اصل صفر در احساسات – چرا عقل بدون احساس شما را به جایی نمی‌رساند؟

جدال بین احساس و منطق از ابتدای تاریخ همیشه سر زبان‌ها بوده است تا جایی که بسیاری از مردم فکر می‌کنند که احساسات روش نادرست و منطق راه چاره است. هنوز هم کسانی که از احساسات‌شان بهره می‌گیرند را احساساتی خطاب می‌کنند و کمتر کسی پیدا می‌شود که آن را روش درستی برای زندگی بداند.

اما احساسات در ما جزئی از یک سیستم قدرتمند هستند و اطلاعات زیادی از محیط و اطرافیان و خودمان در اختیارمان می‌گذارد که نادیده گرفتن آن یعنی نادیده گرفتن یکی از بینادی‌ترین قدرت‌هایی که در درون خودتان همین حالا در اختیار دارید.

دیوید کارسو  و پیتر سالووی که هر دو از بنیان‌گذاران هوش هیجانی محسوب می‌شوند طبق تحقیقاتی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که کسانی که در حرفه‌هایشان از هوش هیجانی بالایی برخوردارند و به موفقیت‌های گسترده‌ای در زندگی می‌رسند به طور ویژه‌ای از احساسات‌شان استفاده می‌کنند.

در این ویدیوی آموزشی یاد می‌گیرد که چطور احساسات‌تان را بیشتر جدی بگیرید و در کنار منطق بتوانید احساسات‌تان را هم برای تصمیم‌گیری در زندگی و کار و روابط استفاده کنید.

↓↓ مشاهده‌ی ویدیو  ↓↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

23 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. محمد رجایی می گوید

    سلام عرض ادب وقتتون بخیر
    اره منم خیلی مواقع از احساسم کمک گرفتم و دقیقا مخالف منطق بوده و درست هم بوده.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**