قانون جذب | 13 تکنیک قدرتمند برای جذب پول و روابط (+1 تکنیک محرمانه)

اگر میخواهید استاد قانون جذب شوید، این روش‌های قدرتمند و عالی جذب ثروت، سلامتی و ارتباطات را نیاز دارید...

آیا تکنیک هایی برای به واقعیت پیوستن آرزو هایتان میخواهید، که واقعا کار کند؟
واضح است که قانون جذب همیشه در حال کار است.

اما قطعا باید روش هایی برای کنترل بهتر نتایج وجود داشته باشد. اینطور نیست؟
امروز، روز شانس شماست…

اگر هنوز به نتایجی که آرزویش را دارید، نرسیده اید، آماده تغییر باشید. من چیزی که لازم دارید را در این مقاله میخواهم به شما آموزش بدهم… یعنی تکنیک‌های کاربردی و دقیق و صد البته قدرتمند قانون جذب که فقط چند نمونه از تمرینات ماه دوم شرکت کنندگان کارگاه سیستم ارتعاش ثروت است.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین معماهایی است که هر انسانی در طول زندگی با آن روبه رو میشود.تعداد بسیار کمی از افراد هستند که از تاثیر این قانون بر روی زندگی روزمره خود با خبر هستند و از آن در جهت بهبود زندگی خود استفاده میکنند.ذهن ما همانند یک آهنربای بسیار قوی همواره در حال جذب اتفاقات مثبت و منفی میباشد پس میتوانیم این نتیجه را بگیریم که در صورتی که قانون جذب را به درستی درک کنیم و آن را یاد بگیریم به قدرتی دست پیدا میکنیم که به واسطه آن میتوانیم احساسات و تصویر های ذهنی خود را به واقعیت تبدیل کنیم و دیگر از شر اتفاقات و حوادت بد و ناگوار خلاص شویم.

تاریخچه قانون جذب

قبل از سفر در طول تاریخ برای بررسی تاریخچه قانون جذب ، به این نکته توجه کنید که شما میتوانید این قانون را همانند بسیاری از افراد که توانستند به کمک آن تاریخ ساز شوند استفاده کنید یا آن که ان را نادیده بگیرید و در طول زندگی با حوادث غیر مترقبه ای مواجه شوید و تعجب کنید که فلان چیز چرا برای من اتفاق افتاد.
صد ها سال پیش و برای اولین بار قانون جذب توسط بودا به افراد آموزش داده شد. بودا بر این باور بود که چیزی که شما به آن تبدیل میشوید همان چیزی است که به آن فکر کردید به صورت خیلی ساده زندگی شما توسط افکارتان ساخته میشود.
این جمله و تفکر پایه و اساس قانون جذب را شکل میدهد.سال ها بعد در فرهنگ غرب باوری با شاخصه های قانون جذب به نام کارما ایجاد شد که امروزه و توسط جوامع بی شماری مورد تایید قرار گرفته است که به طور ساده میتوان آن را این گونه بیان کرد که پیامی که به این دنیا ارسال میکنی (عصبانیت یا شادی ، عشق یا نفرت) در پایان به زندگی خودت باز میگردد.

آیا قانون جذب دروغ است ؟

پس از بررسی کلیت قانون جذب و تاریخچه آن این سوال شاید برایتان پیش اید که آیا اصلا قانون جذب وجود دارد یا این که دروغی بیش نیست
همان طور که در بالا توضیح دادم افراد بسیاری همانند شکسپیر ، آیزاک نیوتن ،بتهوون و … در طول زندگیشان از این قانون استفاده کردند و توانستند در کارهایشان به اسطوره تبدیل شوند
حال با یک مثال ساده میخواهم یک بار برای همیشه این بحث را به اتمام برسانم زیرا اگر بخواهیم این قانون را نادیده بگیریم مانند این است که بخواهیم بزرگترین قانون کائنات را به حال خود ول کنیم
شاید شما در مرحله اول و به کمک قانون جذب نتوانید یک لامبورگینی آخرین مدل را تهیه کنید اما به وسیله آن میتوانید ساده ترین کار ممکن یا به عبارتی قدم اول در جهت خرید ماشین رویاییتان را بردارید.قدم اول چیزی نیست جز داشتن حال خوب شما در صورتی که حال خوب و آرامش خاطر داشته باشید تصمیمات بهتری میگیرید که همین سبب میشود نتایج بهتری را در طول زندگی خود بدست آورید.

 • پادکست شماره 35-قانون جذب: حقیقت معنوی یا دروغ تجاری؟  دانلود کنید

با همه این تفاسیر در این مقاله به شما 13 تکنیک قانون جذب میخواهم آموزش بدهم… ترفند هایی که برای شما به نتایج واقعی منجر می شوند. به علاوه یک تکنیک هدیه که در پایان مقاله با شما درمیان خواهم گذاشت. بدون مقدمه بیشتر به سراغ ترفند اول میرویم :


چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

تکنیک قدرتمند قانون جذب پول


۱ » تکنیک قانون جذب | حلقه قدردانی درست کنید

 

قدردانی یعنی به خاطر لحظه حال شکرگزار باشید.
نه تنها افکار، بلکه باید احساس مربوط به شکرگزاری داشته باشید.

داشتن احساس شکرگزاری، وقتی به درستی انجام شود میتواند در انرژی ارتعاشی شما تغییر بزرگی را ایجاد کند.
[bs-quote quote=”در میان احساسات انسان، قدردانی سالم ترین احساس است.برای چیز که دارید، هرچه قدردانی خود را بیشتر ابراز کنید، احتمال اینکه چیز های بیشتری برای قدردانی کردن به دست بیاورید بیشتر خواهد بود.” style=”default” align=”center” color=”#4c4860″ author_name=”زیگ زیگلار” author_job=”نویسنده‌ و مربی فروش آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2018/07/زیگ-زیگلار.jpg”][/bs-quote]
نمودار فرکانس‌های ارتعاشی در قانون جذب
نمودار فرکانس‌های ارتعاشی در قانون جذب

نگاهی به این نمودار انرژی بیندازید…
شکرگزاری، یکی از بالا ترین فرکانس هایی است که شما میتوانید به جهان هستی ارسال کنید.

هرچه فرکانس شما بالاتر باشد، شما به همترازی با خواسته هایتان نزدیک تر خواهید شد. به محض این که هنر قدردانی و شکرگزاری را اجرا کنید، میتوانید یک حلقه قدردانی درست کنید.

حلقه قدردانی وقتی اتفاق می افتد که شما در یک دایره نامحدود از انرژی فراوان قرار می گیرید.

وقتی احساس قدردان بودن می کنید، جهان با دادن چیز های بیشتر برای قدردانی، به شما پاسخ می دهد. قانون جذب اینطور کار می کند. داشتن احساس قدردانی، به شما دلایل بیشتری برای قدردان بودن می دهد.

وقتی که شما در حالت قدردانی هستین، متوجه می شوید که خواسته هایتان حتی از قبل هم سریع تر به وقوع می پیوندند و نعمت و فراوانی بر شما خواهید بارید. و این باعث میشود که قدردانی خود را بیشتر ابراز کنید. و این چرخه ادامه پیدا خواهد کرد.

به این نمودار نگاهی بیندازید.. برای درک بهتر قانون جذب در ابتدا رسیدن به حالت ارتعاشی قدردانی، کمی مشکل به نظر می آید. به یاد داشته باشید که احساس شما، مهم تر از این است که چه می گویید.

» چطور برای تحقق خواسته هایمان وارد یک حلقه قدردانی بشویم؟

برای وارد شدن به یک حلقه قدردانی، باید چند کار ساده را انجام دهید. اول، از شما میخواهم که هر چیزی را که برایش سپاسگزار هستید، برای پنج تا ده دقیقه تصویرسازی کنید. به محض این که به پنج تا ده مورد برای سپاسگزاری فکر کردید، احساسات خود را وارد عمل کنید.

چه احساسی دارد که در واقعیت کنونی زندگی تان این افراد، ابزار ها و مزایا را دارید؟

بعد از چند دقیقه که نسبت به چیز هایی که دارید، احساس خوبی پیدا کردید، باید همه چیز را یادداشت کنید.

بیایید این کار را با هم انجام بدهیم، اینجا چند مثال از مواردی دارم که آنها را نوشته ام:

 • بسیار خوشحالم که سقفی بالای سر و آبی پاکیزه برای نوشیدن دارم.
 • من از شما بابت خواندن این پست ممنونم.و سپاسگزارم که دارم به شما کمک می کنم که آرزو هایتان را برآورده کنید.
 • من به خاطر شریک زندگی ام، که از اشتیاقم برای کمک به دیگران حمایت می کند قدردانم.
 • من بابت خانواده و دوستانم سپاسگزارم.

» آیا مواردی را که به شما احساس شکرگزار بودن می دهد را یادداشت کردید؟

این کاری نیست که فقط یک بار انجامش دهید. اینکه هر روز قدردانی خود را ابراز کنید برای بالا نگه داشتن ارتعاش شما و ادامه حلقه اهمیت دارد.هروقت که توانستید از روی لیستتان بخوانید. یا حتی بهتر، هر روز به لیستتان اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که هرچه بیشتر به کائنات بدهید، از کائنات بیشتر دریافت خواهید کرد. پس عقب ننشینید !

سپاسگذاری از بهترین راه‌های خلق ثروت است که دلیلی و چگونگی این کار را در مجموعه‌ مقاله‌ی سپاسگذاری و خلق ثروت به طور کامل برای شما نوشته‌ایم.


۲ » قانون جذب با روش بالشت

روش دوم تکنیک قدرتمند جذب پول

روش بالش، حالت گسترده عبارات تاکیدی است. برای انجام این ایده:

عبارات تاکیدی خود را روی یک برگه کاغذ بنویسید
و قبل از اینکه خوابتان ببرد، آن را زیر بالشت خود قرار دهید.
[bs-quote quote=”باور دارم، که آخرین چیزی که شب می خوانم، احتمالا موقع خواب به وقوع می پیوندد. شما چیزی می شوید که بیشتر از همه به آن فکر می کنید.” style=”style-7″ align=”left” color=”#646793″ author_name=”دایموند جان” author_job=”هنرمند شهیر آمریکایی”][/bs-quote]

این روش، به سه دلیل برای موثر است:

 • هنگام خواب، این کار الگو های فکری ناخودآگاه شما را دوباره برنامه ریزی می کند.
 • به شما اجازه می دهد که آخرین افکار روزتان، افکاری مثبت باشند. این کار روی حالت ناخودآگاه شما تاثیر مثبت می گذارد. این تاثیر، صبح روز بعد نیز خودش را نشان می دهد.
 • وقتی خوابتان می برد هرگونه مقاومتی که ممکن است مانع تحقق خواسته تان شود از بین می رود. شما از عزمتان برای رسیدن به خواسته تان محافظت می کنید.

لحظه ای که از خواب بیدار می شوید و لحظه ای که به خواب می روید، دوتا از مهم ترین بخش های روزتان هستند. پس داشتن عزم درست برای جلوگیری از تفکر منفی و افکار مزاحم، اهمیت دارد.


تکنیک شماره ۳ قانون جذب » برنامه ریزی دوباره ضمیر ناخودآگاه

بیایید درمورد ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه صحبت کنیم. ضمیر خودآگاه یعنی درک شخصی ما از افکار، احساسات و تجربه ها. ضمیر ناخودآگاه مثل هارد درایو ذهن شماست. ضمیر ناخودآگاه الگوی اطلاعات، داده ها و افکار را جمع می کند تا دلیلی برای کاری که انجام می دهید پیدا کند.

متاسفانه ضمیر ناخودآگاه:

 • با تکرار مکررات توسعه پیدا می کند
 • و هیچ معیاری برای جدا کردن تجربه های خوب از بد ندارد. .

به عبارت دیگر، گاهی اوقات ما به طور ناخواسته الگو هایی را ایجاد می کنیم که بیشتر از مزیت، برایمان ضرر دارن. اینگونه باور های محدود کننده به وجود می آیند.

ضمیر ناخودآگاه شما الگو های فکری را توسعه می دهد که با رویای شما در تضادند و این باعث می شود که رویای شما به واقعیت نپیوندد. برای مثال شما ممکن است به خودتان بگویید:”میخواهم به خانه رویاییم برسم. “در اینصورت، ذهن خودآگاه شما قبول می کند اما شاید الگو های عمیق ضمیر ناخودآگاه قبول نکنند.

این اصلی ترین دلیل افراد، در تحقق خواسته هایشان است. بنابراین به سراغ تکنیک سوم تحقق خواسته ها می رویم.

برنامه نویسی دوباره ضمیر ناخودآگاه، دوباره نوشتن الگو های فکری منفی یا ناخواسته است. وجایگزین کردن آنها با نشانه های درستی است که به شما در تحقق خواسته هایتان کمک می کند.

موثر ترین راه برای بازنویسی الگوی های فکری، استفاده از عبارات تاکیدی در حالت نیمه خودآگاه است.

عبارات تاکیدی نیمه خودآگاه، پیام های پنهانی داخل قطعات صوتی آرام بخش هستند. بخش شگفت انگیز این متون این است که فقط ضمیر ناخودآگاه شما می تواند این پیام ها را بشنود. این، قطعات صوتی را بسیار موثر می کند.

ایده پشت قطعات این است که شما به امواج صوتی خاصی گوش می دهید که به ذهن شما اجازه می دهد خود را در حالتی تنظیم کند که پیام ها را پذیرا باشد. سپس پیام های پنهان شروع به بازنویسی ضمیرناخودآگاه شما می کنند. این به شما اجازه می دهد به رویای خود برسید.

شما میتوانید بهترین وقت برای این کار در وضعیتی است که به آن وضعیت آلفای ذهنی می‌گوییم. حالتی جادویی که همه‌ی عصب‌شناسان را درگیر خود کرده است و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ای که اختصاصا در مورد وضعیت آلفای ذهنی نوشته‌ایم را بخوانید.

د از این قطعات برای تحقق هر چیزی استفاده کنید. و حتی میتوانید هنگامی که خواب هستید از این قطعات استفاده کنید!


۴ » قانون جذب چطور فعال میشود؟ بیشتر ببخشید

بخشیدن نه تنها احساس خوبی به شما می دهد، بلکه کمک می کند که ارتعاش خود را بالا ببرید. بخشش انواع و اقسام شکل ها را دارد. شما میتوانید به صورت فیزیکی، احساسی، ذهنی و معنوی ببخشید. شما می توانید به حیوانات، دوستان، غریبه ها و حتی محیط زندگی تان کمک کنید.

[bs-quote quote=”تا به حال هیچ کس با بخشیدن فقیر نشده است.” style=”style-7″ align=”left” color=”#736b84″ author_name=”آنه فرانک” author_job=”نویسنده‌ی جوان آلمانی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2020/09/9d18676415909f65dfb8843594fce9ee.jpg”][/bs-quote]


چند راه واقعا موثر برای بخشیدن به دیگران:

 • مهارتی را که بلدید به دیگران بیاموزید.
 • دوستانتان را به بیرون رفتن دعوت کنید.
 • به کسی که دچار ناامیدی شده، دلداری بدهید.
 • چیزی به دوستتان قرض بدهید.
 • در یک محل اطعام فقرا داوطلبانه  کار کنید.
 • به خیریه ها چیزی اهدا کنید.
 • در یک پناهگاه حیوانات به طور داوطلبانه کار کنید.
 • زباله های یک پارک محل زندگیتان را جمع آوری کنید.

جدیدا یکی از کار هایی که انجام دادم، این بود که هر زمان که برای پیاده روی می روم، پلاستیک های ساحل نزدیک محل زندگی ام را جمع می کنم. این کار باعث می شود که که از کمک کردن به محیط زندگی ام احساس خوبی داشته باشم. حتی اگر کاری که انجام می دهم کاری ناچیز باشد.

همانطور که می بینید، ما یک خرد جمعی هستیم. بنابراین مهم است که از یکدیگر مراقبت کنیم.

به شدت توصیه می‌کنم که مجموعه مقاله‌ی پربازدید سوخت جت به نام چطور ببخشیم و ثروتمند شویم را مطالعه کنید تا با قدرت واقعی بخشش و تمام زیر و بم‌های آن آشنا شوید.


۵ » روش 55 ضرب در 5

جدیدا تکنیک 55 ضرب در 5 اینترنت را تکان داده ! همه کاری که باید انجام بدهید این است که ( تکنیک قدرتمند جذب پول )

نقل قول محمد علی کلی در مورد اعتقاد عمیق به رویاها و قانون جذب

چیزی که میخواهید محقق شود را به شکل یک عبارت مثبت خاص برای پنج مرتبه در روز، هربار
پنجاه و پنج بار بنویسید.
[bs-quote style=”default” quote=”Great things in business are never done by one person. They are done by a team of people.” author_name=”Steve Jobs” author_job=”Apple co-founder” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/plugins/blockquote-pack-pro/img/other/steve-jobs.png” align=”left” ]

این کار الگو های فکری ضمیر ناخودآگاه شما را  دوباره ساختار بندی می کند. این ساختار بندی جدید، در جهت رسیدن به هدفتان خواهد بود. این کار تغییرات ارتعاشی را ایجاد می کند که به شما کمک می کند به سرعت خواسته خود را محقق کنید.

شاید فکر کنید “چرا 55 ضرب در 5؟” این ایده از انرژی شماره پنج استفاده می کند. در علم اعداد، عدد پنج نشانه تغییر و تحول های بزرگ است. بنابراین منطقی به نظر می رسد که چرا انرژی عدد پنج برای تحقق خواسته ها قدرتمند است.

برای شروع شما باید:

 1. عبارت تاکیدی درست را انتخاب کنید
 2. یک قلم و کاغذ بردارید.
 3. در یک نشست، خواسته تان را پنجاه و پنج بار بنویسید.
 4. این کار را پنج روز پشت سر هم تکرار کنید.
 5. شاهد تحقق خواسته تان باشید.

در حالی که این چالش را اجرا می کنید، لازم است که ذهن خود را در طول پنج روز روی یک هدف خاص متمرکز کنید. سعی نکنید که ذهن خود را به چالش بکشید. چون این کار پیام های مخلوطی را به کائنات ارسال می کند.

مطمئن شوید که زمانی را صرف طوفان فکری می کنید. من میدانم که شما احتمالا این کار را انجام می دهید، اما باید بدانید که چطور این کار را بدون هرگونه مزاحمت انجام دهید.


۶ » روش دو فنجان

شما در هر ثانیه، میلیارد ها بار از یک واقعیت موازی، به واقعیت موازی دیگری جهش می کنید. تصمیم بگیرید که کدام واقعیت را ترجیح می دهید. هر ارتعاشی در جهت واقعیتی که درموردش صحبت می کنید واقعی است. ارتعاش را به سمت واقعیتی تغییر دهید که آن را ترجیح می دهید.

– بشار

این تکنیک عجیب اما بسیار موثر، به دو فنجان و آب نیاز دارد. آب را از لیوانی بنوشید که برچسبش همان چیزی است که آرزوی تحققش را دارید. این کار در کائنات در جهت تحقق خواسته شما تغییری ایجاد می کند. در ادامه چگونگی این را توضیح می دهم.

الان شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که فنجان و آب چه ربطی به تحقق خواسته ها دارن. اما این تکنیک از ترکیب دو تئوری بزرگ علمی استفاده می کند.

» تئوری اول: جهش کوانتومی

تئوری قدرتمندی وجود دارد که تعداد بی شماری از واقعیت های موازی وجود دارند که هر کدام از دیگری متفاوت است.

اساسا، شما همزمان هر احتمالی که در نسخه های مختلف واقعیت وجود دارد را زندگی می کنید. گفته می شود که ذهن ما،بر اساس کار هایی که انجام می دهیم، مدام از بُعدی به بُعد دیگر می پرد. این پرش ها به عنوان جهش های کوانتومی شناخته می شوند.

در مورد قانون جذب، هدف این است که یک جهش کوانتومی به واقعیتی انجام دهید که عمیق ترین نیاز هایتان به واقعیت می پیوندند.

به این کار به چشم تنظیم روی یک ایستگاه رادیویی نگاه کنید. در حال حاضر شما روی فرکانس نود و پنج و چهار دهم مگا هرتز تنظیم شده اید. شما می توانید به موسیقی گوش کنید اما صدا کمی نامفهموم و گنگ است. اما روی نود هشت و هشت دهم شما پیام واضح تری خواهید شنید. همه کاری که باید انجام بدهید این است که روی یک فرکانس بی نقص تنظیم بشوید.

» تئوری دوم: جذب انرژی از راه آب

طی دهه نود، دکتر ماسارو اموتو (Masaru Emoto) کشف کرد  که آب می تواند  انواع مختلف انرژی را ذخیره و نگهداری کند. او با بررسی ساختار مولکولی آب به این کشف رسید. انرژی منفی ساختار مولکول ها را بدفرم کرد. اما انرژی مثبت الگو های زیبایی به شکل دانه های برف ایجاد کرد.

به عبارت دیگر، شما می توانید احساس خاصی را ابراز کنید یا داشته باشید و آب میتواند آن انرژی را در ساختار مولکولی اش ذخیره کند.

این تئوری بیان می کند که وقتی آب مینوشید، انرژی که به آب موقع برداشتن لیوان داده اید را جذب می کنید.

بنابراین وقتی روش دو فنجان را انجام می دهید، ارتعاش چیزی را که میخواهید باشید، را جذب می کنید. و یک جهش کوانتومی به سمت واقعیت مورد نظرتان انجام می دهید. این کار به نظر پیچیده می آید اما به من اعتماد کنید. این کار سرگرم کننده است و به راحتی انجام می شود.

»‌ چگونه روش دو فنجان را انجام دهیم:

وسایلی که لازم دارید:

 • دو فنجان یا لیوان در هر شکل و اندازه ای.
 • آب آشامیدنی معمول.
 • کاغذ های چسبان یا برچسب های خالی.
 • مداد یا ماژیک.

این کاری است که باید انجام دهید:

 1. روی یک لیوان خواسته، هدف یا آرزویی که میخواهید محقق شود را بنویسید. روی لیوان دیگر اوضاع کنونیتان را بنویسید.
 2. هر کدام از بچسب ها را روی یک لیوان بچسبانید.
 3. در لیوانی که برچسب وضعیت کنونیتان را نوشته اید آب بریزید.
 4. به دقت از همین لیوان، آب را در لیوانی بریزید که خواسته خود را روی آن برچسب زده اید.
 5. سپس آب را بنوشید.

تبریک میگم. شما الان واقعیت را با استفاده از تکنیک دو فنجان تغییر دادید.

راهنمایی: زمانی که این تکنیک را شروع می کنید، باید در حالت ذهنی درستی باشید. میتوانید یکسری شمع روشن کنید، گیاه ساج بسوزانید، موسیقی ملایم پخش کنید، یا قبل از شروع مراقبه کنید. به یاد داشته باشید که همه کاری که باید انجام بدهید این است که ذهنیت درست خود را تنظیم کنید.

۷ » روش فیلم

روش فیلم، یک روش ساده برای تصویر سازی خواسته تان، قبل از تحققش است. این کار بدون تلاش سخت توسط خودتان برای تصویر سازی همه چیز است.  در قانون جذب، تصویر سازی اهمیت دارد. ما چیزی را باور می کنیم که میبینیم.

شخصا وقتی تصویر سازی را شروع کردم، فهمیدم که دیدن واضح خواسته هایم بسیار مشکل است. من می دانستم که دنبال تحقق خواسته ام هستم. فقط نمی دانستم که چطور سناریو ها را به درستی تصور کنم. در واقع معمولا سعی می کردم که همه جزئیات کوچک را تصور کنم. اما این کار هیچ وقت به درستی انجام نشد و باعث ایجاد استرس و اضطراب می شد. این کار به جای یک کار سرگرم کننده، حس یک کار طاقت فرسا را به من می داد. این، مقاومت در برابر تحقق را درست کرد که اصلا خوب نبود.

من خوش شانس بودم که با تکنیک فیلم آشنا شدم که کار تصویر سازی را بسیار آسان می کرد.

برای اجرای این ترفند، باید فیلمی را تماشا کنید که خواسته ها و آرزو هایی که میخواهید برآورده شوند را نشان می دهند. سپس کاراکتری را از فیلم انتخاب کنید و وانمود کنید که آن شخص هستید.

احتمالا شما شخصی هستید که با لباس رسمی و ساعت رولکس براقش دارد در پیاده رو قدم می زند.  شاید شما عروسی هستید که بعد چندین شکست عشقی و روابط افتضاح کسی را که واقعا دوستش دارد را پیدا کرده. شما می توانید این کار را چندین بار، با چندین فیلم انجام دهید. مهم ترین  نکته این است که فیلم هایی را پیدا کنید که دقیقا به چیزی که می خواهید محقق شود ربط دارد.


۸ » نوشتن

در یک روزنگار، هر روز درمورد این بنویسید که در یک جهان بی نقص، روزتان چگونه پیش خواهد رفت. این ایده برای این که تا جای ممکن احساسات مثبت نوشته شود استفاده می شود. این داستان شخصی شما در مورد خود آینده تان است.

قبل از اینکه شروع کنید خوب است که در فضای ذهنی مثبت غرق شوید. خلاقیتتان را به جریان بیندازید. وقتی حال خوبی داشته باشید، افکار الهام بخش به طور طبیعی به سراغ شما می آیند.

برای به جریان انداختن خلاقیتتان شما می توانید:

 • یک جلسه تصویر سازی داشته باشید.
 • پیاده روی کنید یا بدوید.
 • به موسیقی انگیزشی گوش کنید.
 • چند نقل قول الهام بخش بخوانید.
 • یکمی ورزش کنید.

هیجانتان را بالا ببرید، الهام بگیرید سپس یک قلم و کاغذ بردارید و نوشتن را شروع کنید.

دلایل فوق‌العاده مهمی برای نوشتن وجود دارد که تمام زندگی‌تان را می‌تواند دست‌خوش تغییر کند اگر می‌خواهید این دلایل را بدانید توصیه می‌کنم مقاله‌ی قدرت باورنکردنی نوشتن را بخوانید.

مثلا من این متن را برای رسیدن به یک ماشین جدید نوشته ام:

امروز من آئودی آر هشت جدیدم را خریدم. امروز صبح خیلی زود بیدار شدم چون بسیار هیجان زده بودم. نمیتوانستم از فکر کردن به ماشین جدیدم دست بردارم.من بیدار شدم، دوش گرفتم و صبحانه خوردم. بعد صبحانه، ساعت حدود هفت بود. من آماده رفتن بودم. اما نمایندگی تا ساعت نه باز نمی کرد. نمیتوانستم بیشتر از این صبر کنم. پس به مایکل تلفن زدم و مودبانه از او درخواست کردم که نمایندگی را زود تر باز کند. برای ساعت هشت صبح توافق کردیم. تا آن موقع قلبم به شدت می تپید. نمیتوانستم بیشتر از این جلوی هیجانم را بگیرم. پس یک لیوان آب خوردم و از اوبر تاکسی گرفتم. فاصله نمایندگی تا خانه ام، حدود چهل دقیقه است. ساعت هفت و ربع بود. این یعنی میتوانستم با یک زمانبندی بی نقص به مقصد برسم. وقتی به نمایندگی رسیدم، آنقدر هیجان داشتم که نزدیک بود گریه کنم ! مایکل را دیدم که با یک لبخند بزرگ برایم دست تکان  می داد. فقط من و او در نمایندگی حضور داشتیم که تجربه ام را بسیار خاص و مجلل می کرد. بعد او مرا به پشت نمایندگی برد و آئودی آر هشت من آنجا بود… رینگ ماشینم سیاه بود و معلوم بود که به تازگی صیقل خورده. در واقع، با تو دوزی چرم قرمز براق، حتی بهتر هم به نظر می رسید. مایکل کلید ها را در دستان لرزانم گذاشت. در را با دقت باز کردم و وارد ماشین جدیدم شدم.وقتی ماشین را روشن کردم، فریاد زدم “جانمی جان !”موتور غرش می کرد. و قبل از ترک نمایندگی پایم را کمی روی پدال گاز فشار دادم.من ماشین رویا هایم را محقق کرده بودم. الان ماشین زیر سایه بان پارک است و نمیتوانم برای نشان دادنش به دوستانم صبر کنم. دوست دارم از کائنات تشکر کنم. همچنین دوست دارم از خودم به خاطر اینکه چنین خالق بی نظیری هستم تشکر کنم.

این سناریو فقط یک مثال بود و این که قرار است درمورد چی بنویسید کاملا به خودتان بستگی دارد. همه کاری که باید انجام بدهید این است که ذهنیت درست داشته باشید و درمورد احساسات مثبت و لذت بنویسید. با متن نوشتن خوش بگذرانید. این همه چیزی است که باید بدانید.


۹ » عبارات تاکیدی قدرتی

عبارات تاکیدی جملات مثبتی هستند که شما برای تاکید بر روی هدف یا خواسته تان به خودتان می گویید. وقتی به طور مداول بر روی آنچه که میخواهید تاکید می کنید، ضمیر ناخودآگاهتان رو دوباره ساختار بندی می کنید.  این کار بین شما و خواسته تان تطابق ارتعاشی درست می کند.

عبارات تاکیدی قدرتی، کوتاه ساده و قدرتمند هستند.  شما میتوانید آن ها را با صدای بلند یا در ذهنتان بخوانید. تنها تفاوت بین عبارات تاکیدی معمولی و قدرتی در احساسات  است.

[bs-quote quote=”یک عبارت تاکیدی، دری را باز می کند. این نقطه شروع مسیر تغییر است.” style=”default” align=”left” color=”#443c56″ author_name=”لوییس ال هی” author_job=”نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2020/09/لوییز-هی.jpg”][/bs-quote]

بنابراین اساسا، وقتی شما یک عبارت تاکیدی قدرتمند را از بر می خوانید، باید اول به دنبال احساسات باشید. به دنبال لذت، هیجان یا سپاسگزاری باشید.

به خودتان اجازه بدهید که واقعا این احساسات را لمس کنید. تغییر در بدنتان را تجربه کنید. عبارت تاکیدی تان را از صمیم قلب بیان کنید.

این تکنیک به شما اجازه می دهد که همزمان هم افکار و هم احساسات را به کائنات بفرستید. چند مثال برای امتحان کردن داریم:

 • “کائنات هر چیزی را که میخواهم در زمان بندی بی نقص به من می رساند. “
 • “من ارزش هر چیز مثبتی را که به سمت من می آید دارم “
 • “من لایق فراوانی تمام و کمال، و هر چیزی هستم که از کائنات می خواهم.”
 • “کائنات پشتیبان من است.”
 • “من ارزشش را دارم.”

این مثال ها کمی گسترده اند. پس شاید نیاز داشته باشید که آنها را به تناسب خواسته تان خلاصه کنید.

طوری صحبت کنید که انگار همین الان همه اینها را دارید.
شما ارزش هر چیزی که کائنات به شما می دهد را دارید.

۶ » ارتعاش خواسته‌ها را جذب کنید با روش دو فنجان

شما در هر ثانیه، میلیارد ها بار از یک واقعیت موازی، به واقعیت موازی دیگری جهش می کنید. تصمیم بگیرید که کدام واقعیت را ترجیح می دهید. هر ارتعاشی در جهت واقعیتی که درموردش صحبت می کنید واقعی است. ارتعاش را به سمت واقعیتی تغییر دهید که آن را ترجیح می دهید.

-بشار.

این تکنیک عجیب اما بسیار موثر، به دو فنجان و آب نیاز دارد. آب را از لیوانی بنوشید که برچسبش همان چیزی است که آرزوی تحققش را دارید. این کار در کائنات در جهت تحقق خواسته شما تغییری ایجاد می کند. در ادامه چگونگی این را توضیح می دهم.

الان شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که فنجان و آب چه ربطی به تحقق خواسته ها و قانون جذب دارن؟ اما این تکنیک از ترکیب دو تئوری بزرگ علمی استفاده می کند.

تئوری اول: جهش کوانتومی

تئوری اول در تکنیک قدرتمند جذب پول

تئوری قدرتمندی وجود دارد که تعداد بی شماری از واقعیت های موازی وجود دارند که هر کدام از دیگری متفاوت است.

اساسا، شما همزمان هر احتمالی که در نسخه های مختلف واقعیت وجود دارد را زندگی می کنید. گفته می شود که ذهن ما،بر اساس کارهایی که انجام می دهیم، مدام از بُعدی به بُعد دیگر می پرد. این پرش ها به عنوان جهش های کوانتومی شناخته می شوند.

در مورد قانون جذب، هدف این است که
یک جهش کوانتومی به واقعیتی انجام دهید که عمیق ترین نیاز هایتان به واقعیت می پیوندند.

به این کار به چشم تنظیم روی یک ایستگاه رادیویی نگاه کنید. در حال حاضر شما روی فرکانس نود و پنج و چهار دهم مگا هرتز تنظیم شده اید. شما می توانید به موسیقی گوش کنید اما صدا کمی نامفهموم و گنگ است. اما روی نود هشت و هشت دهم شما پیام واضح تری خواهید شنید.

همه کاری که باید انجام بدهید این است که روی یک فرکانس بی نقص تنظیم بشوید.

تئوری دوم: جذب انرژی از راه آب

تئوری دوم در تکنیک قدرتمند جذب پول

طی دهه نود، دکتر ماسارو اموتو (Masaru Emoto) کشف کرد  که آب می تواند  انواع مختلف انرژی را ذخیره و نگهداری کند. او با بررسی ساختار مولکولی آب به این کشف رسید. انرژی منفی ساختار مولکول ها را بدفرم کرد. اما انرژی مثبت الگو های زیبایی به شکل دانه های برف ایجاد کرد.

قانون جذب و قطرات آب
قانون جذب و تاثیر کلمات بر کریستال‌های قطرات آب

به عبارت دیگر، شما می توانید احساس خاصی را ابراز کنید یا داشته باشید و آب میتواند آن انرژی را در ساختار مولکولی اش ذخیره کند.

این تئوری بیان می کند که وقتی آب مینوشید، انرژی که به آب موقع برداشتن لیوان داده اید را جذب می کنید.

بنابراین وقتی روش دو فنجان را انجام می دهید، ارتعاش چیزی را که میخواهید باشید، را جذب می کنید. و یک جهش کوانتومی به سمت واقعیت مورد نظرتان انجام می دهید. این کار به نظر پیچیده می آید اما به من اعتماد کنید. این کار سرگرم کننده است و به راحتی انجام می شود.

چگونه روش دو فنجان را انجام دهیم:

وسایلی که لازم دارید:

 • دو فنجان یا لیوان در هر شکل و اندازه ای.
 • آب آشامیدنی معمول.
 • کاغذ های چسبان یا برچسب های خالی.
 • مداد یا ماژیک.

این کاری است که باید انجام دهید:

 1. روی یک لیوان خواسته، هدف یا آرزویی که میخواهید محقق شود را بنویسید. روی لیوان دیگر اوضاع کنونیتان را بنویسید.
 2. هر کدام از بچسب ها را روی یک لیوان بچسبانید.
 3. در لیوانی که برچسب وضعیت کنونیتان را نوشته اید آب بریزید.
 4. به دقت از همین لیوان، آب را در لیوانی بریزید که خواسته خود را روی آن برچسب زده اید.
 5. سپس آب را بنوشید.

تبریک میگم. شما الان واقعیت را با استفاده از تکنیک قانون جذب دو فنجان تغییر دادید… حتی اگر الان در ظاهر چیزی عوض نشده !

راهنمایی: زمانی که این تکنیک قانون جذب را شروع می کنید، باید در حالت ذهنی درستی باشید. میتوانید یکسری شمع روشن کنید، گیاه ساج بسوزانید، موسیقی ملایم پخش کنید، یا قبل از شروع مراقبه کنید. به یاد داشته باشید که همه کاری که باید انجام بدهید این است که ذهنیت درست خود را تنظیم کنید.

 

 


۷ » تکنیک کاربردی قانون جذب : روش فیلم

تکنیک هفتم در تکنیک قدرتمند جذب پول

روش فیلم، یک روش ساده جذب پول و ثروت و روابط عالی با قانون جذب است… برای تصویر سازی خواسته تان، قبل از تحققش است. این کار بدون تلاش سخت توسط خودتان برای تصویر سازی همه چیز است.  در قانون جذب، تصویر سازی اهمیت دارد. ما چیزی را که باور می کنیم ، میبینیم.

شخصا وقتی تصویر سازی را شروع کردم، فهمیدم که دیدن واضح خواسته هایم بسیار مشکل است. من می دانستم که دنبال تحقق خواسته ام هستم. فقط نمی دانستم که چطور سناریو ها را به درستی تصور کنم. در واقع معمولا سعی می کردم که همه جزئیات کوچک را تصور کنم. اما این کار هیچ وقت به درستی انجام نشد و باعث ایجاد استرس و اضطراب می شد. این کار به جای یک کار سرگرم کننده، حس یک کار طاقت فرسا را به من می داد. این، مقاومت در برابر تحقق را درست کرد که اصلا خوب نبود.

من خوش شانس بودم که با تکنیک فیلم آشنا شدم که کار تصویر سازی را بسیار آسان می کرد.

برای اجرای این ترفند، باید فیلمی را تماشا کنید که خواسته ها و آرزو هایی که میخواهید برآورده شوند را نشان می دهند. سپس کاراکتری را از فیلم انتخاب کنید و وانمود کنید که آن شخص هستید.

احتمالا شما شخصی هستید که با لباس رسمی و ساعت رولکس براقش دارد در پیاده رو قدم می زند.  شاید شما عروسی هستید که بعد چندین شکست عشقی و روابط افتضاح کسی را که واقعا دوستش دارد را پیدا کرده. شما می توانید این کار را چندین بار، با چندین فیلم انجام دهید. مهم ترین  نکته این است که فیلم هایی را پیدا کنید که دقیقا به چیزی که می خواهید محقق شود ربط دارد.

در این زمینه توصیه می‌کنم حتما به لیست انگیزشی‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما با داستان‌های واقعی که در سوخت برای شما تهیه کرده‌ایم حتما سری بزنید. می‌توانید از این فیلم‌ها برای اجرای روش فیلم استفاده کنید.


۸ » قانون ارتعاش و قانون جذب با یک تکنیک : نوشتن

تکنیک هشتم در تکنیک قدرتمند جذب پول

در یک روزنگار، هر روز درمورد این بنویسید که در یک جهان بی نقص، روزتان چگونه پیش خواهد رفت. این ایده برای این که قانون جذب درست کار کند تا جای ممکن با احساسات مثبت نوشته شود استفاده می شود. این داستان شخصی شما در مورد خود آینده تان است.

قبل از اینکه شروع کنید خوب است که در فضای ذهنی مثبت غرق شوید. خلاقیتتان را به جریان بیندازید. وقتی حال خوبی داشته باشید، افکار الهام بخش به طور طبیعی به سراغ شما می آیند… بله قانون جذب اینطوری کار میکند !

برای به جریان انداختن خلاقیتتان شما می توانید:

 • یک جلسه تصویر سازی داشته باشید.
 • پیاده روی کنید یا بدوید.
 • به موسیقی انگیزشی گوش کنید.
 • چند نقل قول الهام بخش بخوانید.
 • یکمی ورزش کنید.

هیجانتان را بالا ببرید، الهام بگیرید سپس یک قلم و کاغذ بردارید و نوشتن را شروع کنید.

به غیر از این تمرین نوشتن یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که برای توسعه‌ی فردی تان می‌توانید استفاده کنید. دلایل و چگونگی استفاده از این مهارت ر قدرت نوشتن بخوانید.

مثلا من این متن را برای رسیدن به یک ماشین جدید نوشته ام:

امروز من آئودی آر هشت جدیدم را خریدم. امروز صبح خیلی زود بیدار شدم چون بسیار هیجان زده بودم. نمیتوانستم از فکر کردن به ماشین جدیدم دست بردارم.من بیدار شدم، دوش گرفتم و صبحانه خوردم. بعد صبحانه، ساعت حدود هفت بود. من آماده رفتن بودم. اما نمایندگی تا ساعت نه باز نمی کرد. نمیتوانستم بیشتر از این صبر کنم. پس به مایکل تلفن زدم و مودبانه از او درخواست کردم که نمایندگی را زود تر باز کند. برای ساعت هشت صبح توافق کردیم. تا آن موقع قلبم به شدت می تپید. نمیتوانستم بیشتر از این جلوی هیجانم را بگیرم. پس یک لیوان آب خوردم و از اوبر تاکسی گرفتم. فاصله نمایندگی تا خانه ام، حدود چهل دقیقه است. ساعت هفت و ربع بود. این یعنی میتوانستم با یک زمانبندی بی نقص به مقصد برسم. وقتی به نمایندگی رسیدم، آنقدر هیجان داشتم که نزدیک بود گریه کنم ! مایکل را دیدم که با یک لبخند بزرگ برایم دست تکان  می داد. فقط من و او در نمایندگی حضور داشتیم که تجربه ام را بسیار خاص و مجلل می کرد. بعد او مرا به پشت نمایندگی برد و آئودی آر هشت من آنجا بود… رینگ ماشینم سیاه بود و معلوم بود که به تازگی صیقل خورده. در واقع، با تو دوزی چرم قرمز براق، حتی بهتر هم به نظر می رسید. مایکل کلید ها را در دستان لرزانم گذاشت. در را با دقت باز کردم و وارد ماشین جدیدم شدم.وقتی ماشین را روشن کردم، فریاد زدم “جانمی جان !”موتور غرش می کرد. و قبل از ترک نمایندگی پایم را کمی روی پدال گاز فشار دادم.من ماشین رویا هایم را محقق کرده بودم. الان ماشین زیر سایه بان پارک است و نمیتوانم برای نشان دادنش به دوستانم صبر کنم. دوست دارم از کائنات تشکر کنم. همچنین دوست دارم از خودم به خاطر اینکه چنین خالق بی نظیری هستم تشکر کنم.

این سناریو فقط یک مثال بود و این که قرار است درمورد چی بنویسید کاملا به خودتان بستگی دارد. همه کاری که باید انجام بدهید این است که ذهنیت درست داشته باشید و درمورد احساسات مثبت و لذت بنویسید. با متن نوشتن خوش بگذرانید. این همه چیزی است که باید بدانید.


۹ » عبارات تاکیدی قدرتمند

[bs-quote quote=”یک عبارت تاکیدی، دری را باز می کند. این نقطه شروع مسیر تغییر است.” style=”style-7″ align=”left” author_name=”لوییس ال هی” author_job=”نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2020/09/لوییز-هی.jpg”][/bs-quote]

عبارات تاکیدی جملات مثبتی هستند که شما برای تاکید بر روی هدف یا خواسته تان به خودتان می گویید و قانون جذب با عبارات تاکیدی فعال میشود.

وقتی به طور مداول بر روی آنچه که میخواهید تاکید می کنید، ضمیر ناخودآگاهتان رو دوباره ساختار بندی می کنید.  این کار بین شما و خواسته تان تطابق ارتعاشی درست می کند.

عبارات تاکیدی قدرتی، کوتاه ساده و قدرتمند هستند.

شما میتوانید آن ها را با صدای بلند یا در ذهنتان بخوانید. تنها تفاوت بین عبارات تاکیدی معمولی و قدرتی در احساسات  است.

بنابراین اساسا، وقتی شما یک عبارت تاکیدی قدرتمند را از بر می خوانید، باید اول به دنبال احساسات باشید. به دنبال لذت، هیجان یا سپاسگزاری باشید.

به خودتان اجازه بدهید که

 1. واقعا این احساسات را لمس کنید
 2. تغییر در بدنتان را تجربه کنید
 3. سپس عبارت تاکیدی تان را از صمیم قلب بیان کنید.

این تکنیک به شما اجازه می دهد که همزمان هم افکار و هم احساسات را به کائنات بفرستید.

چند مثال برای امتحان کردن داریم:

 • “کائنات هر چیزی را که میخواهم در زمان بندی بی نقص به من می رساند. “
 • “من ارزش هر چیز مثبتی را که به سمت من می آید دارم “
 • “من لایق فراوانی تمام و کمال، و هر چیزی هستم که از کائنات می خواهم.”
 • “کائنات پشتیبان من است.”
 • “من ارزشش را دارم.”

این مثال ها کمی گسترده اند. پس شاید نیاز داشته باشید که آنها را به تناسب خواسته تان خلاصه کنید.

طوری صحبت کنید که انگار همین الان همه اینها را دارید.
شما ارزش هر چیزی که کائنات به شما می دهد را دارید.

تکنیک شماره ۱۰ قانون جذب » جعبه تحقق

جعبه تحقق، یک جعبه تقدیس شده است که به شما اجازه می دهد با استفاده از انرژی نوشتن، تصاویر، اشیا و چیز های دیگری که نماینده خواسته شما هستن، آنچه که میخواهید را محقق کنید.به این جعبه به چشم صندوق پیام مستقیم به کائنات نگاه کنید.

این جعبه میتواند جعبه کفش، ظرف، یا حتی جعبه جواهرات باشد. شما هر چه را که لازم داشته باشید داخل جعبه قرار می دهید و کائنات تجلی خواسته های شما را به دنیای فیزیکی می فرستد.

چیزی که این تکنیک را بی نظیر می کند این است که به رها کردن مقاومت کمک می کند. پس اگر کلافه اید یا شاید برای شکل گرفتن نیازتان کمی عجول هستید، یک جعبه تحقق برای رها کردن و اینکه به کائنات اجازه دهد که جادویش را انجام دهد عالی است.

اینجا چند ایده برای چیز هایی داریم که شما می توانید در جعبه تحققتان قرار دهید:

 • تصاویر یا برش هایی از مجله که نشان دهنده خواسته شما هستند.
 • تکه های کریستال برای افزایش انرژی.
 • نقل قول ها.
 • عبارات تاکیدی نوشته شده.
 • متن ها.
 • میراث و هدایای احساسی.

شخصا، دوست دارم که از جعبه تحققم  به عنوان بخشی از مراسم ماه جدید استفاده کنم. من از چیز هایی که نماینده خواسته های من هستند جعبه را پر می کنم و آن را تمام شب کنار پنجره می گذارم تا تمامی خوبی های ماه جدید را جذب کند. من این تکنیک را برای تحقق موفقیت آمیز بسیار قدرتمند می دانم.


۱۱ » هم تراز شدن با افراد درست

تکنیک یازدهم در تکنیک قدرتمند جذب پول

این مورد کمتر تکنیکی است و بیشتر تغییر در سبک زندگی است. اما این موردی است که اگر درمورد  تحقق سبک زندگی ای که میخواهید جدی هستید، باید نسبت به آن بسیار هوشیار باشید. احتمالا شنیده اید که میگویند “شما همان کسی هستید که با او وقت می گذرانید.” و این جمله بسیار درست است. همه ما انرژی که اطراف مان را جذب می کنیم. پس باید مطمئن شوید که کسانی که اطرافتان هستند، ارتعاش شما را بالا می برند.

[bs-quote quote=”بزرگ ترین ارزش داشتن افراد خوب اطرافتان، فقط چیزی نیست که از آنها یاد می گیرید، بلکه این است که به خاطر آنها فرد بهتری می شوید.” style=”style-7″ align=”left” color=”#83a070″ author_name=”نیشان پانوار”][/bs-quote]

به افرادی فکر کنید که در حال حاضر سبک زندگیی دارند که شما برای خودتان می خواهید. اینها کسانی هستند که شما می خواهید با آنها هم تراز شوید.  لازم نیست که شما این افراد را شخصا بشناسید تا ارتعاش خوب آنها را دریافت کنید. با قدرت اینترنت، این نفوذ مثبت راحت تر از همیشه شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

احتمالا چند نفر را در ذهن دارید. اما اگر به کمک نیاز دارید، به دنبال نفوذ های الهام بخش از راه های زیر باشید:

 • شبکه های اجتماعی
 • فیلم ها و یوتیوب
 • کتاب ها
 • رویداد ها
 • پادکست ها

احتمالا این افراد همان سختی هایی را پشت سر گذاشته اند که شما هم تجربه شان کرده اید. به خودتان اجازه بدهید که در راه رشد و توسعه الهام بگیرید، انگیزه پیدا کنید و شجاعت به دست بیاورید.

اگر بلد نیستید یا برایتان سخت است که دوستان جدیدی پیدا کنید می‌توانید اینجا ده تکنیک دوستیابی قدرتمند را که به سادگی امکان پذیر است بخوانید


۱۲ » تکنیک جذب سریع : وانمود کنید

[bs-quote quote=”شما باید کسی باشید که هیچوقت جرئت بودنش را نداشته اید. خوشبختانه، شما درک خواهید کرد که همان شخص هستید. اما تا موقعی که بتوانید آن را به وضوح ببینید، باید وانمود کنید و آن شخصیت را از خودتان در بیاورید.” style=”style-7″ align=”left” color=”#5e4889″ author_name=”پائولو کوئیلو” author_job=”نویسنده‌ی بنام برزیلی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2018/08/پائولو-کوئلیو.jpg”][/bs-quote]

وانمود کردن یک تکنیک قدرتمند تصویر سازی است که موقع تحقق پیوستن رویایتان بازی را به نفع شما تغییر می دهد. طبق این ایده، شما باید طوری زندگی کنید که انگار همین الان دارید به طور بی نقص زندگی می کنید. به عبارت دیگر باید نقش بازی کنید.

اگه چیزی را که می خواهید نمی توانید جذب کنید، چیزی که هستید  را جذب خواهید کرد.

برای خواسته هایتان آرزو نکنید.
بلکه طوری رفتار کنید که انگار در حال حاضر آنها را دارید.

این تکنیک واقعا سرگرم کننده است. انگار که دوباره به کودکی برگشته اید. شما میتوانید ماشین قدیمی تان را طوری برانید، انگار که سوار یه ابر ماشین وی هشت شده اید. شما میتوانید در شغلی که ازش متنفرید کار کنید، و وانمود کنید که در شغل رویاییتان هستید.

وقتی که سطح انرژی تان را تا حدی بالا بردید که با شخصی که میخواهید باشید مطابق شد، شما آن شخص خواهید شد. به همین سادگی.


۱۳ » نظریه تحقق هفده ثانیه ای

آیا تا به حال هفده ثانیه گذرانده اید؟ بر اساس کتاب “بخواهید تا داده شود” از آبراهام هیکس فقط هفده ثانیه تمرکز خالص لازم است تا فرایند تحقق خواسته تان فعال شود.

هفده ثانیه تمام چیزی است که برای تحقق خواسته تان به حرکت دربیاید.

و به محض اینکه خواسته شما به حرکت درآمد، تمام چیزی که لازم دارد،  جنبشی برای ادامه حرکت است.

استاد شدن در این روش سخت نیست. این فقط هفده ثانیه رویا پردازی است. صبح وقتی بیدار شدید، به سرعت سراغ موبایلتان نروید. در عوض هفده ثانیه دراز بکشید و درمورد خواسته هایتان رویا پردازی کنید. چقدر خوب خواهد بود که خانه، ماشین و روابط مورد نظرتان را داشتید. (بعضی از کارها را که نود و نه درصد مردم در صبح انجام می‌دهند و کاملا اشتباه است.

برای لحظه ای با این تفکر بنشینید. سپس بلند شوید و روزتان را شروع کنید. من نمیگویم که خواسته شما در هفده ثانیه مهیا می شود. بلکه هفده ثانیه زمانی است که برای یکی شدن با مسیر چیزی که می خواهید لازم است. این تکنیک سریع، آسان و قدرتمند است. هرچه بیشتر آن را انجام دهید، خواسته های بیشتری را به دست خواهید اورد.


و در آخر… » تکنیک ویژه من : اعداد جادویی تسلا

تکنیک ویژه اعداد تسلا در تکنیک قدرتمند جذب پول

میخواهم یک تکنیک جدید و محرمانه را که به تازگی با آن آشنا شدم به شما معرفی کنم. اسم این تکنیک سه، شش، نه است. این تکنیک نادر از زبان بزرگ ترین دانشمندی که تا الان زیسته، نیکولا تسلا  بیان شده.

نیکلا تسلا و قانون جذب
اعداد جادویی نیکلا تسلا و قدرت قانون جذب در آن‌ها

با توجه به تسلا، اعدادد سه، شش و نه اعداد الهی قدرتمندی هستند. این اعداد دستگاه عددی ما را رمز گذاری کرده اند و نشان دهنده یک خرد بزرگ الهی هستند. چه چیزی این اعداد را چشمگیر و قدرتمند می کند؟

بر اساس تئوری تسلا، یک دایره سیصد و شصت درجه است. سه به علاوه شش برابر نه است. مهم نیست که چند بار دایره را تقسیم می کنید.شما همواره شماره های سه، شش و نه را دریافت خواهید کرد.

وقتی شما از این اعداد الهی استفاده می کنید، شما به قدرت والا تری وصل خواهید شد که به شما اجازه می دهد آنچه می خواهید را برآورده کنید.

راهی که از این سه شماره استفاده می کنیم، تنظیم خواسته تان با نوشتن عبارات تاکیدی تان است.

یک عبارت تاکیدی مربوط به خواسته تان انتخاب کنید. کاری که قرار است انجام بدهید این است که عبارت تاکیدی تان را سه بار در صبح بنویسید. سپس چند ساعت صبر کنید و عبارت تاکیدی تان را شش بار دیگر بنویسید. شب هنگام نیز، عبارت تاکیدی تان را نه بار  بنویسید و روزتان را به پایان برسانید.

با انجام این کار، شما چرخه  سه،شش، نه را کامل کرده اید. شما می توانید این فرایند را هرچقدر که می خواهید ادامه دهید. اما ترجیح داده می شود که سی و سه روز با این اعداد الهی در ارتباط باشید تا خواسته شما تحقق یابد.

 

برای خلاصه از تکنیک قدرتمند جذب پول :

هرکدام از این روش های تحقق خواسته ها، ارزش خودشان را دارند. اما یک چیز ثابت باقی می ماند. آن هم ذهنیت شماست. روش تفکر، احساس کردن و عمل کردن شما، همه نتیجه ذهنیت شماست. پس تصمیم بگیرید که چه می خواهید و مستقیما به سراغش بروید.

به تک تک بخش های وجودتان باور داشته بشید !دچار سو تفاهم نشوید، همه این تکنیک ها قدرتمند هستند. اما از آنها به عنوان ابزار استفاده کنید. چون جادوی واقعی درون شما وجود دارد.

فراموش نکنید که شما یک خالق شگفت انگیز هستید
و کائنات هوادار شما خواهد بود.

 

 

54 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت هر می‌گوید

  اول خدا رو شکر و سپاسگذارم از خدای بزرگ بابت خانواده خوب و خوشبخت خودم و سلامتی ک دارم و دوم سپاسگذارم از شما و کلیه همکارانتان بابت راهکارها و مشاوره هاتون دمتون گرم

 2. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  عالی بود

 3. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  خدایا شکرت بابت زندگی خوبمون خدایاشکرت بابت خونه قشنگمون خدایاشکرت بابت سلامتیمون خدایاشکرت بابت خانه ویلای مون خریدیم خدایاشکرت بابت اتاق خواب خوشکله بچه مون خدایاشکرت بابت پذیرای بزرگ خونمون خدایاشکرت بابت همسرمهربانم خدایا سپاس خدایاسپاس خدایاسپاس

 4. کاربر سوخت جت ام می‌گوید

  نه فقط بننویس و شکرگذار باش مهم اینه که شروعش کنی خودت متوجه میشی بعد از یه مدت کوتاه

 5. کاربر سوخت جت rtam می‌گوید

  نه فقط بننویس و شکرگذار باش

 6. کاربر سوخت جت زی می‌گوید

  خدایا هزاران بار شکرت که ما رادرمسیر فراوانی وثروت قرار داده ای ممنون از کائنات که همیشه همراه وپیشتیبان ما هستند

 7. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  فوق العاده کاربردی تشکر

 8. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  سلام ازاینکه اول باید خوشبین بود شکی نیست تمام گفته های شما صحیح میباشد باید از خدا خواست نا خواسته برایت بوجود می اید برای چیزهای خوب شکررررد از شما سپاسگزارم راه اصولی را اموزش داده اید

 9. کاربر سوخت جت یا می‌گوید

  من کلا زبانی نمیتونم شکرگزاری کنم و نمیتونم هم ارتباط بگیرم با شکرگزاری انگار که من پرتوقع هستم میگم که باید باشه دیگه

 10. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  از مطالبتان سپاسگزارم

 11. کاربر سوخت جت نا می‌گوید

  من‌تاحالا هیچکدوم رو انجام ندادم شکرگذاری چجوری هست؟باید بنویسم و روزانه از روش بخونم؟

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**