مصاحبه اختصاصی با مانی خوشبین در سوخت‌جت!

راز موفقیت مانی خوشبین از زبان خودش

یکی از سرگرمی‌های بسیاری از آدم‌ها، دنبال کردن زندگیِ میلیاردهای دنیاست! دیدن عکس‌هایشان، گوش دادن به صحبت‌هایشان، خواندن زندگی‌نامه‌شان .. اما در بین این میلیاردرهای مختلف و رنگارنگ، آن‌هایی که خودساخته هستند و زندگی سختی در کودکی و نوجوانی داشته‌اند، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند ..  و اگر هم این میلیاردر ایرانی باشد که دیگر هیچ!!! همه ایرانی‌ها شیفته او می‌شوند!

مانی خوشبین، یکی از آن میلیاردر های خودساخته است که تعداد فالورهای اینستاگرام اش بیش از 3 میلیون فالور است و روز به روز هم در حال افزایش است. اما این میلیاردر ایرانی ساکن آمریکا، روزهای بسیار سختی را برای رسیدن به چنین جایگاهی پشت سر گذاشته است و برای به دست آوردن ریز به ریز ثروتش تلاش فراوانی کرده و همین گذشته سخت و پرزحمتش، یکی از دلایل محبوبیتش بین ایرانی‌هاست ..

مانی در ۱۴ سالگی به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کرد اما بخاطر مشکلات مالی و خانوادگی، اوضاع زندگی در آمریکا برایشان خوب نبود. آن‌ها جایی برای رفتن نداشتند و پولی برای کرایه خانه برایشان باقی نمانده بود .. مانی  به همراه پدر  و مادر و همه خواهر و برادرهایش مجبور شدند تا مدت‌ها پشت یک ون زندگی کنند …

اما چه اتفاقی افتاد که مانی خودش را از چنین شرایطی به یکی از میلیاردهای ایرانی معروف در دنیا تبدیل کرد؟

از زبان خودش بشنویم .. !

 

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**