ویدیو آموزشی افسانه موفقیت

دروغ بزرگ رسانه‌ها درباره موفقیت!

این روزها فضای مجازی با ویدیوها و کتاب‌ها و دوره‌های آموزشیِ «رسیدن به موفقیت» پر شده. وقتی صفحه لپ‌تاپ یا گوشی‌مان را خاموش می‌کنیم و وارد دنیای واقعی می‌شویم می‌بینیم که اینجا وضع خراب‌تر است! کتاب‌فروشی‌ها و سمینارها همه و همه راجع به موفقیت حرف می‌زنند و مدام این احساس را به ما می‌دهند که همه هر روز موفق‌تر از قبل‌اند و فقط ما هستیم که از همه جا مانده‌ایم!

اما واقعیت این است که زندگی واقعی کوچک‌ترین شباهتی به چیزی که رسانه‌ها به ما نشان می‌دهد ندارد! هیچکس هر روز در حال پیشرفت نیست. هیچکس پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا نمی‌رود و هیچکس همیشه در حال برنده شدن نیست!

این اولین باری نیست که تعدادی از آدم‌های موفق میکروفون دست‌شان می‌گیرند و دروغ رسانه‌ها را برملا می‌کنند!

در این ویدیو هم چند تن از نویسنده‌ها و آدم‌های موفق دنیا جمع شده‌اند که حقیقتِ راهِ موفقیت را آشکار کنند. آن‌ها توضیح می‌دهند که برخلاف چیزی که می‌شنویم، راه موفقیت با شکست‌های پی در پی سنگفرش شده.

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

عضویت و مشاهده کاملورود برای اعضا
3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

    یه اپلیکیشن برای توربو فوق ضروریه

  2. کاربر سوخت جت 3790 می‌گوید

    اگه همه ی ادم ها اول خودشون رو باور کنن و بدونن ک با ذهن خودشون چه کارهایی میتونن انجام بدن و با باور و نگرش و ی خورده تلاش فیزیکی ب همه ی ارزوها و رویا و اهدافشون خواهند رسید

  3. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

    سلام من نمیتونم محتواهایی که میخوام رو پیدا کنم میشه لطفا راهنمایی کنین مرسی

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**