عادت های خوب و مثبتی که زندگی‌تان را بلافاصله دگرگون می‌‌کند

همه ما دوست داریم به اهدافمان برسیم و موفق شویم اما گاهی این اتفاق نمی افتد. دلایل زیادی برای عدم موفقیت  وجود دارد یکی از مهم ترین آن ها عادت های منفی و بد ماست. و شاید باور نکنید که کاشت عادت های خوب چطور می‌تواند زندگی‌تان را دگرگون کند

شما چه عادت هایی دارید؟

تا به حال به عادت های خود فکر کردید؟

َاز تاثیر عادت ها بر زندگی تان خبر دارید؟

شاید از این حرف من تعجب کنید  اما برخی ها خودشان را به شکست عادت دادند. به همین دلیل هر کاری که بخواهند انجام دهند طبق عادتشان شکست می خورند.

البته همان طور که عادت های بد و منفی باعث می شوند ما شکست بخوریم، عادت های مثبت و خوب هم می توانند کمک کنند تا موفق تر شویم.

حتما این جمله را شنیدید: فلانی خیلی خوش شانس است و دست به هرکاری بزند موفق می شود. یا فلانی خیلی بدشانس است و در هر کاری شکست می خورد.

من معتقدم آدم خوش شانس و بدشانس وجود ندارد فقط بعضی افراد با تقویت عادت های خوب تبدیل به فردی موفق می شوند و در نقطه مقابل افرادی هم وجود دارند به خاطر عادت های منفی شان دست به هر کاری بزنند موفق نمی شوند.

در ادامه دوست دارم درباره چهار تا از عادت های خوب و بسیار قوی صحبت کنم که با تقویت این عادت ها در خود می توانید زندگی تان را تغییر دهید.

 

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت مه می‌گوید

    دقیقا آدم خوش شانس و بد شانس وجود نداره. همش به افکار و باورهای محدود کننده یا حتی افکار درست و باور فراوانی هست که در خودمون به وجود آوردیم.

  2. کاربر سوخت جت sina می‌گوید

    سلام متشکرم از مقاله خوب شما
    عالی بود
    همیشه موفق همیشه پایدار

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**