن رو هم ندارید… آنقدر خسته هستید که انگار کوه کندید و وقتی هم به دیگران میگویید چرا خسته هستید، آنها هم تعجب میکنند “حالا مگه کوه کندی؟؟

مشکل کجاســت؟ حتی با اینکه زمان و انرژی زیادی صرف کارتان کردید، اما باز انگاری کم کار کردید و به خیلی از کارهایتان نرسیدید. اصلا انگاری زندگی تان ماشینی شده است.

یک سری کارها باید در طول روز وقت و انرژی بگذارید و انجام دهید و در انتهای روز باز سرجای اولتان هستید و پیشرفت آنقدر کم که احساس میکنید تمام زمان و انرژی تان انگار هدر رفته !

آیـــا شــــما بَد کار کردید؟ یا کـــاری کــه میکردیــد مُــشکل داشت؟ مشکل اصلی نه کارتان است، نه خود واقعی شما… مشکل اصلی بزرگترین عیب اغلبِ ما ایرانیان است : نـــبودِ بـهره وری

خودِ ما، دوست داریم پیشرفت کنیم، تلاش کنیم، سخت کار کنیم و آینده روشنی نسبت به کاری که انجام میدهیم داریم؛ امــا انگار یک چیزی مانع این میشود که تلاش مان تبدیل به نتیجه شود !

بیشتر اوقات کارهای صحیحی انتخاب میکنیم که انجام دهیم؛ حتی کارهایی که دیگران انجام دادند و موفق شدند اما ما هرچه بیشتر تقلا میکنیم، همان سرجای اول مان هستیم.

البته، تا اینجای کار مشکل بزرگی پیش نمیآد؛ تنها زمانی مشــکل بــزرگ پیش میاد که یک صدایی درِ گوشِ ما به ما میگوید : “بســـه دیگه… نمیشه… ولِــش کن ! بیخــودی سعی نکن خودتم میدونی همش بازیـه…”

اینجا دیگر کار تمام میشود… آرزوها می میرند و ما هم تبیدل به همان فــردِ شکست خورده قصه ها میشویم.

فیلیپ کاتلر

میدانید چـــــــــرا؟
چون بهره وری ما پایین بود و انگیزه ما محدود، تلاش و تقلای ما به مراتب بیشتر از ذخیره انگیزه ما بود و چون بهره وری کارهایمان کم بود (نسبت نتیجه به تلاش) برای همین دیگر طاقت ما سر رسید.

روزانه تعداد خیلی زیادی از ما جوانان همینطوری دست از تلاش میکشیم و به یک گوشه ای میرویم و سعی میکنیم تبدیل همان آدم های معمولی اطرافمان باشیم… بدون اینکه بدانیم بتوانیم بهره وری مان را افزایش دهیم، نتایج سریع تر دیده خواهند شد و انگیزه ما روز به روز بیشتر میشود و این یعنی : شـــکست غــیرممکن خواهد شد.

خب چـــــــطور؟
باید بشینیم کتاب های افزایش بهره وری قطور صنعتی را بخوانیم؟ از کجا افراد با بهره وری بالا را پیدا کنیم و از آنها الگوبرداری کنیم؟ دقیقا چه کار کنیم؟ تنها کاری که باید انجام دهید، به خواندن ادامه دادن است !

ما با این مقاله میخواهیم شما را تبدیل به غول بهره وری کنیم.

یعنی همان کسی که با کوچکترین تلاش اش نتایج زیادی بدست می آورد و همه را حیرت زده میکند. کسی که کمتر کار میکند اما دستآورد بیشتری دارد. کسی که با کمترین تلاش و بدون خستگی، قدم های بزرگی در زندگی بدست می آورد… دوست دارید تبدیل به همچین فردی شوید؟ این مقاله برای شماست…

 با 8 ابزار بهره وری موفقیت و پیشرفت در کار بیشتر کنید

هرکدام از این 8 ابزار قدرت فوق العاده ای در پدید آوردن نتایج دارند؛ طریقه استفاده از هرکدام نیز توضیح داده شود و تنها چیزی که باقی می ماند این است که شما باید از آنها استفاده کنید.

آماده اید تبدیل به غول بهره وری شوید؟ پس شروع کنید :

 

17 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  سایت پروژه سوخت جت خیلی عالی است.

 2. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  سایت خیلی عالی است.

 3. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  مرسی مقاله خوبی بود

 4. کاربر سوخت جت az F می‌گوید

  تو یک دفتر نوشتم شون تا اجرا کنم….ساده اما عالی
  خدا قوت
  همیشه همین جور عالی باشید

 5. 1352 می‌گوید

  سلام خیلی از مقالات شما لذت می برم . درکارتان حرفه ای عمل کرده اید و امیدوارم مانند بسیاری از کارهای نو ایرانیها در کوتاه مدت دچار روزمرگی و انتشار مطالب آبکی نشوید .

 6. کاربر سوخت جت daba می‌گوید

  سلام من عضو شدم اما نمیدونم چطوری فایل های صوتی و مقاله ها رو دریافت کنم

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام
   ازینکه به جمع ما سوخت جتیان پیوستید خوشحالیم 🙂
   1. از ستون سمت چپ میتوانید بنر فایل های صوتی این هفته و هفته قبل را مشاهده کنید
   2. از منوی بالای صفحه با کلیک بر روی پروژه سوخت جت -> مقالات سوخت جت میتوانید به مقالات منتشر شده در پروژه سوخت جت دسترسی پیدا کنید
   3. از منوی بالای صفحه با کلیک بر روی پروژه سوخت جت -> آرشیو فایل های پروژه سوخت جت میتوانید کتاب های، فایل های صوتی مهم و … را مشاهده و دانلود کنید

 7. کاربر سوخت جت xara می‌گوید

  واقعا دقیق کامل و تاثیرگذار بود.ممنون از مطالب کاربردی و مفیدتون!

 8. کاربر سوخت جت shjo می‌گوید

  استفاده از روش نوشته های آزاد
  با این روش راحت ترمیتوانیم شروع به نگارش افکارمان کنیم .باید درفرصتی آنها راطبقه بندی کنیم به طبقه بندی هایی برای ثبت مستمر افکاربرسیم و درعین حالی که ایده ها وتفکرات خودمان را حفظ کرده ایم در زمان حال میتوانیم ازتشویش فکریمان هم جلوگیری کنیم وبا آرامــش بهتری به مسایل بپردازیم. نکته جالبی که دراین روشه اینه که وقتی افکارثبت شده داریم بعدازمدتی که دوباره به آنها مراجعه میکنیم متوجه میشیم افکاری که در زمان ثبت آنها برای ما شاید خیلی با اهمیت بوده اند باگذر زمان درجه ی اهمیت آنها فرق خواهد کرد.

 9. کاربر سوخت جت zaei می‌گوید

  سلام. اين پست خيلي به من انرژي داد. ممنون

 10. کاربر سوخت جت iwar می‌گوید

  ممنون از لطف شما بزرگوار
  پوزش می طلبم از شما و کاربران محترم سایت که در این قسمت مشکل خود را اعلام نمودم دلیل بنده این بود در قسمت تماس با ما پلسخی دریافت ننمودم
  موفق باشید و سرافراز

 11. کاربر سوخت جت iwar می‌گوید

  شماره تراکنش :13010785876
  تاریخ تراکنش : 05/04/94

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   مشکل برطرف شد، لطفا یکبار دیگر چک بفرمایید. باتشکر.

 12. کاربر سوخت جت iwar می‌گوید

  بنده اکانت 200روزه خریداری نموده ام ولی قریب یک هفته اس که هنوز اکانت بنده فعال نشده لطفا دلیل مورد چیست؟

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   با سلام
   دوست عزیز لطفا از قسمت “تماس با ما” مشکل اکانت تان را پیگیری نمایید
   و یا تاریخ و شماره تراکنش تان را بفرمایید ،براتون پیگیری کنیم. با تشکر

 13. کاربر سوخت جت .neg می‌گوید

  خیلی ممنونم واقعا عالی بود

 14. کاربر سوخت جت hesh می‌گوید

  عالی بود واقعا کمکم کرد

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**