گم‌گشتی علاقه: سه سوال مهم برای پیدا کردن علاقه‌ و هدف‌تان – ویدیوی آموزشی

نمی‌دانید به چه علاقه دارید؟ این سه سوالی که در این ویدیو یاد می‌گیرید را از خودتان بپرسید!

گاهی پیدا کردن چیزی که به اون علاقه دارین از شکافتن هسته اتم هم سخت‌تر و پیچیده‌تر میشه. چون واقعا نمی‌دونیم! هر چقدر که فکر می‌کنیم چیزی به نظرمون جذاب و خفن نمی‌رسه! انگار ذهنمون یه خط‌کش گذاشته رو همه‌چیز و اجازه نمی‌ده هیچی از اون خط، بالاتر بیاد و قلب ما رو به تپش بندازه. به این وضعیت، گم‌گشتگی علاقه می‌گن؛ یعنی حس و حالی که تقریبا هیچ چیزی به نظرمون رنگ و رو نداره و همه‌چیز خاکستریه. چون علاقه داشتن به یه چیزه که می‌تونه زندگی ما رو رنگی‌رنگی کنه.

تو این ویدیو سه سوال تر و تازه رو براتون آماده کردیم که تو مسیر پیدا کردن علاقه‌تون بهتون کمک می‌کنن. اگه هنوز نمی‌دونین که چی رو دوست دارین، حتما در این ویدیو با ما همراه باشین.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 9237 می گوید

  اگه یه غول چراغ جادو جلوتون ظاهر میشد و به شما میگفت ۳ آرزو کنین چه آرزویی میکردین؟nnفرض کنین شما به رحمت خدا رفتین دوست دارین تو مراسم ترحیمتون ازتون چی بگن؟nnعلاوه بر سه سوال فوق میتونین به این سوالات هم پاسخ بدینnnدکتر فرانکل در کتاب انسان در جستجوی معنا میگه پیدا کردن معنا و هدف زندگی هر شخصی منحصر به فرده و فقط خود فرد هست که میتونه به این مهم پی ببره…امیدوارم همه معنایی برای زندگی کردن داشته باشن.

 2. کاربر سوخت جت ته می گوید

  من برای عالیتر شدن از قبلم اومدم

 3. کاربر سوخت جت نی می گوید

  عالی و ممنون از شما⚘❤

 4. کاربر سوخت جت 8353 می گوید

  اگر بقیه تونستن علاقه شون رو پیدا کنن، حتما شما هم میتونید. بهترین جمله برای پایان دادن ویدیو بود. بازم ممنون اقا میلاد

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**