یک تغییر عظیم در روند زندگی تان فقط در 5 قدم جذاب

بدنبال یک راهنمای عملی برای رهایی از زندگی روزمره و شروع یک زندگی سراسر هیجان انگیز هستید؟

با دقت به سوالات زیر پاسخ دهید :

 1. آیا هر روزتان شبیه به هم است؟
 2. آیا خیلی وقت است که تحولاتی بزرگ در زندگی تان رخ نداده؟
 3. آیا احساس میکنید زندگی یکنواخت شده و مانند یک ربات وظایف مشخصی را هر روز باید انجام دهید؟
 4. آیا از این وضع ناراضی هستید؟

اگر حداقل به 2 سوال فوق پاسخ مثبت دادید، متاسفانه مانند 79% مردم دچار روزمرگی هستید.
روزمرگی به زبان خیلی ساده و عامیانه یعنی کرختی و یاس مزمن در زندگی روزانه تان که شادی و هیجان را کم کم از زندگی تان حذف میکند و شما را در هزارتوی استرس کارهای کم ارزش اما به نظر مهم زندگی که هیچ لذتی از انجام آنها نمیبرید غرق میکند.

آیا شما هم همچین سبک زندگی را دوست دارید؟
مطمئنن اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، مخصوصا اگر عضو پروژه سوخت جت هم باشید با قاطعیت میتوانیم حدس بزنیم شما اصلا روزمرگی را دوست ندارید.

اما… دوست نداشتن یک مقوله جداست و تغییر مقوله ای جدا !
برای مثال؛ شاید 79% مردمی که بر اثر روزمرگی شادی و هیجان از بدست آوردن رویاهایشان از زندگی شان حذف شده است، آنها هم یک زندگی روزمره و خسته کننده را نمیخواهند… اما چرا تلاش تغییری ایجاد کنند؟

پاسخ آن از منظر روانشناسی 2 علت ساده اما بسیار مهم دارد.
افرادی که از شرایطی ناراضی هستند اما هیچ تلاش برای تغییر آن نمیکنند، علت آن به ترتیب زیر است :

 1. ترس از تغییر
 2. ندانستن راه های تغییر

فرد مورد نظر میداند زندگی و شرایط فعلی اش را دوست ندارد؛ همچنین میداند که برای یک زندگی بهتر باید تغییراتی در زندگی فعلی اش ایجاد کند؛ اما، از ایجاد تغییر میترسد، چون نمیداند با تغییر چه وضعی ممکن است پیش بیاید و دومین دلیل برای عدم تغییر، ندانستن چطور تغییر کردن است ! او نمیداند تغییر چیست و واقعا باید چه چیزهایی را در زندگی اش تغییر دهد.

بنابراین تسلیم میشود و با نارضایتی زندگی روزمره اش را ادامه میدهد.

خب، ما اینجاییم تا یک خبر خوب به شما بدهیم !
برای شما 5 روش بسیار ساده اما فوق العاده قدرتمند برای تغییر وضعیت فعلی زندگی تان و برگرداندن ذوق و شوق و امید و آرزو و شادی به زندگی تان، آماده کردیم تا در این مقاله تقدیمتان کنیم.

 

الون ماسک 2

 

همانطور که خواندید، برای تغییر باید ابتدا به ترس از تغییر غلبه کنید و سپس روش های تغییر را اجرا کنید، به همین منظور برای شما 5 روش ساده برگزیدیم که به کمک آنها میتوانید خیلی ساده تغییراتی عظیم در زندگی تان اعمال کنید.

درونمایه این 5 روش به صورتی انتخاب شده اند که شما را با کمترین مقدار ریسک از زندگی خسته کننده خارج کنند و به سمت یک زندگی رویایی هدایت کنند. هرکدام از 5 روشی که میخوانید از منظر روانشناسی ریشه ای علمی دارند اما به علت کاربردی بودن مطالب فقط جنبه کاربردی و قابل اجرای هر روش برای شما شرح داده شده است.

آیا آماده داشتن یک زندگی شاد و سرزنده با یک عالمه رویای محقق شده هستید؟ شروع کنیم…


3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  سلام
  قبل از هر چیز جا داره از زحمات بی شاعبه ی این گروه فعال تشکر کنم و بعد از اون پیشنهاد میکنم که امکان دانلود مطالب در نرم افزار بصورت دسته بندی شده را قرار بدین یا حداقل امکان دانلود بصورت PDF در سایت قرار داده بشه یا حتی میتونین این امکانو برای کابران ویژه فعال کنین این خیلی بده که من هر بار باید به لینک مورد نظر وارد بشم تا بتونم دوباره از مطالب استفاده کنم
  ممنون از توجه شما
  بدرود

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام و تشکر از حسن توجه شما بزرگوار؛ به زودی این مورد نیز اضافه میشود. موفق باشید

 2. کاربر سوخت جت oo65 می‌گوید

  خیلی ممنون. قدم هایی اشاره شده بود که دقیقا در زندگی انجام نمیدم! و واقعا سخته اینها رو انجام بدم…عالی بودند ولی کاش ساده تر برای انجام بودند.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**