دانلود کتاب شش کلاه تفکر از ادوارد دوبونو – کتاب صوتی و PDF

کتاب شش کلاه تفکر به شما ابزار های ارزشمندی برای بحثای گروهی و تصمیم گیری شخصی ارائه میده. کتاب به شما راه تقسیم بندی انواع تفکر رو نشون میده و به شما و گروهتون کمک می کنه تا از مغزتون با جزئیات بیشتر، منسجم تر و موثر تر استفاده کنین.

دانلود کتاب شش کلاه تفکر
نوشته‌ی ادوارد دوبونو

 

درباره نویسنده‌ی کتاب Six Thinking Hats:‌ ادوارد دوبونو

ادوارد د بونو دارنده بورسیه رودز از دانشگاه آکسفورده. و از دانشگاه های آکسفورد، کمبریج، دانشگاه لندن و هارواردن برای سخنرانی دعوت شده. در دوران حرفه ایش، به شرکتای چند ملیتی مثل آی بی ام، پروکتر اند گمبل (Procter & Gamble)، شرکت شل (Shell) و فورد مشاوره داده. کتابای پرفروشش، شامل تفکر جانبی (Lateral Thinking)،  دوره تفکر د بونو (De Bono’s Thinking Course ) و به کودکتون یاد بدین که چطور فکر کنه (Teach Your Child How to Think) هستن.

از چیزهایی که در این خلاصه یاد می‌گیرید:

 • چه زمانی برای ابراز احساسات مناسبه.
 • چرا جلوگیری از خوردن توتای اشتباه مهمه.
 • چطور یک شرکت، مشکلی که هر روز صد هزار دلار خرج داشت رو در دوازده دقیقه حل کرد؟

دانلود کتاب صوتی و PDF خلاصه
« ↓ شش کلاه تفکر ↓»

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ان می گوید

  کلاه ششم چی بود ؟
  تو خلاصه ک نبود اصلا

 2. کاربر سوخت جت دی می گوید

  ویلیام گلاسر روان شناس بزرگ آمریکایی یک نظریه دارد با مضمون نظریه انتخاب که بنده این نظریه را در زندگی شخصی ام زیاد بکار می برم. مفهوم کلی و برداشت شخصی من این است که ما انسان ها از صبح که آماده کارهای روزانه می شویم با گزینه های متفاوت و مختلف برای انتخاب مواجه هستیم حال ما با توجه به نیاز شخصی و نیز با توجه به نقش هایی که در محل زندگی محل کار در شهر با نقش هایی مرتبط با سن و مسئولیت هایی که داریم برخورد ما با این گزینه ها و شکل انتخاب ما متفاوت میشه.اما نهایتا تمام زندگی حال و آینده ی ما و حتی گذشته ی ما در گروی همین انتخاب ها بوده است.
  آقای سینانی و آثای یکانی هم در آخرین پادکست مشترک شون به این موضوع اشاره داشتند. پس به خاطر خودمان مراقب انتخاب هامان باشیم.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**