چرا دنیای تبلیغات به سر رسیده و چه چیز بسیار مهمتری جایگزین آن شده است؟

روزگاری که تبلیغات در روزنامه‌ها چاپ می‌شد و به دست مردم می‌رسید بعد با ظهور رادیو و تلویزیون شرکت‌ها فرصت خوبی داشتند که محصولات و خدمات‌شان را به گوش جمعیت بیشتری از مردم برسانند که استراتژی نسبتا موفقیت‌آمیزی بود. زیرا شرکت‌ها هنوز آنقدر زیاد نشده بودند و از بین آن‌ها نیز مواردی که بیشتر به گوش مردم میخورند شانس برنده شدن بیشتری داشتند.

با ظهور اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و در کنار آن گسترش تعداد کسب‌وکارها با اینکه فرصت‌های تبلیغات سربه‌فلک کشید و روز به روز هر جایی که می‌رویم دنیای‌مان پر از تبلیغات شده اما شواهد حاکی بر این است که تبلیغات دیگر واقعا جایگاه قبلیش را ندارد.

حقیقت این است که مردم خسته‌ شده‌اند. در بین بمبارانی از تبلیغات که از صبح تا شب با آن مواجه می‌شوند تمام سعی‌شان را می‌کنند که کمی از آن رهایی یابند. امروزه با وجود این همه تبلیغات، چیزی که شرکت‌ها را از هم متمایز می‌کند و باعث میشود که کسب‌وکارها خودشان را در دل مردم جا بیاندازند بسیار متفاوت است که در این پادکست کامل به آن می‌پردازیم.

 

دانلود این پادکست

 

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. Zahranikookar می گوید

  ممنونم ازتون‍♀️

 2. کاربر سوخت جت 3441 می گوید

  خیلی خیلی عالیه.ممنون از اینهمه توضیحات

 3. بشارتیان می گوید

  ممنون از توضیحات خوب و کاربردیتون

 4. زینب حیدری می گوید

  بسیار عالی

 5. saeedqwe63 می گوید

  سلام و عرض خسته نباشید
  لطفا درباره موضوعات بازاریابی و مارکتینگ و تبلیغات و شگرد های رسانه ای بیشتر محتوا تولید کنید
  ممنون از زحمات شما

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**