5 قانون شگفت انگیز فروش (چطور به سادگی با رعایت 5 قانون فروشمان را 5 برابر کنیم)

قانون شگفت انگیز فروش

5 قانون شگفت انگیز فروش
چطور به سادگی با رعایت 5 قانون فروشمان را 5 برابر کنیم

فروش امری پیچیده نیست؛ اگر قوانین آنرا بلد باشید.
بسیاری اوقات در بسیاری از کتاب ها و سمینار ها مشاهده میشود که فروش را برای کارآفرینان و فروشندگان چنان فرموله و پیچیده کرده اند که باید روزها وقت فقط صرف حفظ کردن مراحل آنها کرد تا بتوانیم استفاده کنیم (البته اگر قابل استفاده باشند!)

یک فروشنده موفق هرگز فرمول و جادو و جمله رازآلودی برای فروش محصول/خدماتش استفاده نمیکند. تنها کلید موفقیتش یک ذهن ساده و تنها کاری که میکند پیروی از قوانین است.
بله, فروش نیز مانند طبیعت قوانین خاص خودش را دارد. اگر به قوانین احترام بگذارید ،قوانین نیز به شما احترام میگذارند و درآمد شما را چندین برابر میکنند.

نکته قابل توجه این است که قوانین فروش نه پیچیده هستند، نه حفظ کردنی. شما باید آنها را درک کنید. درست زمانی که آنها را درک کردید نگرش و طرزفکرتان در مورد فروش دستخوش تغییر خواهد شد.

اگر میخواهید فروشنده موفق شوید.
اگر میخواهید در رده 10% فروشنده برتر شرکتتان قرار بگیرید.
اگر میخواهید محصولی که تولید کرده اید را خودتان بفروشید.
اگر میخواهید تشخیص دهید چه محصولی تولید کنید تا مشتری بخرد

و اگر میخواهید یکبار برای همیشه علم فروش را به صورت ساده و اجمالی یاد بگیرید

باید از قوانین زیر پیروی کنید.
هر قانون ابتدا به صورت علمی و سپس عامیانه توضیح داده شده + روش استفاده از آن نیز برایتان آورده شده.

نکته مهم در قانون شگفت انگیز فروش : هر فرمول و گنجینه ای از رازهای فروش دارید را باید فراموش کنید. اگر میخواهید از فردا فروشتان افزایش پیدا کند… از قوانین پیروی کنید.


5 قانون شگفت انگیز فروش :

 

1. قانون ارزش. مشتری تنها محصول یا خدماتی را میخرد که برایش منفعتی داشته باشد.

اولین چیزی که لازم دارید بدانید این است که مشتری،فقط بخاطر اینکه شما فروشنده خوبی هستید از شما خرید نمیکند . به عنوان کارآفرین یا فروشنده حرفه ای شایسته شماست که این حقیقت را قبول کنید که مشتری تنها محصولات یا خدماتی را حاضر است بخرد که “باور” دارد آن محصولات یا خدمات برایش به طریقی حاوی سود و منفعت خواهد بود.

برای اجرای قانون ارزش در کسب و کارتان، باید بدانید که محصول یا خدمت شما باید سودی برای کاربر (اگر آنلاین است) یا مشتری شما داشته باشد. اگر مشتری(کاربر) از خرید محصول/خدمات شما خوشحال نباشد, شما نمیتوانید پولی بدست آورید… که باید قانون بعدی را رعایت کنید.

 

این قوانین طلایی و شگفت انگیز و البته ساده برای قانون شگفت انگیز فروش میتوانند درآمد شما را چندین برابر کنند. فقط آنها را رعایت کنید و سعی نکنید آنها را تغییر دهید… قدرت قوانین از شما بیشتر است.

 

 

10 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت نش می‌گوید

  1_اینکه برای فروش محصول اشتیاق لازم است که باید برای مشتری به وجود بیاوریم
  و تصویر سازی که باید انجام شود البته با احساس خوب و دست به عمل کردن و ساخت محصول یا خدماتی که نیاز واقعی مشتری باشد

 2. کاربر سوخت جت ali می‌گوید

  مطلب خیلی ارزشمندی بود ، ممنون بابت مطالب کاربردیتون .

 3. کاربر سوخت جت ielo می‌گوید

  با تشکر از وبسایت کارا و عالیتون، مدتی میشه اینجا عضو هستم البته به صورت ویژه هرچند هزینه ای کردم برای عضویت ولی بازهم این سایت اونی نیست که هر روز اول صبح بازش کنم، چرا؟
  مطالب یه سایت دیگه رو پیگیری میکنم با اینکه ادنجا هزینه ای رو هم نپرداختم مطالب هردو تقریبا پیرامون یه موضوعه هر چند اینجا برای من کارایی بیشتری داره
  خودم احساس میکنم شاید وبسایت http://www.khalaghiyat.com/portal/ با اون ظاهرش صبحها به من انرژی بیشتری میده، هرچند میدونم صفحه اولش خیلی شلوغه ولی من هیچوقت از قسمت مطالب روز فراتر نمیرم
  اگر به سایتتون جلوه بیشتری بدید ممنون میشم، ممکنه منم یه روزی در کنار صحبتهام اسم شما رو بیارم و بگم من هر روز مطالب اینجا رو مطالعه میکنم

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   با سلام
   دوست عزیز ازینکه در وبسایت خودتان ثبت نام کردید ممنونیم.
   اینکه مطالب انگیزشی به صورت روزانه در سایت قرار دهیم یا نه، جزو برنامه های آینده ماست، اما استارت کار را از صفحه فیسبوک مان زدیم، شما میتونید هر روز 3 مطلب انگیزشی صبج ظهر شب، در صفحه فیس بوک ما مشاهده فرمایید، اما قسمت پروژه سوخت جت، بیشتر بر مبنای کاربردی بودن مطالب گذاشته شده و اینکه مطالب خاص و اختصاسی تر برای اعضای آن.

   البته، مطالب انگیزشی نیز در بین آنها خواهد بود، اما هر چند روز یکبار.
   در کل، 12CEO در ابتدای راه خودش است و به اصطلاح در دوران نوزادی اش قرار دارد، فیدبک های شما دوستان عزیز است که به ما کمک میکند سریع تر رشد کنیم و به خواسته اصلی شما تبدیل شویم. موفق باشید.

 4. کاربر سوخت جت 1613 می‌گوید

  ادمین محترم شما مشاوره برای کار هم میدید؟

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   دوست عزیز شما میتونید از قسمت مشاوره با مشاورین ما به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید (https://sookhtejet.com/Jethome)

 5. کاربر سوخت جت h 77 می‌گوید

  اگه سوالی در ارتباط با برنامه های فروش در آینده شود چه جواب قانع کننده ای میشه براش پیدا کرد چون بحث فروش خیلی گسترده هست و هر صنعتی بازاریابی و بحث فروشش با صنعت دیگر متفاوت . مطالب سایت شما هم خیلی ارزنده و کاربردی اما در چند جمله کوتاه چطور میشه مطرح کرد ؟

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   منظور شما از برنامه های فروش در آینده چیست؟

 6. کاربر سوخت جت lame می‌گوید

  نظرتون درباره پنل های اس ام اس چیه؟ چقد ممکنه روی فروش تاثیر بزاره ؟

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   تبلیغات در حال سقوط است … از هر کانالی.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**