پادکست شماره 39 – گفتگو با علی حاجی محمدی

علی حاجی محمدی از شناخته‌شده‌ترین کارآفرین‌های اینترنتی کشور است که موفق‌ترین وب‌سایت او به نام همیار وردپرس نه تنها توانسته موفقیت‌های بزرگی برای او به بار آورد بلکه با کمک پلتفرم آموزشی این وب‌سایت بسیاری از افراد دیگر توانسته‌اند کسب‌وکارشان را در اینترنت راه‌اندازی کنند و یا  بتوانند برای کسب‌وکارشان وب‌سایتی خلق کنند.

وی اکنون در آکادمی همیار با کمک جمعی از همکارانش دوره‌های آموزشی ایجاد کسب‌وکارهای اینترنتی تدریس می‌کند و در کنار این توانسته چند سایت موفق دیگر را هم راه‌اندازی کند.

علی حاجی محمدی که می‌توانید آخرین اخبار او را در وب‌سایت شخصی‌اش دنبال کنید از سال ۸۲ و به گفته‌ی خودش تنها با یک کامپیوتر شروع کرد. برای ماجراجویی‌های بیشتر از اصفهان به تهران سفر کرد و آنجا بود که کم کم می‌توانست روزنه‌ی امیدی برای آرزوهای بزرگش ببیند.

در این شماره از پادکست سوخت جت با علی حاجی محمدی گفتگویی دوستانه خواهیم داشت تا به رازهای پشت‌پرده‌ی موفقیت‌های پی‌درپی او پی ببریم و از زبان خودش در مورد مسیر زندگی‌و کارآفرینی‌اش بشنویم.

پادکست شماره 39
گفتگو با علی حاجی محمدی

 

◄ دانلود این پادکست ►

 

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ی+ می‌گوید

  نکات جالب و خاطرات خوبی بیان شد. بدون شک یکی از بهترین های وب ایران هستن آقای حاجی محمدی، محمد رهبری هستم مدیر وبسایت پارس وب parswb.ir

 2. 1402 می‌گوید

  عالی بود

 3. کاربر سوخت جت یا می‌گوید

  مثلا میتونید نام ببرید تا ما هم بشناسیم ؟

 4. کاربر سوخت جت 1122 می‌گوید

  الگوی بنده برای رفتن به سمت دنیایی وب اقای حاجی محمدی بوده
  با تمام احترامی ک برای اقای حاجی محمدی قائلم ولی ادمای بزرگی هستن ک هنوز به چشم نیومدن و من خودم دارم میبینم ک توانایی هاشون خیلیی زیاده و دارن بصورت محدود عمل میکنن اگ اینا بیان تو دید واقعا خیلییی از لحاظ سواد پیشرفت میکنیم

 5. کاربر سوخت جت هر می‌گوید

  خیلی ممنون از شما و آقای حاجی محمدی عزیز

 6. کاربر سوخت جت kvh می‌گوید

  عالی هست

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**