سخنرانی گرنت کاردون: پول‌سازترین سیستم برای مدیریت درآمد

سخنرانی بی‌نظیر از گرنت کاردون
پول‌سازترین سیستم برای مدیریت درآمد

این اولین باری‌ست که احتمالا با نام گرنت کاردون در سوخت جت برمی‌خورید اما این به این معنا نیست که وی آدم شناخته‌شده‌ای نیست؛ اما گرنت کاردون کیست؟

مرد همه‌‌کاره‌ی دنیای فروش و کارآفرینی

اگر به پول و ثروت و کارآفرینی علاقه دارید باید از همین الان گرنت کاردون را بشناسید.
Grant Cardone کارآفرین، سرمایه‌گذار و مربی ۶۰ ساله و با تجربه‌ی آمریکای‌ست که مجله Forbes وی را در سال ۲۰۱۷ به عنوان تاثیرگذارترین اینفلوئنسر بازاریابی در دنیا اعلام کرد.

وی کار خود را با سرمایه‌گذاری در املاک شروع کرد و بعد نیز رو به دنیای اتومبیل‌ها آورد و کارآفرینی‌هایش را در چند حوزه گسترده کرد. اکنون پنج شرکت عظیم شخصی دارد که هر ساله بیش از ۱۰۰ میلیون دلار درآمدزایی دارند.
یکی از امپراتوری‌های وی در زمینه املاک اکنون بالغ بر ۳۵۰ میلیون دلار ارزش دارد. همه این‌ها در حالی‌ست که وی می‌گوید در ۲۵ سالگیش کاملا ورشکسته بوده و کاملا از صفر همه‌چیز را شروع کرده است.

 

وی دو بار برای کتاب‌های 10X Rule (قانون ده برابر) و If You’re Not First, You’re Last (اگر اول نباشید، آخر هستید) در صدر پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفته است.
کتاب قانون ده برابر وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین کتاب‌های دنیای کسب‌وکار و فروش در دنیا شناخته می‌شود.

 

وی به عنوان مشاور و مربی فروش برای شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، فورد و Wells Fargo فعالیت کرده است..

گرنت کاردون میلیون‌ها دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی مانند یوتوب و اینستاگرام دارد و تجربیات بی‌نظیر خودش را در این رسانه‌ها و در شاخص‌ترین مجله‌های اقتصادی دنیا مانند مجله‌ی Forbes و the Huffington Post و Success و مجله‌ی Business Insider به اشتراک می‌گذارد. همچنین ویدیوهای وی در یوتوب بیش‌از صدها میلیون بازدید دارد.

 

[bs-quote quote=”ثروتمندان اتفاقی ثروتمند نمی‌شوند و فقرا هم اتفاقی فقیر نمی‌مانند.” style=”style-15″ align=”center” author_name=”گرنت کاردون” author_job=”کارآفرین و مربی و نویسنده آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2018/07/گرنت-کاردون-.jpg”][/bs-quote]

در این سخنزانی یک‌ساعته وی از اهمیت نداشتن اهداف مالی می‌گوید که یکی از دلایل اصلی شکست مالی عده‌ی زیادی از مردم (و شاید شما!) است. وی با داستان زندگی خودش شروع می‌کند و درس‌های بزرگی که از زندگی‌ شصت ساله‌ش یاد گرفته است را بازگو می‌کند.

مهم نیست چقدر پول درمی‌آورید اگر ندانید چطور آن را مدیریت کنید جلوه‌ی خوشی از ثروت نخواهید دید.

گرنت کاردون به این اشاره می‌کند که اکثر مردم توجه کافی به مسئله‌ی پول ندارند و اگر شما هم به آن توجه نمی‌کنید پس نباید منتظر توجه پول به خودتان باشید.

از خصوصیت‌ بارز وی ساده‌گویی مفاهیم در سخنرانی‌هایش است که هر کسی از هر قشری می‌تواند به راحتی گفته‌های وی را متوجه شود.
کاردون شاه‌راهه‌های اصلی بالابردن ثروت و مدیریت درآمد را در این ویدیو به سادگی این جمله برای‌تان شرح می‌دهد:
بیشتر پول دربیار، ذخیره‌ش کن، سرمایه‌گذاری کن و هوای آینده‌ت رو داشته باش!

↓مشاهده لینک‌های دانلود↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است