چرا قانون ارتعاش تاثیرگذارترین قانون زندگی‌تان است؟ در حالی که 99 درصد مردم دنیا آن را نادیده گرفته‌اند

در سن 26 سالگی وقتی کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” را مطالعه کرد، آغاز تحول در زندگی اش بود. او با خواندن این کتاب و رعایت کردن دستورات درج شده در کتاب شروع به کسب موفقیت های زیادی در زندگی اش کرد. منظورمان از باب پراکتور است.

اگر در قفسه کتاب فروشی های شهرتان یا در فروشگاه های اینترنتی کتاب به دنبال کتاب های انگیزشی و آموزش موفقیت فردی باشید، به احتمال خیلی زیاد یکی از کتاب های باب پراکتور به چشم تان خواهد خورد.

باب پراکتور استاد معروف موفقیت فردی و مالی است که در  سراسر جهان شناخته شده است. او که بیش از 50 سال است به تدریس روش های موفقیت به مردم می پردازد، امروز او به نام‌ترین سخنرانان و نویسندگان جهان در حوزه‌ی موفقیت و قانون جذب است.

پایه و اساس قانون جذب بر قانون ارتعاش است و این در حالی است که بیشتر کسانی که با قانون جذب آشنایی دارند و یا خواسته‌اند از آن استفاده کنند از این قانون به درستی آگاهی ندارند و دلیلش هم این است که در کتاب و فیلم راز که منابع اصلی توضیح قانون جذب برای مردم بودند به این قانون اشاره‌ای نشده بود. اما در این ویدیو که به صورت اختصاصی در اختیار کاربران ویژه سوخت جت قرار گرفته است باب پراکتور توضیح می‌دهد که چرا پایه و اساس تمام ارتباطات در این دنیا از جمله ارتباط شما با پول و ثروت و سلامتی بر اساس قانون ارتعاش است.

در این ویدیو باب پراکتور به بررسی و توضیح قانون ارتعاش می‌پردازد که به نظر وی پایه و اساس قانون جذب بر اساس قانون ارتعاش شکل گرفته‌ است. یکی از کسانی که در فیلم راز نقش داشت خود باب پراکتور بود اما در این ویدیوی ذکر می‌کند که بسیاری از مردم به دلیل نبود توضیحی در مورد قانون مهم ارتعاش در فیلم و کتاب راز بسیاری از مردم از کارکرد درست این قانون آگاه نیستند و در نتیجه نمی‌توانند از قانون جذب نتیجه‌ای بگیرند.

تا زمانی که نتوانید قانون ارتعاش را که در واقعا پایه و اساس ارتباط همه چیز در این جهان هستی است به خوبی درک کنید استفاده از قانون جذب به تنهایی نمی‌تواند جواب‌گوی شما باشد

به طور خلاصه می‌توان گفت که ما بر اساس نظام باورهای خود، احساسات و حال خود را می سازیم. احساسات ما کیفیت فرکانس ذهنی-فکری ما را مشخص می کند. فرکانس همان سطح و کیفیت انرژی کار ذهن و یا بهتر بگوییم، کار تولید فکر در مغز است. پس اگر فکر خوب بکنید، فرکانس شما خوب و مثبت خواهد بود و اگر افکار غالب شما خوب و سازنده و مثبت باشد، باورهای مثبتی در شما شکل و ریشه میگیرد، و باورهای مثبت و قدرتمند در شما احساسات عالی و اشتیاق سوزانی برای “داشتن” و “بودن” بهتر و خوب تولید می کند و این می شود نقش مهم قانون ارتعاش در زندگی.

↓↓ مشاهده ویدیوی قانون ارتعاش باب پراکتور ↓↓

 

 

 

8 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت رع می‌گوید

  خوب بود ایشون فقط کمی در مورد قانون ارتعاش صحبت میکنند اما در مورد نحوه ی استفاده از آن چیز زیادی نمیگونید.
  مثل چیه؟ مثل اینکه میری پیش یه روانشناس و اون بهت میگه مثلا افسردگی داری و چیزی در مورد اینکه چطور افسردگی رو کنار بزاری چیزی نمیگه
  این ویدیو هم بیشتر تبلیغی بود برای دوره سیستم ارتعاش ثروت!!

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   دوست عزیز سلام، آموزش رو قدم به قدم پیش برید. قدم اول شناخت کامل این قانون و درک درست از آن هست. برای همین در جلسه آخر سلسله دروس سکوی پرتاب که ۳۳ جلسه‌ هستش به قانون ارتعاش پرداختیم و برای همینه که این قانون رو در عرض ۳ ماه در دوره سیستم ارتعاش تدریس میکنند جناب مهندس سینانی.

 2. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  عالی

 3. کاربر سوخت جت dori می‌گوید

  perfect

 4. کاربر سوخت جت ده می‌گوید

  عالی

 5. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  عالی

 6. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  بسیار عالی

 7. کاربر سوخت جت ست می‌گوید

  سلام ویدیو پخش نمیشه؟ لطفا بررسی کنید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**