چرا باید نا امید ترین لحظه های زندگی تان را دوست داشته باشید

نا امیدترین لحظه های زندگی تان هستند که زندگی واقعی تان را میسازند

شاید تمامش تقصیر دغدغه های فکری است…
میخواهید برای زندگی تان تصمیم بزرگی بگیرید، اما نمیتوانید چون گزینه های مختلف با احتمالات مختلف سر راه تان قرار گرفته اند.

نمیدانید چه کار کنید، فکرتان سخت مشغول است و هر لحظه امیدتان به آینده کمتر میشود و احساس میکنید افسار زندگی از دست تان در رفته؛ تمام آموزه های موفقیتی که در سوخت جت خواندید بر باد میرود و کم کم فکر میکنید هیچ کنترلی بر روی زندگی ندارید.

خب برای اینکه به نا امید ترین وضعیت تان برسید، باید بدانید نه ! واقعا هیچ کنترلی بر زندگی ندارید و باید آنرا قبول کنید، تا بتوانید کنترل کامل بر خودتان داشته باشید.

اگر تصمیم مهمی برای زندگی میخواهید بگیرید، ممکن است با گزینه های ناامید کننده زیادی سر و کار داشته باشید؛ شاید هیچکدام از گزینه هایی که پیش رویتان هست، نتیجه قابل پیش بینی نداشته باشند.

در این صورت شما احتمالا به ناامیدترین وضعیت تان میرسید، و این خیلی خوب است !
تعجب نکنید… ما نمیگوییم ناامیدی وضعیت خوبی است. ما میگوییم نا امیدترین وضعیت شماست، که زندگی واقعی تان را می سازد.

به قول کارل گوستاو یونگ، روانشناس شهیری که میگویند آنچه را که فروید باقی گذاشت، تکمیل کرد «آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

جملات قصار کارل گوستاو یونگ
جملات قصار کارل گوستاو یونگ

از همین ترسناک ترین غارهای زندگی (وضعیت ناامید زندگی) است که معجزات رخ میدهند، زندگی جدید شروع میشود و بلاخره یک تصمیم بزرگ گرفته میشود.

و یادتان باشد، تسلیم شدن، برای افراد ضعیف است. اگر شما اینجا هستید، به دنبال راهی برای پیروزی میگردید و قرار نیست تسلیم بشید. هرچقدر هم مسیر سخت باشد، باید ادامه بدید.

در این مقاله به شما میگوییم چرا نا امید ترین لحظه های زندگی تان را در آغوش بگیرید و معجزات را مشاهده کنید :

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما بخوانید :

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. ashkan می گوید

  اکنون که این دیدگاه را برایتان مینویسم تقریبا از آینده ی خود ناامیدم من یک جوان ۳۱ ساله هستم مدرک تحصیلی من فوق لیسانس برق است و متاسفانه هیچ کاری نتونستم پیدا کنم شرایطم خیلی دشواره روزی خوش آتیه ترین آدم بودم روی کاغذ ولی امروز دیگه هیچ! در آرزوی داشتن کار مناسب روزگارم رو سپری میکنم بخاطر نداشتن کار دختری که دوست داشتم از دست دادم این روزا هرجا میرم بهم میگن سابقه کار باید داشته باشی خلاصه که یواش یواش خودمم دارم شک میکنم از اینکه آدمی مثل من چرا باید روی این کره خاکی زندگی بکنه…..
  اما یه چیزی تو ذهنم هست که میخوام براتون بگم من خیلی شرایط دشواری رو تو زندگیم به چشم دیدم ولی از اونجایی که در جهان همه چیز در حال حرکتِ حتی اگر از دیدگاه کوانتومی نگاه کنیم همواره همه چیز در حال تغییر است این خودش یک دلخوشیه چون ثابت میکنه که هیچی در جهان مطلق نیست پس میشه منتظر اتفاق بود حالا خوب یا بدش و نمی دونم ولی مطمعنم هیچ شرایط خوب یابدی تا ابد پایدار نیست

 2. dashyasin می گوید

  به نظر من بعضی وقتها ناامیدترین شرایط برای بعضی ها موجب نابودیشون میشه
  این بستگی به نگرش افراد داره
  اینکه چطور به زندگی نگاه میکنن

 3. الی زمانی می گوید

  انگیزه ای که شما به ما میدید واقعا فوق العاده است

 4. Farhad می گوید

  ولی هرکاری کنی اخرش وقتی ناامید هستی از زمین و زمان حالت گرفته است و نمیشه کاریش کرد

 5. forughamb می گوید

  به این مقاله بعداز کنکور نیاز داشتم واقعا

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**