این برنامه 24 دقیقه ای روزانه انرژی شما را 24 برابر میکند

زمان تنها سرمایه ای است که همه به میزان مساوی از آن دارند اما همه به میزان مساوی از آن استفاده نمیکنند…

تعریف رابرت کیوساکی از سرمایه این است : سرمایه چیزیست که پول وارد جیب شما میکند.
خیلی ها پول را سرمایه میدانند، زیرا پول به آنها کمک میکند تا پول بیشتری تولید کنند (سرمایه گذاری در بورس، املاک و …) اما همـــه متفق القولند که زمـــان سرمایه ای به مراتب به ارزش تر از پول است.

زیرا؛ با زمان میشود پول بدست آورد، اما با پول نمیتواند زمان بدست آورد…

زمان، با ارزش ترین سرمایه ی خدادای انسان هاست، اما چرا بعضی ها از آن نهایت استفاده را می برند اما دسته ای دیگر آنرا فقط تلف میکنند؟

فرض کنید در یک بانکی شما یک حساب بانکی داشتید، که به طرز معجزه آسا (و کاملا قانونی) هر روز 86400$ دلار به آن واریز میشد و شما فقط میتوانستید در همان روز از آن استفاده کنید… شما میتوانید آنرا هدر دهید و یا میتوانید از آن در ساخت چیزهایی که در آینده هم میتوانید از آنها استفاده کنید، خرج کنید.

اینکه چه تصمیمی راجع به این حجم پول بگیرید، به عهده شماست؛ همینطور نتیجه آن !

جالب نیست؟ این مقدار پول، دقیقا ثانیه هایی هستند که شما در روز دارید… شما هر روز 86400 ثانیه در اختیار دارید، میتوانید این ثانیه ها را با خوابیدن، تماشای تلوزیون و بیکار بودن تلف کنید و یا از آن نهایت استفاده را ببرید و بنیان ثروت و سعادت آینده تان را بسازید.

در دنیای کارآفرینی زمان  اولین و با ارزشترین سرمایه هر کارآفرین است، یک کارآفرین نمیتواند مقدار ثانیه های روزانه اش را افزایش دهد، اما میتواند از آنها استفاده بهتر، موثرتر و با بهره وری بیشتری داشته باشد.

یکی از بهترین و تاثیرگذار ترین زمان روزانه دقیقا اولین ساعات پس از بیدار شدن از خواب است. برنامه روزانه صبحگاهی شما میتواند موفقیت روزانه تان را در کار، زندگی و روابط تان تضمین کند.

شما میتوانید خیلی راحت هنگام زنگ ساعت بیدار باش تان آنرا خاموش کنید و در رختخواب تان جابجا شوید و 2 ساعت دیگر بخوابید و یا انرژی روزانه تان را برای موفقیت فقط با این برنامه 24 دقیقه ای صبحگاهی 24 برابر افزایش دهید…

 

جیم ران 2

 

اگر میخواهید هر روزتان را پرانرژی، بانشاط و با انگیزه قوی شروع کنید؛ این برنامه 24 دقیقه ای مخصوص شماست و برای شما طراحی شده.

در این برنامه 24 دقیقه ای که باید هر روز صبح بلافاصله پس از بیدار شدن اجرا کنید، انرژی فوق العاده زیادی کسب میکنید، انگیزه زیادی برای بدست آوردن اهدافتان خواهید داشت و با کمترین حد استرس و فشار ذهنی ممکن روزتان را شروع خواهید کرد.

برنامه صبحگاهی ای که در این مقاله برای شما آماده کردیم، در واقع ترکیبی از بهترین عادات روزانه با حداقل زمان تاثیرگذاری و ترکیب آن است.

این برنامه برای تمام کسانی که روزانه زمان محدودی دارند اما میخواهند در کوتاه ترین زمان ممکن، انرژی، چشم انداز و انگیزه کافی برای تمام طول روزشان داشته باشند،  طراحی شده…

پس نه تنها آنرا بخوانید
بلکه کافیست به مدت 21 روز آنرا اجرا کنید تا تبدیل به عادت شود و پس از آن از انرژی فوق العاده و انگیزه بالای روزانه تان نهایت استفاده را ببرید.

این برنامه 24 دقیقه ای
روزانه انرژی شما را 24 برابر میکند :

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت lriz می‌گوید

  جالب بود. ممنون . انجام میدم

 2. کاربر سوخت جت iyam می‌گوید

  سلام
  سایت جالبی دارید
  اما من یک سبک ورزشی بوجود آوردم برای پیشبرد آن چه کنم که موفق شوم ممنون

 3. کاربر سوخت جت idsh می‌گوید

  من اولین باره این مطلب رو میخونم
  ولی مدت زیادی این عادات رو دنبال کردم
  واقعا تاثیر زیادی توی بالا نگه داشتن سطح انرژی در طول روز داره
  البته من نیم ساعت مطالعه و چند دقیقه دوش گرفتن هم داشتم ، که کلا یک ساعت میشد همشون

 4. کاربر سوخت جت idsh می‌گوید

  عالی بود مرسی

 5. کاربر سوخت جت onor می‌گوید

  لطفا زود به زود مطلب بزارید
  ممنون

 6. کاربر سوخت جت a ph می‌گوید

  انصافا سایت خوبی دارید-پاینده باشید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**