ساختن اراده پولادین به روش مارشمالو

چطور این افراد حتی بعد از بارها شکست پی در پی ناامید نمی شوند و خواسته شان را بدست می آورند؟ چطور به هر درب بسته ای را یا باز میکنند یا دری جدید می سازند؟ جواب این سوالها را میتوانید در آزمایش مارشمالو بیابید، تحقیقی که توسط  Walter Mischel پیشگام روانشناس نوین به مدت 60 سال انجام شد.

The Marshmallow Test: Mastering Self-Control | Science Book a Dayدر سال 1960 گروهی از کودکان پیش دبستانی به صورت داوطلبانه به دانشگاه استفورد دعوت شدند تا در آزمایشی شرکت کنند که یکبار برای همیشه پس از 60 سال تحقیق و پژوهش نگرش ما را نسبت به قدرت اراده و ساختن اراده پولادین دستخوش تغییر کنند.

این آزمایش نشان داد که افرادی که از قدرت اراده‌ی پولادینی برخوردار هستند از چه روشی استفاده می‌کنند و چطور می‌توانند در مقابل وسوسه‌های روزانه مقاوت کنند و همیشه در مسیر اهداف‌شان بمانند.

نتایج این آزمایش در کتابی به نام آزمایش مارشمالو توسط والتر میشل به چاپ رسیدن که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا در زمینه‌ی قدرت اراده و غلبه بر وسوسه‌ها است.

در این خلاصه‌ای از نتایج این آزمایش و تحقیقات چندین ساله‌ی پرفسور میشل را برایتان بازگو می‌کنیم تا با راهکارهای اراده شده به سادگی هر چه تمام‌تر بتوانید قدرت اراده‌یتان را حداقل ده برابر کنید.

در این ویدیو یاد می‌گیرید:

 • والتر میشل که بود و چرا آزمایش مارشمالو را انجام داد؟
 • چطور آزمایش مارشمالو راز نهایی قدرت اراده را به ما نشان داد؟
 • چطور با وجود وسوسه‌های فراوان بتوانیم در مسیر اهداف‌مان بمانیم؟
 • چرا استفاده از قدرت اراده به تنهایی جوابگو نیست و چکار باید کرد؟
 • چرا وسوسه‌ها بر ما غلبه می‌کنند و چطور در برابرشان مقاوت کنیم؟

↓↓ مشاهده ویدیوی اراده‌ی پولادین به روش مارشمالو ↓↓

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ده می‌گوید

  رها سازی عادت بد
  با حواس پرتی عادت جدید
  جالب بود
  واقعا سخته که تمرکز کنی عادت بدتو کنار بزاری ولی جایگزین افکار و حواس خیلی راحت تره

 2. کاربر سوخت جت ور می‌گوید

  خیلی عالی بودnواقعا یکی از مجهولات ذهنیم رو با این ویدیو تونستم حل کنم.nممنون از استاد سینانیnیا علی

 3. کاربر سوخت جت njeh می‌گوید

  خیلی جالبه تقریبا تمامی موضوعات دنیا حول قانون جذب میچرخه اگه میخوای چیزی رو جذب کنی باید بهش فکر کنی و بهش بچسبی و زهاش نکنی وبرعکس اگه چیزی رو نمیخوای باید هرطور شده رهاش کنی حتی اگه اون بهت چسبیده باید از افمارت هم بیرونش منی و بهش موضوعات مورد علاقت توجه منی تا ازش خلاص بشی

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**