مدیریت حرفه‌ای پول با چهار راهکار عملی و نتیجه‌بخش

وقتی بحث پول پیش میاد، آدم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شن؛ دسته اول اون‌هایی هستن که می‌دونن چطوری پول‌هاشون رو مدیریت کنن و دسته دوم کسانی هستن که خبری از این ماجرا ندارن.

درسته که پول درآوردن خیلی مهمه اما اگر ندونیم چطور پولمون رو مدیریت کنیم، هیچ مقداری از پول نمی‌تونه زندگی ما رو تغییر بده.

مدیریت پول یکی از اصلی‌ترین مسائلی است که در زندگی به آن نیازمندیم اما کسی نه در مدرسه و نه در خانواده به درستی به ما یاد داده است.  توی این ویدیو چند تا راهکار بهتون پیشنهاد می‌دیم که با کمک اونها می‌تونین پول‌هاتون رو بهتر مدیریت کنین.

 

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت 7588 می گوید

    سلام و ادبnپول پول میاره، کتاب ثروتمندترین مرد بابل قشنگ توضیح میدهnپس انداز کردن خوب هست، اما باید جاری باشه، یعنی پولت برات پول بیاره، که این کار باید بدست کاردانش سپرده بشه، مثلاً سرمایه گذاری در کاری nاون هم با سپردن به کسی که در اون کار تبحر خوب و بالا داره. خدارو شکر تونستم این کار رو انجام بدم.امیدوارم شمام بتونید

  2. بتول رضایی می گوید

    سلام براستادرنه سینانی وتیم موفقشون.nبرنامه ریزی وواقع گرابودن برنامه ریزی گام اول موفقیته.nمن عضومجموعه تون شدم تا این روش وعملکرد رواز شما ودستاوردهاتون بیاموزم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**