چرا هویت برند شما کلید وفاداری مشتریان و کارمندها در کسب‌وکارتان است؟

اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید احتمالا با دردسرهای جذب مشتری‌ها و پایداریشان در استفاده از محصولات و خدمات شما آشنا هستید. می‌دانید که برای اینکه مشتری‌ها از شما استقبال کنند و محصولات‌تان را به فروش برسانید باید از راه‌های مختلفی وارد عمل شوید. از آن طرف هم احتمالا درک کرده‌اید که داشتن کارمندانی که خودشان را تمام و کمال متعلق به شرکت بدانند کار سختی است.

همه‌ی این‌ها از دغدغه‌های کلی همه‌ی کسب‌وکارهاست. هر کسب‌وکاری با این چالش‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و دقیقا آن‌هایی که بهتر می‌توانند از پس این چالش‌ها بربیایند پیروز میدان می‌شوند و میتوانند نه تنها کارمندانی دلسوز داشته باشند بلکه هر روز مشتریان بیشتری جذب کنند و رضایت خاطرشان را به دست آورند.

ما هم در تله‌واش چنین مشکلی داشتیم

بعد از این که تله‌واش که یک سرویس شست‌و‌شوی آنلاین خودرو هستش را تاسیس کردیم به اندازه‌ی کافی از مشتری‌ها استقبال نداشتیم. دست به کارهای زیادی زده بودیم و هیچ نتیجه‌ای نمی‌گرفتیم. کارمندان به اندازه‌ی کافی احساس تعلق خاطری به شرکت نداشتند و مجموعه را ترک می‌کردند. تا اینکه فهمیدیم که مشکل کار از کجاست که در این پادکست می‌خواهم آن را با شما به اشتراک بگذارم.

 

دانلود این پادکست

 

 

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت یا می‌گوید

    خیلی اموزنده و عالی

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**