چطور باید راجع به پول فکر کنیم تا پولدار شویم؟

چرا پولدارها پولدارتر میشوند، فقرا فقیر تر؟

این مسئله جدی نه تنها امروزه بلکه در زمان حکومت بابل قبل از میلاد مسیح نیز وجود داشت… بعضی افراد که ثروتمند هستند، ثروتمندتر میشوند و بعضی مردم که فقیر هستند روز به روز فقیرتر میشوند.

تا به امروز نظریات مختلفی راجع به دلیل این مسئله داده شده که اگر بخواهیم صادق باشیم تمام آنها بر یک ریشه و هسته اصلی تکیه میکنند : طرزفکر و نگرش این افراد

چون «مسئله اصلی پول نیست !» این عنوان  کتاب یکی از برجسته ترین مدرسان ثروت آفرینی دنیا یعنی باب پراکتور است؛ مردی که سمینارهای “ثروتمند زاده شده ای“-اش به مدت 5 سال به مدت بهترین سمینار آمریکا از سوی مخاطبین آن انتخاب شد.

چرا مسئله اصلی پول نیست؟
به عقیده باب پراکتور، پول چیزی به جز کاغذی که از انرژی تشکیل شده نیست. شما زمانی که پول را آتش میزنید کاغذ تبدیل به دود میشود و در فضای اتاق پخش میشود و این یعنی پول ترکیبی از انرژی هایی است که جذب میکنیم.

اینکه چرا و چطور پول  جذب کنیم را در مقالات قبلی (اینجا و این مقاله) به صورت کامل و اختصاصی برایتان شرح دادیم اما در این مقاله میخواهیم یکی از مهم ترین فاکتورهای ثروت آفرینی اشاره کنیم : طرزفکر شما نسبت به پول !

آیا به نظر شما؛

 • پولدارها افراد خبیث یا دزد هستند؟
 • پول زیاد باعث اختلاف در زندگی زناشویی میشود؟
 • کودکان افراد پولدار لوس و بی عرضه هستند؟
 • برای پولدار شدن حتما باید سر یکی دیگر را کلاه گذاشت؟

اگر پاسختان به چند پرسش از پرسش های بالا مثبت بود؛ به احتمال 99% شما در وضعیت مالی بدی قرار دارید و هرکاری میکنید وضعیت تان بهتر شود آب از آب تکان نمیخورد، اینطور نیست؟

مشکل کجاست؟
زمانی که ما نسبت به موضوعی طرزفکر خاص و انتخاب شده ای داریم، اغلب اوقات بدون آنکه راجع به آن موضوع فـــکر کنیم، تصمیم میگیریم… (این جمله ارزش 10 بار خواندن را دارد)

این یعنی، به زبان ساده : اگر طرزفکر شما نسبت به پول مثبت باشد، شما اغلب اوقات حول مسائل مالی و مربوط به آن تصمیماتی میگیرید که احساس تان را راجع به طرزفکرتان تقویت کنید.

رابرت کیوساکی

یک مثال ساده؛
شما باور داری دوست تان به شما دروغ میگوید (یک طرزفکر ایجاد شده)
هربار که با او معاشرت میکنید این احساس شما بیشتر میشود چون علائمی از او میبینید که مطمئن میشوید او به شما دروغ میگوید (احساس تان طرزفکرتان را تقویت میکند) و سرانجام بر سر مسائل جزئی دعوایی بزرگ میکنید و او را ترک میکنید (بر صحت طرزفکرتان مهر تایید زده میشود)

اما، مشکل اینجاست که هیچ مدرک واقعی و اصلی از دروغگویی او ندارید، هرآنچه را که فکر میکنید فقط  احـــساس کردید ! شاید راجع به مسائل مختلف تان نیز همچین اتفاقی افتاده باشد. برای مثال، رئیسی که احساس میکنید میخواهد از شما کار بکشد، مشتری که احساس میکنید میخواهد سر شما را کلاه بگذارد و …

به طور خلاصه؛
طرزفکر شما حول مسائل مختلف، بدون آنکه شما بدانید، زندگی واقعی تان را شکل میدهد.
و این یعنی یک خبر بد : بسیاری از طرزفکرهای شما فقط و فقط سد واقعی ثروتمند شدن شما هستند…
و این یعنی یک خبر خوب : شما این شانس را دارید امروز به کمک این مقاله طرزفکرتان را نسبت به مسائل مالی تغییر دهید و پول را وارد زندگی تان کنید.

طــــرزفکرتــان را تغییـر دهیـــد،
تا زندگی تان متحول شود.

چگونه پولدار شویم : 7 طرز فکر فوق العاده برای پولسازی

اما این مقاله؛
میخواهیم در این مقاله به شما چند طرزفکر باارزش، مفید و پولساز معرفی کنیم !
شما با داشتن این طرزفکرها و جایگزین آنها با طرزفکرهای قدیمی و سد راه پولی میتوانید کم کم افزایش جریان پولی را به زندگی تان احساس کنید.

شما پس از خواندن این مقاله احساس خواهید کرد فرصت های پولسازی، کسب درآمد و ثروت آفرینی در زندگی تان بیشتر شده اند و هر روز پیشنهادهای همکاری بیشتری دریافت میکنید، مشتری هایتان افزایش پیدا میکند و از وضعیت مالی تان راضی خواهید بود.

فقط و فقط با تغییر و جایگزین طرزفکرهای فعلی تان با طرزفکرهایی که در ادامه میخوانید.
این مقاله برای تمام کسانی که در زندگی مشکلات مالی دارند و احساس میکنند پول کافی وارد زندگی شان نمیشود به شدت توصیه میشود.

آماده بازگشایی دریچه پولی به زندگی تان هستید؟ شروع کنیم…
در ادامه شما طرزفکرهایی میخوانید که پس از جایگزین آن با طرزفکرهای فعلی تان، جریان پولی زندگی تان را افزایش میدهند؛ نحوه جایگزینی آنها را نیز میتوانید از این مقاله بخوانید.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

7 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. مژگان می گوید

  خب چیکار‌کنیم این دیدگاه توی خورمون تغییر بدیم

 2. Mohammad123 می گوید

  مقاله خوبی بود مرسی

 3. Synthysizer می گوید

  به نظر من ثروت مند بودن با تفریح و استراحت در تضاد نیست،همشون با هم خوبه

 4. hasan.taghipoor.keshteleh می گوید

  من خودم هم کامیون دارم و هم فروشنده گچ سمنان هستم از طرفداران پر وپا قرص این سایت هستم تمامی مطالب این سایتو پرینت کردم داخل کامیون جلومه اجرا میکنم ولی با 300 میلیون مال تو نتونی کاری که داری رو ادامه بدی خیلی اوف داره – متاسفم برا خودم که تو این کشور بدنیا اومدم تو بدجور امتحانی گیر افتادم- کار ی که حرام هم باشه هم نمی تونم انجام بدم-فکر کنم قانون جذب خوابش برده-

 5. Zabiullah mahmodi می گوید

  من در افغانستان زنده‌گی می کنم.لطفا بمن بی کید چطور اکانت خود را شارژ کنم.ممنون.

  1. مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان می گوید

   با سلام، دوست عزیز فعلا چنین امکانی وجود ندارد. شما میتوانید از دوستان یا آشنایانتان در داخل ایران بخواهید پرداخت بانکی را برای شما انجام دهند، با تشکر

 6. alireza می گوید

  مقاله خیلی جالب و مفیدی بود مخصوصا طرز فکر ها

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**