زندگی نامه کوین ترودو و ۱۰ قانون اصلی او برای رسیدن به ثروت

به نظر شما بهترین راه رسیدن به ثروت چیست؟ بله دست حدس زدید. اینکه از خود ثروتمندان یاد بگیرید. اما به نظر شما چرا سالیان سال ثروت بعضی هر سال چند برابر می‌شود و در حالی که بیشتر مردم روز به روز بیشتر در عمق فقر فرو می‌روند؟ این سوالی بود که کوین ترودو می‌خواست به جواب آن برسد. برای رسیدن به جواب این سوال وارد مخفی‌ترین گروه‌های دنیا شد و مسیر عجیبی را پشت سر گذاشت.

تا آخر با ما همراه باشید،
قرار است درس‌های ارزشمندی را یاد بگیرید
که بیشتر مردم از آن چیزی نمی‌دانند

زندگی‌ نامه کوین ترودو 
پسر یک لوله‌کش که به خاطر افشای رازهای ثروت به ۱۰ سال زندان محکوم شد!

کوین ترودوکوین ترودو هم مثل میلیون‌ها انسان موفق دیگر سختی‌های بسیاری در دوران زندگی و البته کودکی‌اش متحمل شده است.  کوین ترودو که فرزند خوانده رابرت و مری ترودو است، سالهای کودکی و نوجوانی خود را در شرایط بد مالی گذراند و دوران تحصیل خود را در دبیرستان سن مری شهر لین “Lynn” سپری کرد.

پدر او تنها یک جوشکار و لوله کش ساده بود و با درآمد اندکی که داشت صرف هزینه‌های روزمره می‌کرد، آنچنان درآمد برای سرمایه گذاری‌های مالی نداشت. در روزهای دشوار و پر دغدغه دوران دبیرستان، ترودو با سخت‌کوشی تمام درس می‌خواند و همواره جزو تاپ‌ترین دانش آموزان مدرسه بود. او در یکی از مصاحبه‌هایش راجع به دوران کودکی‌اش گفته: “اگر چه کودکی را با فقر گذراندم اما همیشه به خودم قول دادم شرایط را تغییر دهم!”

او به قولش عمل کرد و نه تنها شرایط زندگی خود و خانواده‌اش را تغییر داد، بلکه زمینه ساز موفقیت میلیون‌ها انسان در اقصی نقاط جهان شد(در ادامه داستان زندگی‌اش بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت!).


 

دوران نوجوانی و جوانی کوین ترودو

در مسیر پر پیچ و خم زندگی کوین ترودو پس از دوران پر چالش کودکی و نوجوانی به سال‌های ابتدایی دهه ۱۹۹۰ میلادی می‌رسیم. مقطعی از زمان که ترودو دبیرستان را با موفقیت و کسب نمرات بالا تمام کرده بود اما برخلاف انتظار اطرافیان، مسئولان مدرسه و با وجود سطح خوب درسی و نبوغی که در این زمینه داشت، تحصیل را کنار گذاشت.

جوانی کوین ترودو

از همان زمان‌ها او متوجه شد که با پشت میز دانشگاه نشستن و دریافت یک مدرک نمی‌تواند میل بی انتهای خود برای کسب موفقیت و ثروت را ارضا کند؛ پس راهی دیگر را آغاز کرد. راهی که شاید جرقه اولیه مسیر زندگی و دستاوردهای بزرگش بود.

ترودو دبیرستان کاتولیک سن مری را با تمام موفقیت‌هایش کنار گذاشت و تنها چند دوست صمیمی از این دوران را با خود به فصل جدیدی از زندگی‌اش برد. شاید کوین ترودو مسیر موفقیت خود را در مدرسه و دانشگاه نیافت و به راه‌های هوشمندانه دیگر روی آورد، اما در هر دوران و هر جایگاهی که بود بهترین خود را ارائه می‌داد؛ مدرسه و جایگاه دانش آموز نیز از این دست موقعیت‌ها بود!


 

اولین تلاش‌های کوین ترودو برای رسیدن به ثروت ؛
از فروش خودرو تا استاد حافظه!

کوین ترودو در ۱۸ سالگی، با تعدادی از دوستانش شروع بازاریابی برای فروش خودرو کرده‌اند. مدتی رو با همین شغل سپری کردند و همینطور که تجربه‌های کوین ترودو در این زمینه بالاتر رفت و خود به صورت مستقیم شروع به خرید و فروش خودرو کرد و درآمد خوبی رو نیز از این راه بدست آورد.

روزگار به همین منوال می‌گذشت تا اینکه روزی کوین (به وسیله یکی از دوستانش) با تبلیغی مربوط به یک دوره تقویت حافظه مواجه شد. تبلیغ آنقدر جذاب و کاربردی به نظر می‌آمد که ترودو را مجاب کرد در دوره شرکت کند.

ثروت کوین ترودوشرکت در این دوره بیش از اینکه در تقویت حافظه کوین ترودو اثر بگذارد، زندگی او را به کلی متحول کرد. ترودو پس از دوره تقویت حافظه با یکی از تاثیرگذارترین انسان‌های زندگی‌اش آشنا شد و همچنین یکی از مورد علاقه‌ترین حرفه‌های زندگی‌اش را یافت.

کوین که متوجه شده بود چه پتانسیل شگفت انگیزی برای آموزش و برگزاری سمینار دارد، به کمک فردی تاثیرگذار و مجرب در این زمینه توانست علاقه و اشتیاق درونی خود را به مهارتی پولساز تبدیل کند.

او مشتاقانه تکنیک‌های تقویت حافظه را آموزش می‌دید تا به درجه استادی برسد. هر چند که او تنها مدتی نه چندان طولانی مشغول به برگزاری سمینار تقویت حافظه شد، اما اعتماد به نفس و زمینه لازم برای پله‌های بعدی موفقیت را فراهم کرد.

البته ناگفته نماند که او با همین آموزش‌هایی که دیده بود در سال ۱۹۸۵ میلادی در سن ۲۲ سالگی مشغول به فعالیت در موسسه حافظه آمریکا در زمینه جمع آوری اطلاعات، طبقه بندی و معرفی تکنیک‌ها و ساخت دوره‌های آموزشی شد.

معروفترین این دوره‌ها که حتی به زبان فارسی نیز ترجمه شده و موجود است، کتاب مگا مموری Mega Memory Kevin Trudeau یا ابر حافظه کوین ترودو است که برای نخستین بار در سال ۱۹۸۷ ارائه شد و پس از آن‌، بارها و بارها منتشر شد.


 

پیوستن به گروه‌های مخفی ،
سمینار عجیب در کوه های آلپ
و ۱۰ سال زندان برای کوین ترودو !

 

کوین ترودو در مصاحبه‌ای گفته است که “تمام موفقیت‌ها و دستاوردهایش را مدیون آموزش‌های گروه‌های مخفی از جمله فراماسونری، برادر هود و اسکال اند بونز  است“. به عقیده او این گروه‌ها وقت گرانبهای یک شخص را صرف آموزش دانش‌های بلا استفاده جبر و هندسه و فیزیک اختصاص نمی‌دهند؛ این گروه‌ها قدرت ذهن را به خوبی درک کرده‌اند و می‌دانند چطور باید از این سازوکار خارق العاده برای دست یابی به موفقیت بهره بگیرند….”

شاید برایتان جالب باشد که بدانید پس از سال‌های ۱۹۹۳ و تجارب جدید کوین، کنجکاوی او برای پی بردن به رازهای جهان بیشتر کرد. مثل بسیاری افراد برای او هم سوال بود که

چرا برخی افراد ثروتمند هستند
و روز به روز پیشرفت می‌کنند
در حالی که برخی مدام در حال پسرفت هستند
و روز به روز فقیرتر می‌شود؟

او به دنبال رازی بود که شاید باعث کنجکاوی بسیاری از افراد شده بود اما هیچکس برای یافتن پاسخ آن به این میزان سمج نبود. کنجکاوی‌ و سماجت عجیب کوین ترودو سبب شد از طریقی به عضویت گروه‌های مخفی آمریکا دست یابد و با آموزش‌های که در این محیط دید، کوین ترودو شگفت انگیز را به جهان معرفی کند.

سال‌های سال کوین از اعضای گروه‌های مخفی فراماسونری، برادر هود و اسکال اند بونز بود و در این مدت طولانی مطالب بسیار زیاد و کارآمدی راجع به قدرت ذهن، مسیر موفقیت، راز ثروتمند شدن و… آموخت.

یکی از دلایل عمده معروفیتش در ابتدا این بود که او نخستین عضو از گروه‌های مخفی بود که دانسته‌هایش را با جهان بیرون به اشتراک گذاشت! رویدادی که در قالب یک سمینار گران قیمت دو روزه در جایی مخفی در نزدیکی کوه‌های آلپ برگزار شد. این رویداد آنقدر بزرگ و جنجال برانگیز بود که علاوه بر آموزش و پرورش ثروتمندان و افراد موفق، در همان روزها با دلایلی ساختگی ترودو محکوم به ۱۰ سال حبس شد.

 

 به یاد داشته باشید که رهبران همیشه کتاب می خوانند و هیچ کانال عصبی برای مطالعه کتاب در مغز شما وجود ندارد و به احتمال زیاد کانال های منفی زیادی در مغز شما ایجاد می شود که ناشی از جامعه و تصورات غلط آن است.خوشبختانه ، اگر به عنوان مثال چند روز در روز چند صفحه بخوانید ، این کانال های عصبی برای شما ساخته می شود و به یک عادت تبدیل می شود.

کوین ترودو

 

قوانین ثروت کوین ترودو

۱۰ قانون ثروت کوین ترودو

 

درباره 10 تکنیک طلایی قوانین ثروت کوین ترودو چه میدانید؟
آماده جذب ثروت هستید؟
پس تا انتها این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه ثروت خود را چند برابر کنید.

اولین گام در مسیر کسب ثروت، آگاهی و شناخت قوانین ثروتمند شدن است. امید است که بتوانیم این قوانین را در زندگی خود پیاده کنیم و به اهداف و رویاهای خود جامه عمل بپوشانیم.

زمانی تصور می‌کردند که ثروتمند شدن، یک استعداد خارق العاده است که خداوند از همان کودکی در وجود یک سری افراد خاص قرار داده است. این در حالی است که

مطالعات نشان می‌دهد که رسیدن به ثروت،
یک سری قاعده و  قانون دارد و هر کس بتواند این قوانین را اجرا  کند
و به آن‌ها پایبند و وفادار بماند، ثروت را کسب و جذب خواهد کرد.

 

در ادامه این بخش از مقاله تصمیم داریم به 10 مورد از مهم‌ترین قوانین ثروت اشاره کنیم:

 

 

۱ » دخل و خرج خود را با هم هماهنگ کنید

در صورتی که می‌خواهید در زندگی خود ثروتمند شوید، لازم است میزان مخارج خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که کمتر از درآمدتان باشد.

این موضوع باعث می‌شود که مجبور به گرفتن وام و تولید بدهی برای خودتان نباشید. در صورتی که میزان مخارج‌تان از درآمدی که دارید فراتر برود، هیچ گاه وارد مسیر ثروتمند شدن نخواهید شد.

یکی از راه‌های ساده برای کاهش مخارج این است که میزان بدهی خود را به حداقل ممکن برسانید و در صورت امکان، بدون بدهی زندگی کنید. بسیاری از افراد وقتی بدهی دارند، ذهن خود را روی پرداخت بدهی متمرکز می‌کنند و به همین خاطر مدام در زندگی آن‌ها بدهی تولید می‌شود. این در حالی است که اگر روی پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کردن تمرکز کنیم، مطمئناً منابع مالی بیشتری را وارد زندگی خودمان خواهیم کرد.

۲ » برای ثروتمند شدن، باید به یک انسان جنگنده تبدیل شوید

کوین ترودو عقیده دار د که باید سعی کنید عاشق کاری که انجام می‌دهید باشید،؛ چون اگر به کار خود علاقه داشته باشید، کار و تلاش دیگر برایتان سخت و دشوار نیست و  می‌توانید با خاطری آسوده و تمرکز بالا کار کنید و از اینکه زمان ارزشمند خود را صرف کار می‌کنید، لذت ببرید. با این روند، نه تنها می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید، بلکه زندگی باارزش‌تر و  بامعناتری را برای خودتان خلق می‌کنید.

انسان‌هایی که شخصیت جنگنده دارند، معمولاً در حوزه مورد علاقه خودشان کار و فعالیت می‌کنند؛ زیرا این افراد با تمام وجود سراغ کار خود می‌روند، تلاش می‌کنند، در پی این  هستند که یک کار باکیفیت و عالی ارائه دهند و به این خاطر به ثروت خوبی هم می‌رسند.

 

 

سخنان کوین ترودو

 

۳ » برای رسیدن به ثروت باید ابتدا ذهنیت ثروت را در خود خلق کنید

باورهای نامناسب و محدودکننده را انتخاب کنید و آن‌ها را با باورهای درست و ثروت‌ساز جایگزین کنید. این کار شاید ساده به نظر برسد ولی در عمل واقعاً دشوار است؛ زیرا باورهای قدیمی ما به واسطه خانواده، مدرسه و دوستان در ذهن ما جا خوش کرده و بیرون کردن چنین باورهایی اصلاً آسان نیست.

وقتی ذهنیت ثروت در ما پرورش پیدا کند و  باورهای درست در ذهن ما جا بگیرد، به یک آهنربا یا مغناطیس برای پول تبدیل خواهیم شد.

 اگر می‌خواهید میوه‌ها را تغییر دهید، ابتدا باید سراغ ریشه‌ها بروید و آن‌ها را تغییر دهید. اگر می‌خواهید آن چیزی که دیدنی و محسوس است را تغییر دهید، ابتدا باید سراغ چیزی که نادیدنی و نامحسوس است بروید و آن را دگرگون کنید.

همیشه مراقب افکار خود باشید؛ زیرا همین افکار، احساسات شما را می‌سازند. احساساتی که در وجود شما حضور دارند، اقدامات شما را  به وجود می‌آورند و در نهایت اقداماتی که انجام می‌دهید، شما را به انسانی که تمایل دارید، تبدیل می‌کنند. بنابراین افکار، اندیشه‌ها و باورهای ما به صورت کاملاً مستقیم بر موفقیت ما تأثیر می‌گذارند.

برای رسیدن به ذهنیت ثروتمند، لازم است آگاهی خود را تا حد امکان افزایش دهید. برای رسیدن به آگاهی می‌توانید کتاب‌های حرفه‌ای و درجه‌ یک در زمینه ساختن ذهنیت ثروتمند را مطالعه کنید. شرکت در دوره‌های آموزشی، سمینارها و وبینارهایی که در این زمینه برگزار می‌شود هم می‌تواند مفید و سازنده باشد.

مراقب دوستان و اطرافیان خود هم باشید؛ زیرا اطرافیان و نگرش آن‌ها تأثیر چشمگیری روی انسان دارد. بدون رودربایستی، ارتباط خود را با افرادی که می‌خواهند ذهن شما محدود کنند، قطع کنید و در صورتی که این افراد والدین شما هستند، می‌توانید رابطه خود را با آن‌ها تنظیم کنید. کوین ترودو در این زمینه می‌گوید: «فردی که در 5 سال آینده به آن تبدیل می‌شوید، بر اساس کتاب‌هایی که مطالعه می‌کنید و افرادی که با آن‌ها معاشرت دارید، تعیین می‌شود.»

 

۴ » انگیزه خود را از رسیدن به ثروت مشخص کنید

اشتیاق سوزان برای دستیابی به هر چیز خصوصاً ثروت، چیزی نیست که به راحتی به وجود بیاید. برای رسیدن به چنین  اشتیاقی باید انگیزه و هدف خود را از رسیدن به آن ثروت مشخص کنیم.

اگر واقعاً این هدف را دوست داشته باشید و باب میل‌تان باشد، مطمئن باشید که انگیزه شما برای این هدف به میزان چشمگیری افزایش می‌یابد و حاضر هستید که برای این هدف با تمام توان خود کار کنید. سعی کنید که در هنگام کار یا زمانی که از کار خود خسته می‌شوید، آن هدف شگفت‌انگیز را به خاطر بیاورید تا خستگی به طور کامل از ذهن و جسمتان خارج شود.

 

 

۵ » نوشتن اهداف در مسیر خلق ثروت خیلی مهم است

کوین ترودو معتقد است که اگر با  تمام وجود طالب ثروت هستید، لازم است اهداف خود را روی کاغذ یادداشت کنید. ابتدا بنویسید که می‌خواهید چه مقدار منابع مالی به دست بیاورید. سپس بنویسید که تا چه زمانی می‌خواهید به این هدف دست پیدا کنید.

اکنون نوبت آن است که فکر کنید و ببینید که برای دستیابی به این هدف چه کارهایی را می‌توانید انجام دهید. سعی کنید که هر چند وقت یک بار این کاغذ را مرور کنید

 

 

 

 

سخنان کوین ترودو

 

 

۶ » باید هوش مالی خود را ارتقا دهید

برای دستیابی به  ثروت، قرار نیست که فقط کار کنید. لازم است با آموزش و یادگیری، هوش مالی خود را تقویت کنید. تقویت هوش مالی به شما این امکان و اجازه  را می‌دهد که یاد بگیرید با استفاده از منابع مالی خود کار کنید و به سود برسید.

در واقع اگر هوش مالی خود را تقویت کنید، پول برای شما کار می‌کند و دیگر نیازی نیست که تمام عمر خود را صرف کار و تلاش سخت کنید.

 

 

۷ » قدر زمان خود را بدانید

اگر می‌خواهید واقعاً ثروتمند شوید، باید برای زمان خود ارزش زیادی قائل شوید و سعی کنید که لحظات عمر خود را با کارهای ارزشمند و معنادار پر کنید. کسانی که برای زمان خود هیچ ارزشی قائل نمی‌شوند، معمولاً نمی‌توانند زندگی باارزشی را برای خود بسازند.

سعی کنید همیشه زمان‌بندی مشخصی داشته باشید
و کارهای خود را طبق برنامه پیش ببرید.

این کار انگیزه شما را برای انجام کارها بیشتر می‌شود و از نظر ذهنی و مغزی هم برای شما مفید است؛ زیرا باعث می‌شود که از نظر مغزی، به یک نظم و ثبات برسید.

 

۸ » پس‌انداز و سرمایه‌گذاری را به یک فرهنگ برای خودتان تبدیل کنید

شما اگر بهترین درآمد دنیا را هم داشته باشید اما پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری بلد نباشید پول از یک طرف وارد زندگی شما شده و از طرف دیگر خارج می‌شود و هرگز نمی‌توانید به آن استقلال مالی که میخواهید دست پیدا کنید.

کوین ترودو میگوید اگر دنبال استقلال مالی هستید باید یاد بگیرید که پس‌انداز و سرمایه‌گذاری بخش بزرگی از زندگی‌ مالی‌تان است. خیلی ‌ها فکر می‌کنند که ثروتمندان از این کارها انجام نمی‌دهند چون چیزی که بیشتر مردم می‌بینند پولی است که پولدارها خرج زندگی‌شان می‌کنند اما خبری از سرمایه‌گذاری‌ها و پس‌انداز نمی‌دانند.

 

 

۹ » از سلامتی و عزت نفس خود محافظت کنید

در صورتی که می‌خواهید در آینده به یک انسان ثروتمند تبدیل شوید، ابتدا لازم است که با چنگ و دندان از سلامتی و عزت نفس خود محافظت کنید؛ زیرا اگر سلامتی از دست رفت، دیگر ثروتمند شدن ارزش و لذت چندانی به همراه نخواهد داشت. این مسئله در مورد عزت نفس هم وجود دارد.

شاید بتوان ادعا کرد که بزرگ‌ترین سرمایه هر انسانی عزت نفس او ست. اگر عزت نفس بالایی داشته باشیم خود به خود بهترین عملکردمان را در کارها اجرا میکنیم و همین باعث می‌شود که در آن کار بهترین شویم و بهترین بودن همیشه ثروت به دنبال خواهد داشت! پس بهترین ماشین پول‌سازی ما «عزت نفس» مان است.

کوین ترودو بر این باور است  که باید روی شخصیت خودمان کار کنیم و از خودمان انسانی بسازیم که عزت نفس قابل قبولی دارد. وقتی عزت نفس بالایی داشته باشیم خودمان را دوست داریم، خود را خوب می‌دانیم و برای خود ارزش بالایی قائل خواهیم شد.

در صورتی که عزت نفس پایینی داشته باشیم، در ارتباط خود با سایر انسان‌ها به مشکل می‌خوریم و انگیزه خود را برای رسیدن به جایگاه‌های عالی از دست می‌دهیم؛ چون احساس می‌کنیم که ما برای دستیابی به جایگاه‌های فوق‌العاده، شایستگی لازم را نداریم.

 

۱۰ » قانون جذب را در زندگی خود پیاده و اجرا کنید

آخرین قانون از قوانین ثروت که در این مقاله مطرح می‌کنیم، قانون جذب است ، قانونی که در عین حال که ممکن است مخالفان زیادی داشته باشد اما در بین موافقان هم به خوبی درک نشده است. در مورد قانون جذب به یاد داشته باشید که:

 • جهان چیزهایی را به سمت شما می‌فرستد که روی آن‌ها تمرکز کنید. پس تا جایی که می‌توانید روی علایق خودتان و مسائل مثبت مثل شادی و خوشبختی تمرکز کنید و از تمرکز بر مسائل منفی مثل فقر بپرهیزید..
 • مسائل منفی که ذهنتان به سمت آن کشیده می‌شود را شناسایی کنید و جای آن‌ها را با مسائل مثبت پر کنید. اندیشه‌ها این قدرت را دارند که قدرت اراده در وجود شما ایجاد کنند و اگر مراقب افکار خود نباشید، ممکن است اراده خود را برای رسیدن به ثروت از دست بدهید.
 • همواره تلاش کنید که شرایط لازم را برای وقوع خواسته خود فراهم کنید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، روی داشتن حال خوب تمرکز کنید. با این کار انرژی بیشتری برای تلاش پیدا می‌کنید و با سایر انسان‌ها ارتباط بهتری برقرار می‌کنید. این را بدانید که ما همیشه چیزها و افرادی را به سمت خودمان جذب می‌کنیم که مثل خودمان هستند. پس تا حد امکان روی بهتر کردن خودتان کار کنید.

هر چیزی که به زبان بیاوری، همان چیزی است که به دست می‌آوری. مواظب حرف‌هایت باش. بیشتر مردم داستان خودشان را طوری تعریف می‌کنند که باعث می‌شود دقیقاً همان چیزهایی که نمی‌خواهند داشته باشند، در زندگی‌شان باقی بماند.
– کوین ترودو


 

۳ درس دیگر از درس‌های ارزشمند
کوین ترودو برای رسیدن به ثروت

 

سخنان کوین ترودو

کوین ترودو به جستجو کردن برای پیدا کردن راز ثروت بزرگترین ثروتمندان دنیا ادامه داد و طولی نکشید که یه گروه مخفی را پیدا کرد که کمتر کسی از آن خبر داشت. با چند سال تلاش توانست وارد این گروه شود و به رازهایی دست پیدا کنید که طول نکشید ثروتش را میلیون‌ها دلار افزایش داد.

اما او از بودن در این گروه و از مخفی کردن این رازها احساس خوبی نداشت
و تصمیم گرفت که این رازها را با بقیه هم در میان بگذارد.

در ادامه با چند مورد از درس‌های او در زمینه ثروتمند شدن آشنا خواهیم شد:

زندان کوین ترودو

۱ » راز ثروتمند شدن را از ثروتمندان بیاموزید

اولین نکته‌ای که در مسیر ثروتمند شدن باید بدانید این است که راز ثروتمند شدن را تنها از افرادی یاد بگیرید که خودشان مسیر کسب ثروت را طی کرده‌اند و با پستی‌ها و بلندی‌های آن آشنایی کامل دارند. اگر ذهن خود را در اختیار کسانی بگذارید که ثروتمند نیستند، باورهای محدودکننده خودشان را در ذهن شما جای خواهند داد.

۲ » ظرفیت خود را برای یادگیری بالا ببرید

یادگیری مستمر، از نظر ترودو یکی از مهم‌ترین اسرار ثروت است. افراد ثروتمند همواره در حال مطالعه هستند و ذهن خودشان را  پر از اطلاعات درست و سازنده می‌کنند. اگر مدام در حال یادگیری باشید، مسلماً ذهنی پویا خواهید داشت، دانش مالی بیشتری کسب می‌کنید، می‌توانید روابط بهتری برقرار کنید و در نهایت مسیر موفقیت برایتان هموارتر می‌شود.

 

« به یاد داشته باشید که رهبران همیشه کتاب می خوانند و هیچ کانال عصبی برای مطالعه کتاب در مغز شما وجود ندارد. به احتمال زیاد کانال‌های منفی زیادی در مغز شما وجود دارد که تحت تأثیر جامعه و تصورات غلط آن ساخته شده است. خوشبختانه اگر مدتی هر روز چند صفحه کتاب بخوانید، کانال‌های عصبی مطالعه در ذهن شما ساخته و مطالعه کردن به یک عادت تبدیل می شود.»

۳ » رمز موفقیت، آگاهی و شایستگی است

چرا بعضی افراد که در خانواده‌های ثروتمند بزرگ می‌شوند، راه و رسم رسیدن به ثروت را به خوبی یاد می‌گیرند و  بدون حضور در یک کلاس خاص، باز هم مثل نسل قبل خود ثروتمند باقی می‌مانند؟ این افراد در گام نخست او والدین خود، دانش کسب ثروت را یاد گرفته‌اند و با دیدن رفتارها و اقدامات والدین خود فهمیده‌اند که چطور می‌شود ثروتمند بود. این افراد هم دانش را یاد گرفته‌اند و هم شایستگی این ثروت را دارند. کسانی که از راه‌های نادرست به پول می‌رسند، نسل  بعدی آن‌ها همه آن ثروت را به باد می‌دهند؛ زیرا شایستگی نگهداری و پرورش ثروتی در آن‌ها قرار داده نشده است.اولین گام را به سوی ثروتمند شدن و موفقیت بردارید!


یک خبر ویژه:

کامل‌‌ترین دوره قوانین ثروت
از کوین ترودو اینجاست!

ما سی‌دی‌های اختصاصی کوین ترودو را که به خاطر آن‌ها به ده سال زندان محکوم شد توانستیم پیدا کنیم و برای اولین بار و به صورت کامل در یک مجموعه برای شما قرار داده‌ایم.
مجموعه‌ای از قوانینی که ثروتمندترین افراد دنیا سال‌ها از شما پنهان کرده‌اند. 

در این دوره یاد می‌گیرید که:
✅ ثروت مانند هر علم دیگری قوانینی دقیق دارد
✅شما و هر کس دیگری می‌توانید قوانین ثروت را یاد بگیرید
✅این قوانین راهنمای کامل رسیدن به استقلال مالی  و درآمدهای بالا هستند

برای اطلاعات بیشتر و دانلود فایل‌های دوره اینجا کلیک کنید

 

10 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت کش می‌گوید

  من رسالتم تو این دنیا اینه ک با تموم اموزشهایی ک میبینم ب مردم کمک کنم تا باورهای مثبت و درست رو یاد بگیرن و زندگی خودشون و دیگران رو نجات بدن و ثروت رو وارد زندیگشون کنن.مرسی از اقای سینانی.تشکر میکنم.#خدایااا_شکرررت

 2. کاربر سوخت جت 3790 می‌گوید

  من رسالتم تو این دنیا اینه ک با تموم اموزشهایی ک میبینم ب مردم کمک کنم تا باورهای مثبت و درست رو یاد بگیرن و زندگی خودشون و دیگران رو نجات بدن و ثروت رو وارد زندیگشون کنن.مرسی از اقای سینانی.تشکر میکنم.#خدایااا_شکرررت

 3. کاربر سوخت جت یر می‌گوید

  من دوره توربو رو خریدم کلی راجع بهش تعریف و تبلیغ کردید الان هر مطلب قفل هست و تا پول ندی باز نمیشه همش تبلیغ الکی

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   اگه با همون شماره‌ای که توربو ثبت‌نام کردید از قسمت منوی سایت وارد سایت شده باشید. بعدش می‌تونید در منو در قسمت دسته‌بندی‌ها روی ویدیوها، کتاب‌ها و … کلیک کنید و همه‌ی محتواها به صورت کامل در دسترس شما هستن و باز شدن

 4. کاربر سوخت جت یر می‌گوید

  آقای سینانی با چند میلیارد تومان درست تر میگه؟
  یا آقای ترودویی که قبل از ۱۸سالگی میلیون ها دلار پول بدست آورد و الان ۶۰تا بیزینس داره و درآمد سالیانه هرکدوم از اینها هم نزدیک ۲میلیارد دلاره؟
  به نظر شما حرف کدوم درست تره؟

 5. کاربر سوخت جت سی می‌گوید

  خیلی عالی بود بخصوص بیوگرافی آقای کوین ترودو
  دوره هاش هم عالی ممنون از تیم سوخت جت

 6. کاربر سوخت جت عی می‌گوید

  سلام،این دوره ها زندگی من رو تغییر داد و باعث شد که برای رویاهام بیشتر تلاش کنم ممنونم از گروه عالی تون و اطلاعات طلایی که در اختیارمان
  گذاشتین.

 7. کاربر سوخت جت 8299 می‌گوید

  واقعا با این دوره من به خیلی چیزها پی بردم و واقعا هرچی تو ذهنم بیادهمون عملی میشه ومتوجه شدم که همه چیز برمیگرده به قدرت ذهن واقعاا ازتوون ممنوونم

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   سلام دوست من خیلی خوشحالم که نتیجه گرفتی و مطمئنم اتفاق های بهتری هم برات رقم میخوره

 8. کاربر سوخت جت ود می‌گوید

  من این حرف رو قبول دارم که برای ثروتمند شدن باید تبدیل به انسان جنگنده ای بشیم ولی این حرف رو رنه قبول نداره و میگه این ذهنیت که شما باید خیلی تلاش کنی تا ثروت بدست بیاری ذهنیت اشتباهی هست ؟

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**