آرزوی شما یا آرزوی دیگران – داستانی که معنای واقعی موفقیت را فاش کرد

گاهی انسان‌ها شباهت زیادی به پروانه پیدا می‌کنن. همون‌طور که پروانه‌ها عاشق گل‌ها و نور هستن، انسان‌ها هم به ثروت، پیروزی و موفقیت، عشق می‌ورزن. به همین دلیل، وقتی افراد موفق رو می‌بینیم، با خودمون فکر می‌کنیم که اونها عجب آدم‌های باحالی هستن که تونستن به چنین موفقیت‌های بزرگی برسن. غافل از اونکه ما فقط، نیمی از موفقیتشون رو می‌بینیم؛ نیمه دیگر موفقیت اونها به احساسی که در قلبشون دارن بستگی داره. اگر از موفقیت خودشون خوشحال باشن، اونها واقعا آدم‌های موفقی هستن. اما اگر از موفقیتی که دیگران آرزوی اون رو دارن، احساس بدی داشته باشن، اون آدم‌ها بازنده‌های بسیار بزرگی هستن. به این ویدیو به چشم یه تلنگر کوچیک نگاه کنین و به دنبال چهره واقعی موفقیت در قلبتون بگردین.

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت رد می‌گوید

  درود ب سوخت جتی های عزیز و باحال
  بسیار عالی بود مطلب و آموزشی،ولی واسه ی من ب صورت پادکست بود و تصویری نداشت،مشکل از کجاست ؟!
  سپاس از شما

 2. کاربر سوخت جت نی می‌گوید

  سلام. نمیدونم چی شد یک روز ناخودآگاه این سایت رو تو جستجوهام دیدم وقتی به محتوای سایت و مطالب آشنا شدم روز به روز میل و رغبت به تغییر زیاد و زیادتر شد. والان دارم سکوی پرتاب رو گوش میدم و قدم به قدم باهاش جلو میرم. خیلی ممنونم از مدیریت محترم سایت جناب آقای رنه سینایی. خدا بهتون خیر بده.nدر مورد عزت نفس خیلی باید کار کنم nموفق باشید

 3. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  خیلی برام جالب توجه بود. خیلی کم پیش میاد با این دیدگاه به خواسته هامون نگاه کنیم.nدم شما گرم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**