تنها راز مقاومت – سخنرانی نایاب از باب پراکتور

باب پراکتور از اولین کسانی است که توانست توسعه‌ی فردی را به دنیا معرفی کند. وی که از شاگردان ارل ناتینلگل بود با آموز‌ه‌های ناپلئون هیل نه تنها توانست خود به ثروت قابل‌توجهی برسد بلکه افراد زیادی را نیز در طول چندین سال آموزش و سخنرانی به موفقیت‌های قابل‌توجهی برساند.

در این ویدیوی آموزشی باب پراکتور سخنران و کارآفرین آمریکایی در مورد یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های موفق‌ترین افراد جهان صحبت‌ میکند. ویژگی‌ای که تمایز میان شکست و موفقیت را در شرایط سخت پیش‌بینی می‌کند. اگر در پیگیری اهداف خود تا انتها مشکل دارید و زود تسلیم می‌شوید این ویدیوی آموزشی کوتاه را از دست ندهید.

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. mahdi می گوید

  دوستان قرار نیست از همون اول که تصمیم گرفتید تغیر کنید مسیر درست و عیبی رو پیش برید ،،،مخصوصا تو اولای راه فقط یاد بگیرید ، کتاب بخونید ،از مطالب همین سوخت جت بهترین استفاده رو کنید کم کم پیشرفت رو احساس میکنید ،مغرور هم نشید چون همین مغرور باعث شد من چندین با به زمین بخورم >>>>برای شروع دوره سکوی پرتاب واقعا خیلی میتونه مفید باشه

 2. ساحل السادات می گوید

  سلام دوستان مطالب عالی من دارم دنبال مطلبی میگردم مربوط به ۶ دلیل برای اینکه قدم اول رو برداریم ولی پیدا نمیکنم؟؟

 3. سپهر ستوده می گوید

  چطور ویدیو را ببینیم؟

 4. زهره گلزاری می گوید

  من هنوز گوش نکردم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**