از این تکنیک بنجامین فرانکلین برای نفوذ در قلب هر کسی استفاده کنید

قدرتی را تصور کنید که می‌توانستید هر کسی را به انجام هر کاری متقعاد کنید!قدرتی که احتمالا زیربنای موفقیت تمام رهبران بزرگ تاریخ است. کسانی که می‌دانند چطور دیگران را هم‌کیش خود کنند و دشمنانشان را به دوستانشان تبدیل کنند.

قدرت دوست‌یابی و علاقه‌مند کردن دیگران به خود، از اساسی‌ترین قدرت‌های فروشندگان برجسته و کسانی است که مردم بی‌چون‌وچرا آن‌ها را دوست دارند.

 

تحقیقاتی در آمریکا نشان داد که در بیشتر حرفه‌ها ، بیش از دو سوم موفقیت در عرصه‌های شغلی به هوش اجتماعی اشخاص بستگی دارد!این نسبت در جایگاه‌های رهبری کسب‌وکار به بیش از چهار پنجم می‌رسد.

این قدرت همان دلیل پنهانی است که شما بدون اینکه خبر داشته باشید از یک فروشنده‌ی خاص خرید می‌کنید در حالی که می‌دانید اجناسش لزوما ارزان‌تر یا باکیفیت‌تر از بقیه نیست.

این همان قدرتی است که معلم کلاس چهارم‌تان را همیشه به یاد دارید اما دوست ندارید برای یک بار دیگر چشم‌تان به معلم عربی دوم راهنمایی بیافتد.

با وجود اینکه بیشتر این مهارت کاملا اکستابی است اما قدرت نفوذ در قلب دیگران را تعداد کمی از افراد در اختیار دارند. این تعداد همان رییس‌هایی هستند که کارمندانشان با عشق خالص برایشان کار می‌کنند. همان رهبران سیاسی هستند که قاب عکس‌شان در خانه‌ی همه‌ی پیروانشان به دیوار آویخته شده است.

قدرت ایجاد عشق در دیگران است که نمی‌دانید چرا لبوفروش سرکوچه درآمدش از شغل پرطرفدار شما بیشتر است. دلیلش ساده است، مردم او را دوست دارند، آنقدر دوست دارند که گاهی بدون دلیل هم کمی کنارش می‌ایستند و از او خرید می‌کنند.

اگر تا به امروز تصورتان این بوده که شما از این افراد نیستید
و نمی‌توانید باشید یک خبر خوب برای شما دارم:
کاملا اشتباه فکر می‌کنید!

این قدرت یادگرفتنی است و شما هم می‌توانید یکی از این افراد باشید.

نفوذ در قلب دیگران هیچ ربطی به قیافه، جنسیت، نژاد و عطرهای گران‌قیمت ندارد.

کافی است راه و روشش را یاد بگیرید
و به اندازه‌ی کافی آن‌‌ را تمرین کنید
تا زمانی که خودتان هم باور نمی‌کنید چقدر اطرافیان‌تان شما را دوست خواهند داشت.

بنجامین فرانکلین از رهبرانی بود که به خوبی می‌دانست چطور هر کسی را با خودش همراه کند. در واقع قدرت روابط اجتماعی او بود که امروزه حتی بعد از دویست سال از او به عنوان یکی از رهبران اسطوره‌ای آمریکا یاد می‌کنند. اگر با قدرت روابط اجتماعی‌اش نمی‌توانست همتایانش را در سراسر کشور گردآوری کند و دشمنانش را آرام کند امروز به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رهبران تاریخ ایالات متحده شناخته نمی‌شد.

در این ویدیو یکی از تکنیک‌های معروف اما بسیار موثر او را یاد می‌گیرد که فرانکلین برای همراه کردن یکی از اصلی‌ترین منتقدانش استفاده کرد.  این تکنیک طوری جواب داد که نه تنها او را به یکی از بهترین دوستان فرانکلین تبدیل کرد بلکه امروزه این تکنیک به طور کلی به نام تکنیک بنجامین فرانکلین شناخته می‌شود.

تــوجـــه:
اگر تحمل فوران عشق دیگران را به سمت خودتان ندارید
از این تکنیک زیاد استفاده نکنید!

در این ویدیوی آموزشی و با کمک این تکنیک یاد می‌گیرد:

 • چطور بدون متوجه شدن افراد وارد قلب‌شان شوید؟
 • جطور کاری کنید که دیگران خودشان تصمیم بگیرند که شما را دوست داشته باشند؟
 • چطور هر کسی را به انجام هر کاری متقاعد کنید؟
 • چگونه در دیگران احساس ارزشمندی ایجاد کنید؟
 • چطور دشمنانتان را به دوستانتان تبدیل کنید؟

↓ مشاهده و دانلود ویدیوی تکنیک نفوذ در قلب‌های بنجامین فرانکلین ⇓

11 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 8181 می‌گوید

  سلام،موضوع با ویدیو کاملا بررسی شد
  من یک فروشنده و فروشگاه دار رایانه و موبایل هستم،جالبه بدونید مشتریهای زیادی دارم که به خاطر رفتار خوب من که بهشون حس مثبتی میده به مشتری ثابت فروشگاه تبدیل شدن اما اینجا عیبی وجود داره.. اول اینکه با ایستادن زیاد در فروشگاه وقت فروشنده گرفته میشه برای اینکه حس نزدیکی با من و همکارم میکنن دوم اینکه اگر کمی ناراحت باشیم خیلی زودرنج میشن چون حس میکنن به ما نزدیکن.. توجه کنید که چقدر دیگرانو به خودتون نزدیک میکنید تا دچار اختلال نشید.. با تشکر

 2. کاربر سوخت جت تی می‌گوید

  سلام جالب بود و مکمل این صحبت‌ها کتاب آیین دوست یابی نوشته دیل کارنگی هستش که میگه مهمترین حس آدمها حس مهم بودن هست که واسه داشتن رابطه خوب با بقیه باید یک تحسين واقعی کنی از اونا

 3. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  سلام به نظرم نکته کابردی بود

 4. کاربر سوخت جت 1362 می‌گوید

  عالی بود

 5. کاربر سوخت جت kvh می‌گوید

  عالی بوده

 6. کاربر سوخت جت nafi می‌گوید

  درود بر شما
  خيلي خوب و روشن بيان شده و قابل استفاده است.

 7. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  سلام ، خوب من هم این ویدو را دیدم بسیار عالی فرض کنیم ما هم این شیوه را موفق شویم که در جامعه رشد کنیم ونام مان به زبان همه باشد اولا ظرفیت وخلاقیت استعداد خود را به کمال برسانیم از همه مهم تر اینکه قدرت نفوذ بر ترس را تقویت بدهیم در وجودمان واعتماد به نفس وهمچنان هر باریکه قرار باشه در کارمان موفق نشدیم خوب هیچ تاثیر منفی بالای اعتماد وروحیه مان نگذارد .

 8. کاربر سوخت جت heri می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر
  این ویدئو رو دیدم، بنظرم کلیدواژه‌هایی که گفتید بسیار درست و کاربردیه و از این بابت ممنونم.
  2نکته کلیدی وجود داره:
  1ول، ممکنه همه از این تکنیکها به طور ناخودآگاه در طول روز استفاده کنن ولی درک موضوع، میتونه توانمندی فرد رو در استفاده از اون بالا ببره
  دوم, بنظرم در قسمت آخر ویدئو یه استنباط کوچیکی رو به نادرستی ارائه دادید… یعنی مسیر رو از ابتدا درست رفتید ولی تهش در بعضی از پیشنهاداتون اشتباه داشتید… منظورم اینه هر درخواستی نباید از طرف مقابل مطرح بشه … بلکه درخواستهایی از جنس مشارکت در تصمیم گیری، یا مشورت یا تعریف و تمجید باشه..

  ولی در مجموع، بسیار سپاسگزارم از شما بابت این ویدئو

 9. کاربر سوخت جت مه می‌گوید

  من نتونستم فیلمو ببینم
  لطفا اشتراک رو ارزونتر کنید هر کسی نمیتونه بخره

 10. کاربر سوخت جت بی می‌گوید

  من ویدیو شما رو کامل دیدم، بنظر میاد این‌تکنیک بسیار کاربردی باشه برای افرادی که تمایل دارند با افراد جدیدی که بهشون علاقه دارند یا اینکه واسشون منفعتی داره ارتباط با اون آدم.
  حتما در فرصتی مناسب از این تکنیک‌استفاده میکنم و نتیجه رو باهاتون به اشتراک میزارم. امیدوارم همیشه تندرست و حالتون عالی باشه.

 11. کاربر سوخت جت 7777 می‌گوید

  سلام بنظرم تکنیک خیلی خوبی بود ودر اولین فرصت امتحانش میکنم وحتما جواب شو برای شما ارسل میکنم
  با آرزوی سلامتی برای شما ،خا نگه دار

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**