7 حقیقت در مورد کار (که آرزو میکردید زودتر به آنها پی می بردید)

حقیقت های در مورد کار

7 حقیقت در مورد کار
که آرزو میکردید زودتر به آنها پی می بردید

بهترین توصیه ها برای دست یابی به بهترین ها را معمولا کمتر شنیده ایم…
توصیه های خوب کاری معمولا نایابند. شما اگر بخواهید به طور مداوم کارایی و راندمانتان را افزایش دهید و یا شغل مورد نظرتان را پیدا کنید شاید ساعت ها در اینترنت درحال خواندن توصیه های کاری و کار کردن باشید اما اجازه دهید یک چیزی را به شما بگویم : هر آنچه را به صورت عمومی بیان شده است و شما میخوانید معمولا حداقل ارزش را دارد.

چرا؟ بدیهی است که معمولا 3% از جمعیت کل هر کشور دارای 90% ثروت کل آن هستند. در چنین شرایطی شما اگر بخواهید مطالبی برای افزایش کارایی و کسب ثروت و موفقیت بخوانید به احتمال زیاد (97%) با متونی نوشته شده از طرف مردم عادی و یا برای مردم عادی، روبرو خواهید شد. این یک واقعیت است که باید بپذیرید.

اکثر نصایحی را که شنیدید و خواندید بیشتر جنبه زیبایی دارند تا واقعی + نصایح ای که هرکسی در هرکجا به شما کرده از پدر مادرتان تا دربون مدرسه تون کمتر کمک میکند شما “دید” پیدا کنید. اکثرا در مورد فقط فرد موفق شدن صحبت میکنند. اما واقعا چه نصیحت ها و آموزه هایی هستند که افراد موفق و ثروتمند به کودکانشان میکنند و آنها نیز همانند والدینشان از طبقه متوسط جامعه به طبقه اشرافی جامعه وارد میشوند؟

شما در این مقاله 7 نصیحت و آموزه میخوانید. نه از کتاب ها، بلکه از مشاهده و تحقیق زندگی ثروتمندان و افراد موفق ، شما بعد از خواندن این مقاله یک “دید” جدید به دنیای کسب و کار پیدا میکنید مانند اینکه “زیاد کار کردن شما را ثروتمند نخواهد کرد” ، “چطور شغل ایده آل تان را پیدا کنید؟” “ثروتمندان چطور شریکشان را انتخاب میکنند؟” و …

همین الان بخوانید و دنیای کسب و کار را از زاویه ای دید افراد موفق و ثروتمند ببینید :

7 حقیقت در مورد کار ( حقیقت های در مورد کار ) :

 

1. کارتان را به نحو احسن انجام دادن آنقدرها هم به نفع شما نیست :

در کارتان عالی باشید، مطمئن ترین راه برای پیشرفت و رسیدن به رویاهایتان است، درسته؟ نـــه !!!!
مدیر عامل PaperG آقای ویکتور ونُگ چنین میگوید : ” اکثر مردم تصور میکنند کارهای تعیین شده شان را خوب انجام دهند کافی است… اکثر شرکا فکر میکنند نوشتن یک قرارداد درست و انجام وظایف مشخص شده یعنی یک شراکت خوب… اما این کاملا اشتباه است زیرا تبدیل شدن به یک رئیس، شریک و یا یک بازاریاب عالی نیازمند مهارت هایی بیش از مهارت های عام برای مشاغل عام لازم است.

پس راه حل چیست؟ در چنین مواقعی ثروتمندان چه نصیحتی به فرزندانشان میکنند؟

برای موفقیت و داشتن پیشرفت های بزرگ شما باید از تمام قابلیت هایتان استفاده کنید تا ارزشی در آینده برای کسب و کارتان ایجاد کنید و نه در مسیری که به شما گفته شده یا آموزش داده شده بلکه از مسیر خودتان.

 

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  خیلی عالی و کاربردی بود

 2. کاربر سوخت جت hori می‌گوید

  اولين بار كه تو گوگل راجب اعتماد به نفس سرچ كردم با اين سايت اشنا شدم و تغير اساسي تو زندگيم مشاهده كردم پس دنبال مقالات ديگه اين سايت رفتم…بايد اعتراف كنم هرچقد بيشتر ميخونم بيشتر مجذوب اين سايت ميشم و جالب تر از اون اينه كه هرچي كه خوندم ي جورايي به اعتماد به نفس مربوطه…و اين برام خيلي جالب بود.كاش توي كلاس هاي روانشناسي دانشگاهي بجاي متون تكراري اين مقالات تدريس ميشد تا مردم واقعااا از زندگيشون لذت ببرن.
  سپاس فراوان از گرداورنده اين مطالب و سايت:)

 3. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  خیلی عالی بود

 4. کاربر سوخت جت hant می‌گوید

  واقعا کاش زودتر با سایت شما اشنا شده بودم دستتون درد نکنه خیلی مفید بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**