سه عنصر کاملا ضروری قانون جذب از جو ویتالی تا در هر شرایطی از آن نتیجه بگیرید

خیلی‌ از شما اگر فیلم راز را دیده باشید، دکتر جو ویتالی را می‌شناسید نویسنده، موسیقیدان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی که کتاب‌هایش در سراسر دنیا میلیون‌ها فروش داشته‌اند.

نکته‌ای که بیشتر افراد در مورد جو ویتالی نمی‌دانند این است که او بی‌خانمان بوده و بعد از وارد شدن به کالج و علاقه‌ی شدیدی که به کتاب‌‌ها تصمیم می‌گیرد که نوشتن کتاب‌های خودش را شروع کند و حاصل تحقیقات و سال‌ها مطالعه‌اش را در کتاب‌های خودش به صورت عامیانه و به طرزی که هر کسی بتواند از آن‌ها استفاده کند منتشر کند.

در سال ۱۹۸۴ اولین کتاب وی تحت عنوان ذِن و هنر نوشتن منتشر شد و کتاب‌هایش به مرور زمان به دلیل کاربردی و ساده بودن و شامل موضوعات مهم به محبوبیت زیادی دست یافتند تا جایی که در سال ۲۰۰۵ کتاب عامل جذب: ۵ قدم آسان برای خلق ثروت یا هر چیز دیگری) از درون و بیرون پرفروشترین کتاب سال شد.

جو ویتالی آموزه‌هایش را در مورد ایمان، ذهن و خصوصا قانون جذب در چند سال اخیر ادامه داده و در سراسر جهان به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی آموزش‌دهنده‌ی قانون جذب شناخته می‌شود.

در ویدیوی آموزشی امروز که توسط تیم سوخت جت به صورت اختصاصی برای اعضای ویژه‌ی سایت ترجمه و زیرنویس شده، جو ویتالی آموزش می‌دهد که چطور در این شرایطی که بیشتر مردم قرنطینه هستند و نمی‌توانند کارهایی که می‌خواهند را انجام دهند و و یا با دیگران ارتباط کافی برقرار کند از قانون جذب به درستی استفاده کنند.

دکتر ویتالی سه عامل را بیان می‌کند که در جذب هر چیزی ضروری محسوب می‌شوند و شاید این ویدیو بتواند پاسخی باشد برای چیزهایی که به مدت زیادی در تلاش برای آن‌ها بوده‌اید اما حتی احساس نکرده‌اید که به آن نزدیک شده‌اید.

↓↓ مشاهده ویدیوی قانون جذب دکتر ویتالی ↓↓

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. مهدی حامدی می گوید

  متن عالی بود

 2. مهدی افشاریان می گوید

  عالی بود ممنون

 3. یاسین عاشوری می گوید

  عال بود واقعا

 4. naser jabbari می گوید

  خیلی خیلی ممنون و سپاس از سوخت جت واقعا عالی هستین

 5. مهدی شکرانی می گوید

  خیلی هم خوب
  کمتر از یک ماهه به سوخت جت پیوستم و با قدرت دارم میرم جلو
  البته از سال 83 با قانون جذب آشنا شدم ولی چند وقتیه ازش دور شده بودم

 6. saeedkh می گوید

  عالی
  من خودم مدرس قانون جذب هستم و کلیپ عالی
  رنه جان

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**