خلاصه کتاب علم داستان سرایی نوشته‌ی ویل استور

کتابی درباره ذهن

توی دورانی که در مسیر محل کارمون پادکست گوش میدیم و پشت میزمون اخبار میخونیم و بعدش هم برمیگردیم خونه، روی مبل لم میدیم و تلوزیون میبینیم و هله هوله میخوریم، به نظر میاد داستان‌ها عضو جدانشدنی زندگیمون هستن.
البته که فقط شنونده داستان‌ها نیستیم، بلکه دائماً باهاشون درگیریم. داستان سرایی یه مهارت ضروری برای شخصیت اجتماعی ماست. فرقی هم نمیکنه بخوایم غیبت دوستمون رو بکنیم یا سعی در حل یک سوءتفاهم داشته باشیم یا اینکه بخوایم داستانی بنویسم و سناریویی طراحی کنیم.

در این کتاب یاد میگیرید که

چطور با داستان‌هاتون به ذهن آدم‌ها نفوذ کنید و احساساتی‌ شون کنید؟

یاد میگیرید که چطور داستان‌هایی طراحی کنید که شنونده از شنیدن‌شون لذت ببره، چطور کاری کنید مخاطب با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنه و هرچقدر داستان جلوتر میره ذهنش بیشتر درگیر و کنجکاو بشه. قراره که در این خلاصه کتاب راز ساخت یک «داستان فوق‌العاده» رو یاد بگیرید، البته که رازی در کار نیست فقط قراره نگاه عمیقی به روش کارکرد مغز بندازیم!

 

دانلود خلاصه کتاب

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت وز می‌گوید

    سلام
    اصلا اجازه ثبت نام نمی‌دهد یا میگه شماره اشتباهه یا میگه شماره یافت نشد در هر صورت همش ایراد میگیره و اجازه ثبت نام نمیده

    1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

      سلام عزیز. شماره‌تون در قسمت پشتیبانی آنلاین در منوی سایت با دوستان فنی در ارتباط بذارید مشکل‌تون رو حل می‌کنن

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**