اصل صفر در احساسات – چرا عقل بدون احساس شما را به جایی نمی‌رساند؟

جدال بین احساس و منطق از ابتدای تاریخ همیشه سر زبان‌ها بوده است تا جایی که بسیاری از مردم فکر می‌کنند که احساسات روش نادرست و منطق راه چاره است. هنوز هم کسانی که از احساسات‌شان بهره می‌گیرند را احساساتی خطاب می‌کنند و کمتر کسی پیدا می‌شود که آن را روش درستی برای زندگی بداند.

اما احساسات در ما جزئی از یک سیستم قدرتمند هستند و اطلاعات زیادی از محیط و اطرافیان و خودمان در اختیارمان می‌گذارد که نادیده گرفتن آن یعنی نادیده گرفتن یکی از بینادی‌ترین قدرت‌هایی که در درون خودتان همین حالا در اختیار دارید.

دیوید کارسو  و پیتر سالووی که هر دو از بنیان‌گذاران هوش هیجانی محسوب می‌شوند طبق تحقیقاتی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که کسانی که در حرفه‌هایشان از هوش هیجانی بالایی برخوردارند و به موفقیت‌های گسترده‌ای در زندگی می‌رسند به طور ویژه‌ای از احساسات‌شان استفاده می‌کنند.

در این ویدیوی آموزشی یاد می‌گیرد که چطور احساسات‌تان را بیشتر جدی بگیرید و در کنار منطق بتوانید احساسات‌تان را هم برای تصمیم‌گیری در زندگی و کار و روابط استفاده کنید.

↓↓ مشاهده‌ی ویدیو  ↓↓

 

23 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

    سلام عرض ادب وقتتون بخیر
    اره منم خیلی مواقع از احساسم کمک گرفتم و دقیقا مخالف منطق بوده و درست هم بوده.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**